4 Mayıs günlük burç yorumları

Koç Burcu

Finans, zenginlik, yasal işler ve hatta bazı sırların gündeminize geleceği bir haftaya giriyorsunuz. Borç alma ya da kaynaklarınızı yönetme konusunda bir karar vermeniz gerekebilir. Hayatınızda doğrunun gücünü fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Boğa Burcu

Sanatsal bir amaç ya da özel bir ilişki, hayatınızda olumlu yönde değişiklik yapmanız konusunda sizi motive edebilir. Gerçek bir başarı hedefi için tamamen kendinizi adayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Hayalinizin peşinden koşma konusunda biraz fikir almayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin

İkizler Burcu

Eğer yakın zamanda bir ameliyat ya da yaralanma geçirdiyseniz, iyileşmeniz çok kısa bir zaman alacaktır. Hem fiziksel hem ruhsal olarak yenilenmeye çok yatkın bir süreçtesiniz. Uzun bir öğle arası bile tazelenmeniz için yeterli olabilir.

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Yengeç Burcu

Yengeçler duygusallıklarıyla biliniyor olsalar da konu arkadaşlığa gelince sadakat ve güveninin kazanılması şart. Güvenilirlik, dürüstlük ve sıcakkanlılık gibi güzel kavramların sosyal hayatınızda parlayacağı bir dönemdesiniz. Sırtınızı yaslamak istediğiniz birine ihtiyaç duyduğunuzda sadece aramanız yeterli olacak.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Aslan Burcu

Gerçekten başaracağınıza inandığınız bir konuda lider olmayı seven bir yapınız var. Gücünüzü sürdürebilmek için elinizden ne gelirse yapabilirsiniz. Bugün iş arkadaşlarınıza ya da asistan(lar)ınıza patronun siz olduğunuzu göstermek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Tavrınızın altınızda çalışan personel üzerinde baskı kurmadığından emin olmak için, ¨iş yerinde stres faktörleri¨ne göz atın ve muhtemel hatalardan kaçının.

Başak Burcu

Hiçbir şey aşk kadar dönüştürücü/iyileştirici olamaz. Kalbiniz bir sevgili, bir çocuk ya da yaratıcılık alanında bir tutkuyla çarpıyor olabilir; sizi heyecanlandıran her neyse, çok olumlu bir dönüşümün kaynağı olacak. Eğer romantik bir seyahat ya da bir bebek yapmayı planlıyorsanız, evrenin sizin yanınızda olduğunu unutmayın.

Uplifers önerisi: Sevgilinizle yapacağınız romantik bir tatil için hafta sonu yakınlarda bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız, İstanbul çevresindeki butik otellere göz atabilirsiniz. ¨Butik oteller rehberi¨

Terazi Burcu

Eğer ev, araba ya da bu değerde bir mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız, oldukça yüksek bir fiyata alıcı bulabileceğiniz bir dönemdesiniz. Satmayı değil de almayı düşünüyorsanız, yine uygun fırsatların ayağınıza geldiğini göreceksiniz. Fırsatları değerlendirin.

Uplifers önerisi: Hayatımızla ilgili, özellikle finansal alanda sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak, olgunlaşmamız ve bireyselleşip özgürleşmemiz için etkili bir araçtır. ¨Hayatımızı yönetmek için sorumluluk almak¨

Akrep Burcu

Bir iş sözleşmesi ya da entelektüel bir yatırım düşünüyorsanız, gezegenler sizin için çalışıyor. Eğer yazıyla ilgili bir iş yapıyorsanız, sizinle mükemmel uyuşan bir yayıncı ya da menajer bulmanız çok mümkün. Kendinize bir takvim koyar ve isteklerinize ulaşmak için adım adım ilerlerseniz sonuçların çok olumlu olduğunu göreceksiniz.

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Yay Burcu

Finansal alanda yenilikçi ve girişimciliğe açık bir yapı sergilemeniz gereken bir döneme giriyorsunuz.  Yeni yatırımlar konusunda cesur davranmanız gerekebilir. Tabii ki iyice araştırmadan ve emin olmadan adımlar atmanız doğru olmaz; ancak önünüze gelecek fırsatları görmeyi bilmeniz gerekiyor.

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Oğlak Burcu

Bir doğumgünü, nikah, düğün, baby shower gibi bir kutlamaya davet edilebilirsiniz. Bu türlü, önceden planlanmış bir kutlama söz konusu değilse, sevdiğiniz bir restorana ya da bir eğlence mekanına spontan bir ziyaret, haftanızı şenlendirebilir.

Uplifers önerisi: Baharın gelişiyle kendinize güzel bir mekanda keyifli vakit geçirmeniz için bir zaman ayırabilirsiniz. İstanbul’daki en güzel teraslı mekanlara bir göz atmanızda yarar var.

Kova Burcu

Dolaplarınızı temizlemek, eski kıyafetlerinizi ayırmak ve gardrobunuzu yenilemek için çok elverişli bir gündesiniz. Kıyafetlerinizin bir kısmını bağışlayarak, yalnızca dolabınızın değil ruhunuzun da yüklerinden kurtulmanız mümkün olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni sezona girerken, giyim ve stil önerileri sunduğumuz Style Up kategorisine göz atabilir, kombin önerilerinden ilham alabilirsiniz.

Balık Burcu

Sözlü ya da yazılı bir anlaşma yapmanız gerekiyorsa, bugün tam zamanı. Uzlaşma yeteneğinizin ve adalet duygunuzun oldukça yüksek olacağı bir gündesiniz. Eğer özel olarak bir topluluğa, şirkete ya da oluşuma dahil olmak istiyorsanız; bir arkadaşınız ya da tanıdığınız buna aracı olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!