4 Eylül günlük burç yorumları

4 Eylül günlük burç yorumları

Koç Burcu

Detayları inceliyor olmanız, size kariyerinizde başarı getirebilir. Her şeyin birkaç kere kontrol edilmiş olması, yaptığınız işin güvenilir kılıyor.

Uplifers önerisi:  Daha güvenli adımlar atabilmek için, hata yaptığınızı fark ettiğinizde, geri adım atmaktan çekinmeyin. Yaşadıklarınızı tecrübe olarak görün ve kendinizi geliştirin. “Daha verimli çalışmanın yolları

Boğa Burcu

Yaz bitmeden, partnerinizle son bir seyahate çıkmayı düşünebilirsiniz. Baş başa geçireceğiniz bu vakitler, ilişkinizi güçlendirecek ve birbirinizi daha yakından tanımanıza yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: Eylül aylarında gidilebilecek en güzel tatil rotalarını sizin için derledik. Yaz bitmeden son bir kez tatil yapmak isteyenler için “Sonbaharda tatil başkadır.

İkizler Burcu 

Babanız ya da bir başka güvendiğiniz büyüğünüzden, yatırımlarınız hakkında tavsiye almanız mümkün. Bu kişi, aynı zamanda ilgili isimlere ulaşmanız için de size yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Dünyanın en iyi babaları, çocuklarına destek çıktıkları kadar, onlarla nasıl eğleneceklerini de bilir. “Dünyanın en iyi babasının kızıyla beraber oluşturduğu birbirinden yaratıcı ve komik fotoğraf hikayeleri

Yengeç Burcu

Bu aralar bağlılık kurabileceğiniz, yakın bir ilişkiye girebilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek bu insan, planlarınızı alt üst edebilir.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız ilişki iş yerinizden biriyle ise buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak; ¨İş yerinde aşk¨

Aslan Burcu

Öğrenme merakınız yüzünden hiçbir işten kaçmıyor oluşunuz, iş hayatında erkenden fark edilmenize yardımcı olacak. En istenmeyen işlerden en zorlu görevlere kadar pek çok şeyi yapmaya gönüllü olduğunuz fark edilince, terfi bile alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi? ¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Başak Burcu

Aranızdaki ilişkiyi bir süredir sürüncemede tutan kişi, sonunda beklediğiniz adımı atabilir. Eğer hayatınızda uzun süreli bir partneriniz varsa, çocuk haberi ile sevinebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

Terazi Burcu

Evinizle ilgili taşınma ya da yenileme benzeri bir değişiklik planlıyorsanız, yardım tam beklediğiniz anda gelecek ve üzerinizdeki yükü alacak.

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Akrep Burcu

Görüşlerinizi paylaşmak için ideal bir platform bulmanız mümkün. Bir iletişim stratejisi belirlemek, dinleyicilere ulaşmanız konusunda beklediğinizden daha etkili olabilir.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Yay Burcu

Yakın bir zamanda elde ettiğiniz bir başarı, bir anda büyük bir gelire dönüşebilir. İstediklerinizi açık bir şekilde dile getirmeniz, şartlarınızı kabul ettirmenizi kolaylaştıracak.

Uplifers önerisi: Amaçlarının farkında olmayan insan neyi başarmak istediğini netleştiremez. Hedef belirlemek için öncelikle ne istendiğinin farkında olmak gerekir. ¨Başarıya ulaşmanın yolları: Hedef belirlemek¨”

Oğlak Burcu

Heyecan verici bir davetiye ya da beklediğiniz bir yerden kabul almak, bu aralar sizi ve ailenizi sevindirebilir. Bir eğitim, seyahat başvurusu ya da konferanstan beklediğiniz cevaba sonunda ulaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sık sık seyahat eden kişiler dünyayı keşfederek hayat becerisi ediniyor. “Sık seyahat eden kişilerin başarılı olmasının 15 nedeni

Kova Burcu

İmkanınız varsa bir süreliğine evden çalışmak, iş ortamının stresinden arınarak projenize daha iyi konsantre olmanızı sağlayabilir. Bu sayede, içinde bulunduğunuz bu kritik dönemde, çok daha kaliteli bir iş ortaya çıkarmış olacaksınız.

Uplifers önerisi: İş ortamı stresin ortaya çıkmasına elverişli bir ortamdır. İş yerindeki stres faktörlerini ortadan kaldırmak için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun önerileri; ¨İş yerinde stresle nasıl başa çıkılır?¨

Balık Burcu

Yeni bir ortaklık iş hayatınızın seyrini değiştirebilir. Takım çalışması başarınızı artıracak ve grup içindeki fikir çeşitliliği, yaratıcı projelere imza atabilmenize olanak tanıyacak.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!