4 Mayıs 2016 günlük burç yorumları

14 Mart 2016 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sevdikleriniz için hoş hediyeler almak ve kıyafet alışverişi yapmak için oldukça uygun bir hafta olabilir. Hafta sonuna doğru uzun mesafeli bir yolculuk söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Uzun mesafeli yolculuklar eğlenceli olsa da, aynı şey bavul hazırlamak için geçerli olmayabilir. Yolculuk öncesi yaşayacağınız stresi azaltması için; “Louis Vuitton’dan bavul hazırlama sanatı

Boğa Burcu

Bugünlerde sektörün önde gelen isimleri, ortağınız ya da müşteriniz olabilir. İş anlamında hayatınızda yeni bir sayfa açmaya hazırlıklı olun.

Uplifers önerisi: Hayatınızın yeni döneminde daha mutlu bir başlangıç yapmak istiyorsanız, belirli düşünceleri de geride bırakmanız şart. İlerlemenize engel olan fikirler için; “Geride bırakmanız gereken 10 düşünce

İkizler Burcu

Eğer birkaç ortakla beraber bir işe maddi yatırım yaptıysanız, bugünlerde yaptığınız sözleşmeler ve verdiğiniz taahhütler konusunda dikkatli olmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: İş hayatında, özellikle finansal konularda yapacağınız hatalar, büyük problemlere sebep olarak sizi zor duruma sokabilir. Birlikte iş yapacağınız kişileri dikkatli seçin.

Yengeç Burcu

Bugünlerde zamansızlık yüzünden ertelediğiniz projeleriniz üzerinde yeniden çalışmaya başlayabilirsiniz. Dikkat dağıtan faktörleri ortadan kaldırmak üretkenliğinizi arttırabilir.

Uplifers önerisi: Verimliliğinizi arttırmak istiyorsanız, verimlilik konusu üzerine yapılan bilimsel araştırmalar ışığında hazırlanan önerilere bir göz atın. “Daha verimli çalışmanın yolları

Aslan Burcu

İhtiyacınız olan molaları verip kısa kaçamaklar yapmazsanız hem sağlık hem de motivasyon anlamında sorunlar kapınızı çalabilir. Uzun süredir muayene olmadıysanız, detaylı bir kontrolden geçmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: İş hayatınız ne kadar yoğun olursa olsun, daha verimli çalışabilmek ve sağlığınızı koruyabilmek için kendinize zaman ayırmanız şart. Nigel Marsh’ın konuyla ilgili önerilerinden ilham almak için; “İş-yaşam dengesini sağlamanın yolları

Başak Burcu

İş hayatındaki statünüz ve itibarınız yükselişe geçebilir. Uzun yıllardır gösterdiğiniz çabanın ve özenin karşılığını alacağınız günler kapıda.

Uplifers önerisi: İş hayatındaki başarınız artarken, bu konu herkesi sizin kadar mutlu etmeyebilir. Eğer sizi rakip olarak gören, siiznle geçinemeyen ve kıskanan kişiler varsa; “İş yerinde kıskançlık: Nedenleri ve çözüm önerileri

Terazi Burcu

Bugünlerde çevrenizden duyduğunuz ya da araştırmalarınız sonunda bulduğunuz özel bir mekanda tatil yapmak isteyebilirsiniz. Seyahat etmek ruhunuza ve bedeninize iyi gelecektir.

Uplifers önerisi: Seyahat programınızı yaparken ve seyahatiniz süresince daha keyifli bir tatil geçirmenize yardımcı olacak uygulamalar için; “Tatilinizi kolaylaştıracak 9 iPhone uygulaması

Akrep Burcu

Bugünlerde yapacağınız işbirliğini netleştirmek için tek ihtiyacınız olan imza atmak olsa da, finansal konularda atacağınız adımları ağırdan almanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Finansal konularda yapacağınız yanlış yatırımlar, büyük kayıplara neden olabilir. Adımlarınızı atmadan önce gerekli ve yeterli araştırmayı yapmayı ve profesyonellere danışmayı ihmal etmeyin.

Yay Burcu

İş temponuz son derece yoğun olsa da, partnerinize zaman ayırmayı ihmal etmek hayatınıza zarar verebilir. Bugünlerde birlikte kısa bir tatil planı yapmak ilişkinize nefes aldırabilir.

Uplifers önerisi: Tatile çıkarken yapacağınız programları kolaylaştıracak bir yardımcı arıyorsanız; “Seyahatseverler için iPhone uygulamaları“na bir göz atın.

Oğlak Burcu

Bugünlerde birini görmek ya da düşünmek kalp atışlarınızı hızlandırıyorsa, karşınızdaki kişinin de sizinle aynı hislere sahip olması ihtimali yüksek olabilir.

Uplifers önerisi: Sizi heyecanlandıran birileri varsa, onun karşısında kendinizden daha emin olmak ve çekiciliğinizi arttırabilmek için, önerilerimize bir göz atın; “Daha seksi hissetmenin yolları

Kova Burcu

Bu hafta evinizle ilgili planlarınız ya da emlak yatırımlarınızla ilgili büyük gelişmeler söz konusu olabilir. Aynı zamanda sosyal hayatınız da yükselişe geçecek gibi görünüyor.

Uplifers önerisi:  Sosyalleşmek, iletişim becerilerinizi geliştirirken, hayattan daha çok keyif almanızı sağlar. Sosyal hayatınıza vakit ayırmayı ihmal etmeyin. “Hayatınıza yatırım yapın

Balık Burcu

Evinizin dekorasyonunu uzun zamandır değiştirmediyseniz, bugünlerde değişiklik ihtiyacı duymaya başlayabilirsiniz. Yaratıcılığınızdan ilham alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinizin havasını değiştirebilmek için yapabileceğiniz en etkili değişikliklerden biri renk terapisidir. Renklerin enerjisini evinize yansıtmanıza ilham verecek fotoğraflar için; “Evinizin her odası için farklı renk seçenekleri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!