4 Mart 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Merkür geri yönlü hareketine başlamak üzere. Böyle dönemlerde yeni bir projeye başlamak veya bitirmek yerine, mevcut projeleri gözden geçirmekle meşgul olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yılbaşı zamanı, tatil sonrası ya da yeni bir karar aldığınızda herkes iyi hisseder çünkü yeni kararlar alınır, sözler verilir… Mutlu olmanın seçimizin olduğunu unutmayın. Böylece sadece tatillerde ve iyi şeyler olduğunda değil, her an mutlu olabileceğinizi bilirsiniz. Biraz pozitif yaklaşımlar tüm senenizi değiştirir. “Sadece yeni başlangıçlarda değil, 365 gün boyunca hatırlamamız gerekenler

Boğa Burcu

Çok önem verdiğiniz bir projeyle ilgili olarak kendinizi hemen harekete geçmeye hazır hissedebilirsiniz. Ancak biraz daha detayları incelemek, derine inmek ve birkaç hafta içinde harekete geçmek daha iyi olabilir.

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

İkizler Burcu

Bir süredir gizlice üzerinde çalıştığınız projenin artık bitmeye yakın olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak biraz daha detaylara odaklanmak size çok daha önemli kazanımlar getirebilir.

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

Yengeç Burcu

Bir iş ortağınız veya arkadaşınız ortak bir yatırım konusuyla ilgili heyecanlı heyecanlı bir şeyler anlatabilir. Hemen söz vermek veya harekete geçmek yerine biraz daha detaylı bilgi almak iyi olabilir.

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Aslan Burcu

Kariyerinizle ilgili önemli bir değişiklik yaşanabilir veya bir dönüm noktası gerçekleşebilir. Eğer bir süredir terfi almayı bekliyorsanız, güzel haber yakında gelebilir.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Başak Burcu

Eğer ilişkinizle ilgili bazı endişeleriniz varsa, bunları gidermek için biraz sakin ve detaylıca düşünmelisiniz. Merkür’ün geri yönlü hareketi 28 Mart’ta tamamlandıktan sonra her şeyi daha net görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular

Terazi Burcu

Son günlerde harcamalarınız her zamankinden daha fazla olabilir. Bu harcamalarınızı karşılamak için yeni bir iş veya ek gelir kaynağı araştırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Akrep Burcu

Bir iş ortağınız veya arkadaşınız size önemli bir kariyer fırsatı sunabilir. Herhangi bir sözleşmeye imza atmadan veya söz vermeden önce Merkür’ün 28 Mart’ta tamamlanacak geri yönlü hareketini beklemek iyi olabilir.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Yay Burcu

Ailenizle veya evinizle ilgili bir konuyla yeniden ilgilenmeniz gerekebilir. Mart ayını bilgi toplayarak değerlendirebilir ve bu bilgiler ışığında yeni bir plan çıkarabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Oğlak Burcu

Eğer bir konuda karşınızdaki kişilerden anlayış bekliyorsanız, yaklaşımınızı değiştirmeniz gerekebilir. Pozitif bir sonuç elde etmek için daha dikkatli davranmak iyi olabilir.

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Kova Burcu

Bir projeyi, teklifi veya çalışmayı tamamlamak için hızlı davranmak isteyebilirsiniz. Ancak Merkür yarından itibaren geri yönlü harekete başlıyor. Belki biraz beklemek iyi olabilir.

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Balık Burcu

Eğer spor salonuna yazılmak veya yeni bir beslenme rutinine geçmek istiyorsanız, belki biraz beklemek iyi olabilir. Ay sonuna doğru Merkür’ün geri yönlü hareketini tamamlamasıyla fikirleriniz değişebilir.

Uplifers önerisi: Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. “Enerji dengenizi koruyabilmek için günlük rutininizde mutlaka olması gereken 5 alışkanlık

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!