4 Şubat 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer duygusal hayatınız sizin istediğiniz gibi gitmiyorsa, biraz işleri kendi haline bırakmayı denemelisiniz. Burakın evren size kendi cömertliğini sunsun ve size sevgiyi ulaştırsın. 

Uplifers önerisi: İnsanoğlunun çektiği acıların en büyük kaynağının bağlanma alışkanlığı olduğunun altını çizen Buda, mutluluğun anahtarını “bırakmayı öğrenmek” olarak gösteriyor.¨Bırakma sanatı: Vazgeçmeyi öğrenmek¨

Boğa Burcu

Sevdiğiniz arkadaşlarınızla aranızda çok derin bir duygusal bağlılık söz konusu. Bu bağlılık, size güven duygusu da getiriyor. Onlara güvenin, ihtiyacınız olan her anda sizin yardımınıza koşmaya hazırlar. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

İkizler Burcu

Patronunuz veya yöneticiniz, sizin ne kadar güzel işler başardığınızın farkına varıyor. Eğer bu başarılarınız için henüz ödüllendirilmediyseniz, yakında bir sürprize hazır olun. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Yengeç Burcu

Bir süredir üzerinde çalıştığınız hukuki veya devletle ilgili bir konu varsa, bu konuda bir uzmandan önemli bir destek görebilirsiniz. Bu destek, sizi yolculuğunuzda bambaşka bir noktaya götürebilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalar, en basit hareketlerin bile kendine güven, başkalarını ikna edebilme, empati yapma, bilişsel performansı destekleme gibi yetenekleri artırabildiğini gösteriyor. “Beden dilinizi kullanarak hayattaki performansınızı artırmanın 9 yolu

Aslan Burcu

Finansal konularla ilgili çok güzel haberler alabilirsiniz. İşvereniniz size harika bir teklifle gelebilir, tahmininizden çok daha kazançlı bir döneme girebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Başak Burcu

Son günlerde sevdiğiniz kişiyle aranızdaki uyumun tadını çıkarıyor olabilirsiniz. Eğer bu kişi yeni tanıştığınız bir kişiyse, işler sandığınızan çok daha hızlı ilerleyebilir. 

Uplifers önerisi: Birçok insan artık sadece ilişkide olmanın verdiği rahatlık ve güven hissi yüzünden birileriyle beraber. Ancak partnerinize karşı hislerinizin gerçek olduğuna inanıyorsanız ilişkiye adım atmalısınız. ¨İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?¨

Terazi Burcu

Sağlıkla ilgili konularda hem beklentilerinize hem de bütçenize uygun bir çözüm arayışındaysanız, şanslı bir dönemdesiniz. Tam istediğiniz gibi bir çözüm bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Geçmişe göre, sağlıklı beslenmek çok daha kolay. Organik besinlerin daha kolay erişilebilir olması ve pazarlarda satılan taze meyve ve sebzeler daha sağlıklı bir yaşam tarzı edinmemiz için ön ayak oluyorlar. Siz de; vitamin, mineraller, antioksidanlar, elektrolitler bakımından da çok zenginler doğal suları tüketerek vücut direncinizi artırabilirsiniz. “Vücudunuzu yenileyen ve temizleyen 7 doğal su

Akrep Burcu

Venüs burcunuzun romantizm alanını etkilemeye devam ediyor. Ummadığınız birinden alacağınız bir aşk itirafı, ayaklarınızı yerden kesebilir. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Yay Burcu

Evinizle ilgili bir süredir üzerinde çalıştığınız dekorasyon projesini tamamlamak üzere olabilirsiniz. Bu proje, sizi adeta evinizle daha çok yakınlaştırıyor. Canınız evden hiç çıkmak istemiyor. 

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Oğlak Burcu

Masadaki teklif ne olursa olsun, önünüze gelen her şeyi müzakere edin. Böylelikle sizin için en kazançlı olan çözüme daha kolay ulaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

Kova Burcu

Yaratıcı veya sanatçı yönünüzü geliştirmek için çaba harcıyorsanız, doğru yoldasınız. Bu sırada bu yetenekleriniz sayesinde kendinize yeni bir kazanç kapısı aralayabileceğinizi de fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Balık Burcu

Yakın zamanda kendinize bir kozmetik veya estetik müdahale yaptırmış olabilirsiniz. Aynaya baktıkça sizi mutlu eden bir görüntü görmek, hayatınızın her alanına yansıyor. 

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!