5 Eylül 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

İşle ilgili bir konuda büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Eğer hazırlamanız gereken bir sunum varsa, sandığınızdan daha etkileyici bir şey çıkabilir ortaya. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Boğa Burcu

Çevrenizdekileri etkileme gücünüz oldukça yüksek. Eğer onlara sevgi dolu bir örnek olmak istiyorsanız, pozitif iletişim kurmaktan ve sesinizdeki özgüveni korumaktan vazgeçmemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

İkizler Burcu

Finansal konularla ilgili bir uzmana danışmanız iyi olabilir. Görüşmenin sonunda hem kendiniz hem de aileniz için çok daha karlı ve anlaşılır bir fikir sahibi olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yengeç Burcu

Bir süredir bekleyen ve sonlandırmanız gereken bir iş anlaşması olabilir. Son imzayı atmak için harika bir gün. Daha fazla bekletmeyin. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Aslan Burcu

Yeni bir iş fırsatı, nakit akışınızı ciddi anlamda artırabilir. Bu yüzden hak ettiğinizi düşündüğünüz şeyi istemekten çekinmemelisiniz. İş teklilerini, görüşme isteklerini geri çevirmemelisiniz. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Başak Burcu

Değer verdiğiniz bir kişinin sizin hakkınızdaki düşüncelerini merak ediyor olabilirsiniz. Bugün, aranızda derin bir diyalog başlatmak ve merak ettiklerinizi sormak için harika bir gün. 

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Terazi Burcu

Bir süredir içinizi kemiren, sizi endişelendiren şey bugün gerçekleşebilir. Ancak sandığınız kadar endişe verici olmayabilir. Hatta olumlu sonuçlar bile verebilir. Endişelerinizin boşa çıktığını görmek içinizi rahatlatabilir. 

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

Akrep Burcu

İletişimle ilgili bir projeye bugün başlamak çok iyi olabilir. Uzun vadeli bir girişim için ilk adımı atmanın tam zamanı. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Yay Burcu

Sektörünüz açısından önemli bir kişiyi etkileme beceriniz sayesinde kariyerinizle ilgili çok önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu ilerleme için yakınlarınızdan destek isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Oğlak Burcu

Profesyonel veya spiritüel konularda bir süredir bir mentor arayışı içinde olabilirsiniz. Hayal ettiğiniz deneyime ve bilgeliğe sahip bir kişiyle karşılaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Kova Burcu

Yepyeni bir yatırım fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Ancak bu fırsata hemen atlamayıp, biraz araştırma yaparsanız uzun vadede bazı riskler olduğunu fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Balık Burcu

Bir arkadaşınızla ortaklaşa bir işe girmeyi düşünebilirsiniz. Bu ortaklığın başarılı olmasının tek yolu, karşınızdakiyle aranızdaki güven duygunu tesis etmekten geçiyor. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!