4 Nisan 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Kendinizi ifade ederken biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Kendinizi savunma ihtiyacı duyabilir ve tüm verileri göz önünde bulundurmadan kendinizi ifade etme hatasına düşebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨Duyguları tanımanın ve ifade edebilmenin önemi¨

Boğa Burcu

Göçmenler, ithalat-ihracat veya akademik konularla ilgili önemli bir durum söz konusu olabilir ve gizli bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Dikkatli davranmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

İkizler Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketi devam ediyor. Bir arkadaşınızın ortaya attığı yeni iş fikrine para yatırmak için detayları dinlemeden önce biraz yavaşlamak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yengeç Burcu

Kritik bir gün sizi bekliyor. Birlikte iş yaptığınız bir çalışma arkadaşınız biraz sert konuşabilir ve aranızda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Ya da eşiniz iş hayatınızdaki sorumluluklarınız konusunda tepki gösterebilir. 

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Aslan Burcu

İşle ilgili bir proje, eleştirilerin veya yeni sorgulamaların hedefinde olabilir. Bu eleştiriler karşısında tepki göstermek yerine dikkatlice dinleyip, bilgi toplama yolunu tercih etmek sizin için daha iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Size herhangi bir konuda yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkı sağlayacak bir şekle dönüştürülebilirsiniz. “Yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkıda bulunması için izlemeniz gereken 8 adım

Başak Burcu

Eğlenceli gibi gözüken ancak aile içinde aceleyle alınmış bir karar biraz canınızı sıkabilir. Bu mesele aile ilişkilerinizi sandığınızdan daha çok etkileyebilir. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Terazi Burcu

Üzerinizde baskı oluşturan, canınızı sıkan yakınlarınızla bir süreliğine uzaklaşmak iyi bir fikir olabilir. Karşılıklı olarak ilişkilerinizin ve iletişim yönteminizin sakinleşmesini beklemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatınızda huzur arıyorsanız, öncelikle kendinizi dinlemelisiniz. ¨Zen huzuruna ulaşmak için altın kurallar¨

Akrep Burcu

Kardeşiniz veya kardeş gibi sevdiğiniz birinden, bir konudaki anlaşmazlığı çözmeniz konusunda yardım talebi alabilirsiniz. Konuyu tümüyle öğrenmeden taraf tutmamaya dikkat etmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Aile üyeleriyle aranızdaki anlaşmazlıkların nedeni, iletişim eksikliği olabilir. İlişkilerinizi geliştirmenize ve düzeltmenize yardımcı olacak öneriler için; “Annenizle sağlıklı bir iletişim kurmak için ipuçları

Yay Burcu

Beklenmedik masraflar karşınıza çıkabilir. Özellikle çocuğunuz varsa, onun sosyal aktiviteleri veya hobileriyle ilgili masraflarınız artabilir. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Oğlak Burcu

Merkür geri yönlü hareketine devam ederken, kişisel konularla ilgili olarak Mars ile karşı karşıya geliyor. Böyle bir ortamda evinizle ilgili meselelere yoğunlaşmak iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Yeni bir sezona girerken, evinizle ilgili bir temizlik programı uygulamaya başlayabilirsiniz. ¨30 Günlük pratik temizlik önerileri¨

Kova Burcu

Hassas bir konu üzerinde çalışıyorsanız, biraz daha alçakgönüllü olmayı öğrenmelisiniz. Eleştirileri sakin bir şekilde dinlerseniz, aslında bu eleştirilerin gerekçelerini daha iyi anlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Size herhangi bir konuda yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkı sağlayacak bir şekle dönüştürülebilirsiniz. “Yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkıda bulunması için izlemeniz gereken 8 adım

Balık Burcu

Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz ve bu teklifi değerlendirmek için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Eğer kendinizi baskı altında hissediyorsanız, daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş görüşmelerinin sonunda, başarılı adaylar, cevaplanmasını istedikleri soruları sorarlar. Konunun uzmanı ve bir kanaat önderi olan Jeff Haden, iyi adayların iş görüşmesinde sorduğu en akıllıca soruları bir araya getiriyor. “İş görüşmesine gelen başarılı adayların sorduğu 5 soru

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!