31 Temmuz 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugünden itibaren 25 Ağustos’a kadar evinizle ilgili işlere yoğunlaşabilirsiniz. Evinizi dekore edebilir, yeni mobilyalar alabilirsiniz. Tercihlerinizin ve tarzınızın ne kadar farklılaşabileceğine siz de şaşıracaksınız. 

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Boğa Burcu

Eğer satış ve iletişim alanında çalışıyorsanız, 25 Ağustos’a kadar gelirlerinizde beklenmedik bir artış yaşanabilir, ek gelir kazanabilirsiniz. Aşk hayatınızda da maddi hayatınız kadar bereketli günler sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

İkizler Burcu

Bugünden itibaren 25 Ağustos’a kadar maddi durumunuzla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir, nakit akışınızda ciddi bir artış olabilir. Bir yeteneğinizi kullanarak para kazanabilir, maaşınıza zam alabilir veya gayrimenkullerinizden ciddi bir kar edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gerçekten ‘paranın değerini bilen’ insanlar, ister zengin diye isimlendirin ister fakir olarak, yine de para hesabını hepimizden fazla düşünüyorlar. “Param var evet, almamayı seçiyorum yine evet!

Yengeç Burcu

25 Ağustos’a kadar cazibenizle herkesi etki altına alabilirsiniz. Kendinize güveniniz ve başkalarını etkileme gücünüz zirve yapabilir. Bu gücün tadını çıkarın. 

Uplifers önerisi: Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları

Aslan Burcu

Bugünlerde ilişkinize biraz daha fazla özen göstermeniz, onu beslemeniz gerekebilir. Bu yüzden ihtiyacınız olan şey baş başa bir akşam yemeği veya romantik bir tatil olabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Başak Burcu

Bir arkadaşınıza karşı olan hislerinizi şimdiye kadar göz ardı etmiş olabilirsiniz ancak artık hislerinize kulak vermenin zamanı gelmedi mi? Mutlu ilişkiler, bazen arkadaşlıkla başlar. 

Uplifers önerisi: Sonradan aşık olunan arkadaşlar, size aşık olduğunu öğrendiğiniz eski bir arkadaş ve daha bunun gibi pek çok örnek… Böyle şeyler hemen hemen hepimizin hayatında yaşanıyor ve arkadaşlık-aşk kavramlarını sorgulamamıza neden oluyor. “Aşk ve arkadaşlık arasındaki benzerlikler ve farklılıklar nelerdir?

Terazi Burcu

Bugünden itibaren 25 Ağustos’a kadar ödüllere, madalyalara, terfilere hazırlıklı olun. Gösterdiğiniz çaba ve yaptığınız katkıların sonunda karşılığını alıyorsunuz. Bunu sonuna kadar hak ettiğinizi unutmayın. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Akrep Burcu

Bir süredir teorik bilgi edindiğiniz ve uzmanlaşmak için eğitim aldığınız konuda artık para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bildiklerinizi başkalarına aktararak, sonunda siz de harcadığınız emeğin maddi karşılığını alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnternet ve teknolojinin hayatımıza bu kadar entegre olmuş olması bize inanılmaz nimetler sunuyor. Akademik eğitim alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, online dersler alabileceğiniz platform ve üniversitelerin web sitelerine bir göz atın. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

Yay Burcu

25 Ağustos’a kadar karşınıza ummadığınız maddi fırsatlar çıkabilir. Bu bir yatırımlar ilgili de olabilir, bir ikramiye de. Elinize geçen bu fırsatı değerlendirmeden önce adımlarınızı dikkatli atmaya özen gösterin. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Oğlak Burcu

Venüs 25 Ağustos’a kadar ilişki ve ortaklık sektörünüzde dolaşıyor olacak. Kişisel ilişkilerinizde derinleşebilir ve ummadığınız destekler alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

Kova Burcu

25 Ağustos’a kadar iş yerindeki arkadaşlarınızla inanılmaz bir uyum yakalayabilirsiniz. Ekipçe hazırlanan ortak projeleri geliştirmek için bu uyumdan faydalanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Balık Burcu

25 Ağustos’a kadar Venüs aşk sektörünüzde dolaşıyor olacak. Eğer bekarsanız, hiçbir sosyal organizasyonu kaçırmayın. Her an hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!