4 Mart 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs bugünden itibaren Boğa burcuna hareket ediyor, yani burcunuzun gelirler alanını etkilemeye başlıyor. Bir yandan Satürn’le olan gergin açı da yumuşayacağı için finansal anlamda güzel gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Boğa Burcu

Venüs bugünden itibaren kendini evinde hissettiği Boğa burcuna geçiyor. Kendinizi hayatınızdaki aktivitelere, etrafınızdaki insanlara çok daha bağlı hissedebilir, ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sıkı durun! En yalnız olduğunuzu düşündüğünüz anda bile, bağırsaklarınızda sayısı 10 ile 100 trilyon arasında değişen bakteriler ile birlikte yaşıyorsunuz. Bağırsaklarınızdaki bu misafirler, tüm vücudunuzdaki hücre sayısından bile daha fazla. “Mutluluk ve bağırsak ilişkisi: Bizi biz yapan aslında bakterilerimiz mi?

İkizler Burcu

Merkür 9 Mart’a kadar geri yönlü hareketine devam ediyor ancak Venüs’ün enerjisinden etkilenerek bugün biraz rahatlama hissedebilirsiniz. Çevrenizdekilerden güzel sözler duyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Yengeç Burcu

İletişimin gezegeni Merkür ile zarafetin simgesi Venüs arasındaki etkileşim size güzel haberler getiriyor. Yeni bir yatırım yapabilir veya başvurduğunuz bir yatırım projesiyle ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Aslan Burcu

Venüs ve Merkür, birbirlerine saygı içinde gülümsüyor adeta. İş hayatınızdaki veya özel hayatınızdaki partnerinizden güzel bir haber alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Başak Burcu

Merkür 9 Mart’a kadar geri yönlü hareket etmeye devam edecek ancak olası en kötü karmaşalar, yanlış anlaşılmalar artık geride kalmış olabilir. Venüs’ün getirdiği güzel açı, tüm olumsuzlukları dağıtıyor. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Terazi Burcu

Venüs burcunuzun ilişkiler alanından ayrılmadan önce, Merkür’den son bir destek alıyor. Zorlandığınız duygularınız veya içinden çıkamadığınız duygusal konuların üstesinden gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Duygularınızı ifade etmek iç huzurunuz için en önemli etkenlerden biridir. Öfkenizi ya da üzgünlüğünüzü ifade etmeniz kötü bir şey değildir. “Olumsuz sanılan ama sağlığınız için faydalı 7 davranış

Akrep Burcu

Venüs, Boğa burcuna doğru süzülüyor. Bu da özellikle ortaklıklar, birliktelikler alanında sizi etkiliyor. İlişkilerinizdeki sevgiyi daha çok hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. 

Uplifers önerisi: Kitapları dolduracak kadar çünkü sayabiliriz konu sevgi ve “neden seviyor olduğumuz” sorusu olduğunda… “Gerçek sevgi: Onu nelere rağmen sevdiğinizi hiç düşündünüz mü?

Yay Burcu

Merkür 9 Mart’a kadar geri yönlü hareket etmeye devam edecek. Ancak Venüs karşısındaki keyifli açısı, gerginliği azaltıyor. Kendinizi daha olumlu, daha sakin hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayattaki mutluluğunuzun büyük bir bölümü düşünce şeklinizin nasıl olduğuna bağlıdır. Eğer yaşamınızda devamlı bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor ve kendinizi öyle düşünmeye alıştırıyorsanız, olumsuz yöndeki düşünceleriniz var olan neşenizi, enerjinizi ve huzurunuzu da alıp götürür, dolayısıyla bir nevi kendinizi olmayan bir kaosun içine çekmiş olursunuz. Öncelikle şunu kabul etmelisiniz ki düşünce şeklinizi değiştirmezseniz, hayatınızda değişmesini istediğiniz her şey yerinde durmaya devam eder. “Hayatınızı daha huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlayacak 52 pozitif olumlama

Oğlak Burcu

Venüs, ahenk içinde Boğa burcuna geçmeden hemen önce Merkür’den cesaret verici bir işaret alıyor. En merhametli yönünüzü ortaya çıkararak, olumlu diyaloglar kuracağınız bir gün sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Kova Burcu

Geri yönlü hareket eden Merkür, bugün Kova burcuna giriş yapıyor ve finansal konulardaki baskıyı azaltıyor. Ancak kişisel konularda bazı kafa karışıklıkları yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Size herhangi bir konuda yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkı sağlayacak bir şekle dönüştürülebilirsiniz. “Yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkıda bulunması için izlemeniz gereken 8 adım

Balık Burcu

Merkür bugün de Kova burcunda takılı kalıyor. Bu sizin için biraz kendi kabuğunuza çekilme anlamına gerebilir. Bir yandan da Venüs’e gönderdiği güzel sinyaller, finansal anlamda yakında güzel gelişmeler yaşanacağının habercisi. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!