4 Nisan 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Dünyada var oluşunuzun bir sebebi olduğunu unutmamalısınız. Yakın zamanda varlığını bile bilmediğiniz kapılar sizin için açılıyor olabilir. Asla umudunuzu kaybetmeyin.

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Boğa Burcu

Sizin için zamanında çok önemli olan bazı arkadaşlıklarınız son birkaç ayda biraz yıpranmış olabilir. Arkadaşınızla yaşadığınız sorunları açıkça konuşursanız çözemeyeceğiniz hiçbir sorununuz olmadığını göreceksiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

İkizler Burcu

Hayatınızda son dönemde meydana gelen değişiklikler sizi rahatsız etmiş olabilir. Hiçbir şeye başlamak için acele etmemeli ve fırsatların karşınıza doğru zamanda çıktığına emin olmalısınız.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “”Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Yengeç Burcu

Kısa süre içerisinde inandığınız değerler adına savaşma şansını yakalayabilirsiniz. Hayatta her zaman favori olmayan tarafta yer almaya zorlansanız da birilerinin hayatında değişiklikler yapabilecek gücünüz olduğunu unutmamalısınız.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “”Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler“”

Aslan Burcu

Hayatınızı nasıl daha iyi bir hale getirebileceğiniz hakkında uzun süredir kafa yormaktasınız. Hayatınızı ne şekilde daha iyiye getirmek istediğinize karar verdikten sonra her şeyin yerine oturacağına emin olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Duygulara hitap etme amacı taşıyan filmler, konusu ne olursa olsun içimizde bir şeyleri uyandırarak konuya farklı bir gözle bakabilme yetisi kazanmamıza ön ayak olurlar. “Farkındalığınızı artıracak 6 film önerisi ve izlerken mutlaka yapmanız gerekenler

Başak Burcu

Hayatınızda daha iyiye doğru değişiklikler yapmak aklınızdaki en büyük soru işareti olabilir. Güçlü olduğunuz yönlere tutunmak şu sıralarda yapacağınız en iyi şey olabilir.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Terazi Burcu

Son dönemde üstünüzden kara bulutlar eksik olmuyor gibi hissedebilirsiniz. Eğer olumlu bakış açınızı koruyabilirseniz, bu kara bulutların yavaş ve sessizce dağılmasına öncülük edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Akrep Burcu

Süregelen bir ikilem içerisinde bazı tartışmaları kazansanız bile savaşı kaybedebilirsiniz. Bir yerde kendinizi haklı çıkarmanın uzun vadede yaratabileceği sorunları öngörmeniz sonucu birçok problemi yok edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “”İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“”

Yay Burcu

İçi dışı bir olan bir insan olabilirsiniz. Ancak bugünlerde bazı insanlara karşı söylemek istediklerinizi doğrudan söylemek yerine biraz daha kibar ve dolaylı bir dil kullanırsanız işlerinizi çok daha rahat şekilde yoluna koyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Oğlak Burcu

Geçtiğimiz yılların size bir şeyler anlatmaya çalıştığını fark edebilirsiniz. Geçmişte yaşananları kendinize referans olarak alıp yolunuzu çizebilirsiniz ancak asla hangi yöne gideceğinizi dikte etmesine izin vermemelisiniz.

Uplifers önerisi: Geçmişe göre, sağlıklı beslenmek çok daha kolay. Organik besinlerin daha kolay erişilebilir olması ve pazarlarda satılan taze meyve ve sebzeler daha sağlıklı bir yaşam tarzı edinmemiz için ön ayak oluyorlar. Siz de; vitamin, mineraller, antioksidanlar, elektrolitler bakımından da çok zenginler doğal suları tüketerek vücut direncinizi artırabilirsiniz. “Vücudunuzu yenileyen ve temizleyen 7 doğal su

Kova Burcu

Mutluluk arayışınızda çok önemli bir yer kaplayan karar konusunda sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Karşınıza benzer bir yol ayrımı çıktığında geçmiş tecrübelerinizi referans olarak kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çoğumuz için karar verme süreci zordur. Alınan karar hayatımızda var olan düzeni değiştireceği için korkarız. İnsana güvende hissettiren şey bilindik olan, tanıdık gelendir…Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan; ¨Karar verme zorluğu¨

Balık Burcu

Sürekli kendinizi kara kara düşünürken bulabilirsiniz. Bu durumdan kurtulabilmek adına yapabileceğiniz ilk şey yüzünüze bir gülümseme yerleştirmek olabilir. Geri kalan her şey yolunu bulacaktır.

Uplifers önerisi: Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu, korku duygusundan kaynaklanır. ‘‘Ya karşılaşacağım şeyle baş edemezsem?’’ düşüncesi ve sürekli önlem almaya çalışmak bizi hiç bir şeyden korumayacağı gibi strese de neden olur. Çünkü hayatımızda kontrol, ele geçirebileceğimiz bir şey değildir. “Gelecek kaygısının bireylerin günlük yaşamı üzerindeki etkisi

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!