4 Kasım 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Güneş, Satürn ve idealizmin gezegeni Neptün arasındaki harika birliktelik, sizi etkisi altına alıyor. Hayallerinizin gerçek olması çok yakın. Realist bakış açınızı kaybetmemelisiniz.

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Boğa Burcu

Yakın zamanda işinizle ilgili veya yurt dışıyla ilgili bir konuda zorluk yaşamış olabilirsiniz. Endişelenmeyin, bu zorluğun üstesinden geliyorsunuz. Başarı çok yakınınızda.

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

İkizler Burcu

Bir süredir kariyerinizle ilgili durağan, kısır bir dönem yaşamış olabilirsiniz. Bundan kurtulmak için kariyer yolculuğunuzda bir değişiklik yapabilirsiniz. Değişim sizi daha üretken olmaya zorlayacaktır.

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Yengeç Burcu

Eğer bir ilişkiniz varsa, işler bir anda çok hızlı ilerleyebilir. Sevdiğiniz kişiye evlenme teklif edebilir veya çıkacağınız bir seyahatte kendinizi bir anda nikah masasında bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular

Aslan Burcu

Çalışmaktan biraz bunalmış ve yorulmuş olabilirsiniz. Bugün işten biraz erken çıkıp kendinize vakit ayırabilir, meditasyon yapıp zihninizi sakinleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Günümüz çalışma ve hayat koşullarında doğru yaşam dengesini bulmak kolay değil. Özellikle iş – yaşam dengesi, “iş vereninize bırakılamayacak kadar önemli bir konudur” diyor Nigel Marsh.¨İş-yaşam dengesini sağlamanın yolları¨

Başak Burcu

Yaratıcılık gerektiren bir alanda çalışıyorsanız, çok başarılı bir sunum yaparak sizi dinleyenleri etkileyebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan desteği sandığınızdan daha kolay elde edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Terazi Burcu

Anne veya babanızın size ihtiyacı olabilir. Fiziksel olarak yanlarında olamasanız bile ihtiyaç duydukları konularda araştırma yapabilir, onları doğru uzmanlara yönlendirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Akrep Burcu

Bir süredir çalıştığınız bir sınav veya sunum mu var? Emeklerinizin karşılığını almaya çok yakınsınız. Gökyüzü, yıldızınızın parlaması için elinden gelen tüm desteği veriyor.

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

Yay Burcu

Manevi olarak kendinizi daha rahat hissetmek ve ailenizin desteğini almak, size ihtiyacınız olan öz disiplini getiriyor. Farkındalığınız arttıkça, başarıya ulaşma şansınız da artıyor.

Uplifers önerisi: Yeni bir hedefle yola çıktık ama bir süre sonra kendimizi yoldan çıkmış halde bulduk. Üstelik bu durum kendimizi berbat hissetmemize neden oldu. Kaybetmiş gibi hissettik. Yeterince güçlü olmadığımız, zeki ve disiplinli olmadığımız için kendimize kızdık. Oysa belki de sorun yeterince güçlü, zeki veya disiplinli olmamak değil, hedeflere işe yaramayan bir şekilde odaklanmaktan kaynaklanıyordur. “Tüm hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayacak tek bir kural

Oğlak Burcu

Sevdiklerinizle, arkadaş gruplarınızla takılmak iyi olabilir. Bu sadece size kendinizi iyi hissettirmekle kalmıyor, aynı zamanda bazı projelerle ilgili fikir geliştirmenize, gözlem yapmanıza da yarıyor.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Kova Burcu

Meditasyon sayesinde zihninizi sakinleştirip farklı düşünceler odaklanabilir, yaratıcılık için aradığınız ilhamı bulabilirsiniz. Çığır açan fikirler bu şekilde ortaya çıkıyor.

Uplifers önerisi: Ruhani bir yolculuğa çıkmak için meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Balık Burcu

Çıkacağınız yeni bir eğitim macerası, size bambaşka kapılar açabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, hem çevrenizi hem de bakış açınızı genişletebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İnternet ve teknolojinin hayatımıza bu kadar entegre olmuş olması bize inanılmaz nimetler sunuyor. Akademik eğitim alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, online dersler alabileceğiniz platform ve üniversitelerin web sitelerine bir göz atın. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!