4 Mayıs 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Zihniniz çok keskin ve fikirleriniz adeta pırlanta gibi parlıyor. Bu fikirlerinizi geliştirerek kendinize yeni kazanç kapıları yaratabilirsiniz. Bu yüzden, fikirlerinizin duyulmasına izin vermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Boğa Burcu

Kişisel bakımınıza özen göstermek ve biraz dış görünüşünüze vakit ayırmak iyi olabilir. Cildinize maske yapabilir veya üstünüzdeki ev kıyafetlerini çıkarıp biraz daha değişik şeyler giyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Konu kişisel bakım ürünleri olduğunda, daha az para harcayıp daha yaratıcı çözümlere başvurmak en iyisi. Bunun için banyonuzda ve mutfağınızda ne varsa kullanıp, çeşitli denemeler yapabilirsiniz. “Ev yapımı güzellik malzemeleri

İkizler Burcu

Bugün kendinizi biraz tez canlı hissedebilirsiniz. Elinizdeki işleri bitirmek, yarım kalmış şeyleri toparlamak ve ortadaki dağınıklığı gidermek size iyi gelebilir.  

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Yengeç Burcu

Eğer freelance çalışıyorsanız veya üst düzey bir yöneticiyseniz, geçtiğimiz yıl ortaya koyduğunuz başarılı çalışmaların meyvelerini topladığınızı gösteren güzel haberler alabilirsiniz. Bunu kutlamak size iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Aslan Burcu

Aslan burcu ilgi odağı olmayı her zaman sever. Yaptığınız bir işle ilgili övgü dolu sözler duyabilirsiniz ve konumunuzu yükseltecek yeni bir projenin başına getirilebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Amerikan sinemasında sıkça gördüğümüz, hayatta hep başarısız olmuş, yeterince zeki, havalı, girişken olmayan karakterler için kullanılan bir sıfattır loser. Loser, yani kaybeden, beceriksiz ve bir türlü dikiş tutturamayan kişidir. Kazanan ise, hedeflerini gerçekleştirmiş, başarmış kişidir. Kazanan ya da kaybeden olmak da tamamen “hayat oyununu” hangi tarafta oynadığınıza bağlıdır. “Kazanan mısın kaybeden mi: Hayat oyununda hangi taraftasın?

Başak Burcu

Bugün gezegenlerin konumu, özellikle yeni bir dil öğrenme, etrafınızdaki dağınıklığı toparlama, yanıtsız bırakılmış maillere yanıt verme konusunda sizi cesaretlendiriyor. Biraz çabayla hepsinin üstesinden gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Terazi Burcu

Üç gezegen birden burcunuzun sekizinci evini etkiliyor. Kredi borcunuz varsa bununla ilgili yeni bir ödeme planı yapabilir, bankanızla görüşebilir veya bireysel emeklilik planlarınızı bir süreliğine dondurabilirsiniz. Finansal anlamda yeni bir yönetime ihtiyacınız var. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Akrep Burcu

Bir Akrep burcu olarak normalde ketum bir insan olabilirsiniz ancak bu sefer dilinize hakim olamıyorsunuz. Ara buluculuk yapmak veya merhametinizi göstermek için harika bir gün. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Yay Burcu

Aklınızdan birçok parlak fikir aynı anda geçiyor. Bunları değerlendirebilmek için temponuzu biraz artırmanız gerekebilir. Bugün yavaşlama veya mola verme düğmesine basmayı aklınızdan bile geçirmeyin. 

Uplifers önerisi: Bazen içimizde yoğun bir istek ve motivasyonla güne başlıyoruz, hayaller kuruyoruz. Ancak söz konusu bu hayalleri gerçekleştirmek olduğunda, hemen “Ben bunu yapamam” cümlelerine başlıyoruz, sayısız bahaneler sıralıyoruz, yaşımızın geç olduğunu, yeterince tecrübemiz olmadığını, beceriksiz olduğumuzu düşünüyoruz. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir zaman geç olmadığının kanıtı

Oğlak Burcu

Eğlenmek, rahatlamak için kendinize zaman ayırdığınızdan emin olmalısınız. Yeni bir hobi edinmek, sevdiğiniz müzikleri dinlemek, güzel bir kitap okumak için harika bir zaman. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Kova Burcu

Kişisel ihtiyaçlarınız ve ev hayatınızla ilgili pratik planlar yapmak için harika bir gün. Bu planları gerçekleştirmenin sizi ne kadar mutlu ettiğini görünce, kendinize ve evinize daha fazla vakit ayırmaya karar verebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Balık Burcu

Baharın gelmesi, havaların ısınması, doğanın uyanışı sizi bu sefer her zamankinden daha çok etkileyebilir. Bazen sadece etraftaki güzelliklere göz atmak bile moralinizi yükseltmeye yetebilir.  

Uplifers önerisi: Hayattaki mutluluğunuzun büyük bir bölümü düşünce şeklinizin nasıl olduğuna bağlıdır. Eğer yaşamınızda devamlı bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor ve kendinizi öyle düşünmeye alıştırıyorsanız, olumsuz yöndeki düşünceleriniz var olan neşenizi, enerjinizi ve huzurunuzu da alıp götürür, dolayısıyla bir nevi kendinizi olmayan bir kaosun içine çekmiş olursunuz. Öncelikle şunu kabul etmelisiniz ki düşünce şeklinizi değiştirmezseniz, hayatınızda değişmesini istediğiniz her şey yerinde durmaya devam eder. “Hayatınızı daha huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlayacak 52 pozitif olumlama

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!