4 Kasım günlük burç yorumları

2 Kasım günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yeni projelerle ilgili duyabileceğiniz yatırım haberleri sizi heyecanlandırabilir. İş yapmanın tam zamanı. Çalışmayla geçecek günlere hazır olun.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Boğa Burcu

Olumlu yaklaşımlarınız sayesinde çevrenizde gittikçe sevilmeye başlıyor olabilirsiniz. Bu sayede özel hayatınızda ya da iş yaşamınızda bir sözleşme ya da anlaşma imzalamanız mümkün.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

İkizler Burcu 

Takım çalışmasında takıldığınız bir nokta olduğu takdirde tecrübelerinizi ve yeteneklerinizi kullanarak sorunu çözebilir, takımınızın sizinle beraber yol almasını sağlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatınızda başarıya ulaşmak için Viking’leri örnek alın, asla vazgeçmeden takım ruhuyla yola koyulun. “İş hayatının Vikingleri

Yengeç Burcu

Üzerinde çalıştığınız bir proje ya da sunum hakkında istemediğiniz bir geri dönüş alabilirsiniz. Düşüncenizi açık biçimde söylemeniz daha etkili olmanızı sağlayacaktır.

Uplifers önerisi: Gerek kişisel yaşamınızda gerekse profesyonel iş hayatınızda size saygınlık ve kredi kazandıracak, çoğu zaman unutulan ve aslında çok basit olan 7 kuralı tekrar hatırlamakta fayda var. “İş yaşamında saygı ve güven duyulmanızı sağlayacak 7 yol

Aslan Burcu

Evinizin havasını yenilemek, yeni dekoratif eşyalara yönelmek ya da doğrudan ev değiştirme gibi fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Yenilik size yeni bir nefes katabilir.

Uplifers önerisi: Evinizde kullanılmayan, kurtulmaya çalıştığınız ancak belki bir gün lazım olur diyerek bir kenarda sakladığınız çeşitli objeleri yeniden değerlendirmekle işe başlayın. Biraz yaratıcılık, biraz da el becerisiyle bu objeleri kullanılabilir hale getirmek ve yeni formlarda baştan yaratabilmek mümkün. “Evinizdeki kullanılmayan malzemeleri dekoratif amaçlı değerlendirmenin 30 yaratıcı yolu

Başak Burcu

İş yerinizde problemlere bakış açınız dikkat çekebilir. Doğru bildiğiniz şeyleri söylemekten çekinmeyin. İş hayatında başarılı olmanın yollarından birisi çözüm bulmaya çalışarak fikirlerinizi paylaşmaktan geçer.

Uplifers önerisi: Hem çevrenize katkıda bulunmak, hem de kendinizi geliştirebilmek için, soru sormaktan, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

Terazi Burcu

Müşterinizle toplantınızın çok iyi gitmesinin ve kazançlı bir anlaşma imzalamanızın karşılığını ikramiye ya da zam olarak alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Akrep Burcu

Kendinizle ilgili gizli kaldığını düşündüğünüz noktaları çevrenizdekilerle paylaşırsanız hem ilişkilerinizin gelişmesini sağlayabilir hem de rahatlama yaşayabilirsiniz.

 Uplifers önerisi:  Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Yay Burcu

Takviminizin yoğunluğundan dolayı girdiğiniz stresi, deniz kenarında bir yerlere kaçarak atabilirsiniz. Su sizi dinginleştirecek, hayatınız ve öncelikleriniz hakkında düşünmenizi sağlayacaktır.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz. Uruguay günlükleri: “‘Punta del Este’ avuç içi kadar mutluluk yeter!”

Oğlak Burcu

Profesyonel hayatınız umduğunuzdan hızlı yükseliyor ve siz de bunun heyecanına kapılıyor olabilirsiniz. Hatta çeşitli yardım derneklerinin organizasyonlarına çağrılmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?”

Kova Burcu

Çok kazançlı çıkacağınız bir iş teklifi almanız mümkün. Kariyerinizde bir kırılma yaşayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Balık Burcu

Bulunduğunuz yerden uzakta bir akademik toplantı ya da konferansa katılmanız hem işlerinizde hem de kişisel hayatınızda ilerleme sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Kişisel seyahatler veya iş seyahatleri için yapılan uzun uçuşlar sağlığımızı ister istemez etkiler. Uzun uçuşların sağlığımızı olumsuz yönde etkilemesini önlemek için, kendimize bir çeşit seyahat öncesi rutini geliştirmemiz ve jetlag’ın olumsuz etkilerini azaltmamız lazım. Zaman diliminiz neresi olursa olsun, sizi her zaman zinde tutacak ve sağlıklı kalmanızı sağlayacak 5 öneriye göz atın. “Uzun uçuşlara hazırlanmak için 5 sağlıklı yöntem

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!