5 Haziran 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bir süredir devam ettiğiniz bir eğitim programını tamamlamak, geleceğe dair daha optimistik bir bakış açısına sahip olmanızı sağlıyor. Başarıya ulaşma potansiyeliniz artıyor. Gelecek konusunda artık daha olumlusunuz. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Boğa Burcu

Parasal anlamda güzel haberler alabilirsiniz. Daha önce borç verdiğiniz bir kişiden ödeme alabilir veya hiç ummadığınız bir miras sayesinde elinize bir miktar para geçebilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

İkizler Burcu

Yakın ilişkilerinizle ilgili duygularınız yükselebilir ve bir şekilde geride kalmış, eskimiş ilişkiler sonlanabilir. Bazen aradaki bağları koparmak iyi bile olabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanoğlunun çektiği acıların en büyük kaynağının bağlanma alışkanlığı olduğunun altını çizen Buda, mutluluğun anahtarını “bırakmayı öğrenmek” olarak gösteriyor.¨Bırakma sanatı: Vazgeçmeyi öğrenmek¨

Yengeç Burcu

Ev ve iş hayatınızla ilgili bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Eğer işinizden ayrılmayı düşünüyorsanız, bu çok da kötü bir fikir olmayabilir. Uzun vadeli düşünmekte fayda var. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Aslan Burcu

Sevdiğiniz kişiye karşı büyük bir aşk besliyor olabilirsiniz ancak ilişkinizin gelişebilmesi için bazen bazı şeylerin değişmesi gerekir. Bazen değişim, size çok daha güzel şeyler getirebilir. 

Uplifers önerisi: Birçok insan artık sadece ilişkide olmanın verdiği rahatlık ve güven hissi yüzünden birileriyle beraber. Ancak partnerinize karşı hislerinizin gerçek olduğuna inanıyorsanız ilişkiye adım atmalısınız. ¨İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?¨

Başak Burcu

Bir yakınınızdan sizi çok duygulandıracak bir haber alabilirsiniz. Bu haber sonrası o yakınınıza daha çok destek olmak isteyebilirsiniz. Aile ilişkilerinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha keşfedeceğiniz bir dönem. 

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Terazi Burcu

Br anlaşmanın veya sözleşmenin finalize olması, sizi sandığınızdan çok daha fazla mutlu edebilir ve kendinizi çok rahatlamış hissedebilirsiniz. Her şey yoluna giriyor, endişelenmeyin. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Akrep Burcu

Geçmişte para kazandığınız bir işe yeniden başlamayı düşünebilirsiniz. Yapacağınız yatırımlardan kazançlı dönüşler alabileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yay Burcu

Son günlerde kendinizi her zamankinden daha duygusal hissedebilirsiniz ve en derinlerdeki duygularınızı bir yakınınıza açabilirsiniz. Bu hem sizi rahatlatabilir hem de kendinize karşı özgüveninizi artırabilir. 

Uplifers önerisi: Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨Duyguları tanımanın ve ifade edebilmenin önemi¨

Oğlak Burcu

Fiziksel bir rahatsızlık veya duygusal bir stresten kurtulma, iyileşme aşamasında olabilirsiniz. Böyle zamanlarda kendinize karşı daha nazik davranmalısınız. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Kova Burcu

Bir arkadaşınızla artık hiçbir ortak noktanızın kalmadığınız fark edebilirsiniz. Bazen araya biraz mesafe koymak iyi olabilir ancak bunu dostça bir seviyede tuttuğunuzdan emin olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Balık Burcu

Kariyerinizle ilgili bir şeylerin değiştiği, kendinizi daha tatmin olmuş hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Eğer işinizle ilgili tutkulu biriyseniz, hayatınızın en başarılı dönemine yakında ulaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Leipzig Üniversitesinde yapılan bir araştırmada, sabah erken kalkan insanların daha aktif olduğu sonucuna ulaşıldı. Fakat bunun etkili olabilmesi için sadece sabah erken kalkmak yetmiyor. Bunun yanı sıra olumlu bir düşünce şekli oluşturmalı ve yapılması gerekenleri herkesten önce yapmalısınız. “Başarılı insanların sahip olduğu 7 sabah rutini

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!