4 Aralık günlük burç yorumları

4 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları
4 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Son birkaç haftadır hayatınızın anlamını sorguluyorsunuz. Hem iş hayatınızda, hem özel yaşamınızda deneyimlediğiniz olaylar bu konular üzerine eğilmenize sebep oluyor olabilir. Bugün sorularınıza cevap alacağınız bir telefon konuşması yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi ise çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Boğa Burcu

Hayatınızda yapacağınız değişikliklere karar verirken geçmiş deneyimlerinizden edindiğiniz kazanımlara göre hareket etmelisiniz. Gelecekle ilgili kararlarınızı alma aşamasında sezgilerinize güvenmeniz sizi doğru sonuca ulaştıracaktır.

Uplifers önerisi:  Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

İkizler Burcu

Sosyal hayatınızda yeni gelişmelerin olacağı bir döneme giriyorsunuz. Yeni katıldığınız ortamlarda farklı insanlarla tanışabilir, kalıcı arkadaşlıklara gidebilecek adımlar atabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. .¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Yengeç Burcu

2014 yılı için hayatınızda yapacağınız değişikliklere karar vermeye şimdiden başladınız. Özellikle sağlık ve kişisel gelişim üzerine yaşamınızda gerçekleştireceğiniz değişiklikler, daha kaliteli bir hayata adım atmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi:  Mutlu bir yaşamın temel anahtarı, sağlıklı bir beden ve zihindir. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Aslan Burcu

Bir kaç haftadır öne çıkan yaratıcılığınız ve hayal gücünüzle çevrenizdeki insanların odağındasınız. Kendinizi keşfetmek ve hayatınızı renklendirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Değişim sizin için sandığınızdan daha kolay olacak.

Uplifers önerisi:   “Neuroplasticity”, beynin sürekli bir biçimde yeni sinirsel yollar yaratma yeteneğidir. Herhangi bir disiplini özümsemek için tekrar ettiğimiz zaman, aynı anda o hareketi temsil eden sinir sistemini kuvvetlendiriyoruz. Zihinsel süreçleri daha iyi tanımak için; ¨Zihnin gücü beyni yendi¨

Başak Burcu 

İşinizle ilgili konularda liderlik ve yöneticilik vasıflarınızın öne çıktığı bir dönemdesiniz. Bu aralar evinizi ve ailenizi, odak noktanıza işinizi koyduğunuz için ihmal ediyor olabilirsiniz. Hayatınızda dengeyi yakalamak için bir adım atmanız şart.

Uplifers önerisi: Günümüz çalışma ve hayat koşullarında doğru yaşam dengesini bulmak kolay değil. Özellikle iş – yaşam dengesi, “iş vereninize bırakılamayacak kadar önemli bir konudur” diyor Nigel Marsh.¨İş-yaşam dengesini sağlamanın yolları¨

Terazi Burcu

Önümüzdeki bir kaç hafta insanlarla olan iletişiminizin hayatınızın her alanına olumlu olarak yansıyacağı günler geçireceksiniz. Ulaşamayacağınızı düşündüğünüz bir hedefinizin gerçekleşmesi, sizi ummadığınız bir anda mutlu edecek.

Uplifers önerisi:  Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu“

Akrep Burcu

Bu yılki yoğun çalışmanızın ve sarf ettiğiniz eforun meyvelerini toplama zamanınız geldi. Elde ettiğiniz başarılar sonucunda daha stabil ve huzurlu bir hayata kavuşacaksınız.

Uplifers önerisi:  Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

Yay Burcu

Öğrenmeye açık oluşunuz ve yeni yerler keşfetme isteğiniz sizi yurtdışı seyahat planları yapmaya yönlendirebilir. Seyahat planlarınız için yakınınızdaki arkadaşlarınızın önerileri size yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi:  Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Oğlak Burcu

Yeni yıl sizin için yeniliklerin habercisi olacak. Hayatınızla ilgili önemli değişimler yaşayabilir, hayatınızın anlamını keşfetmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi:   Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Kova Burcu

İşinizle ilgili yaşadığınız güzel gelişmelerden sonra odak noktanız sosyal hayatınıza doğru kaymaya başlayacak. Yeni insanlarla tanışabilir, uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla buluşabilir, daha önce denemediğiniz aktivitelerde yer alabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Sosyal aktiviteler yaşam kalitenizi yükseltir. ¨Yaşam kalitenizi farklı yönleriyle arttırmak için öneriler¨

Balık Burcu

Yeni yıl sizin için kariyerinizdeki yükselmelerle tanımlanabilir. Hassasiyetinizin arttığı ve diğer insanlarla olan ilişkilerinizin düzene gireceği bir dönem olacak.

Uplifers önerisi:   Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken şu kanıya varıyor: Hayatınızdaki en önemli şey, diğer insanlarla olan ilişkileriniz.¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!