31 Mayıs 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer yakın zamanda iş değiştirmeyi veya yeni bir pozisyona geçmeyi düşünüyorsanız şanslı döneminizdesiniz. Bir yakınınız size sahip olduğunu değerleri hatırlatabilir ve kendinizin farkına varmanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Boğa Burcu

Zarafetiniz ve tatlı diliniz sayesinde istediklerinizi dile getirmek ve elde etmek sandığınızdan daha kolay olabilir. İkna edici cazibeniz, etrafınızdaki herkesi etkileyebilir. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

İkizler Burcu

Çalıştığınız alandaki hevesli düşünceleriniz ve kıvrak sorularınız sektörün önemli isimlerinin dikkatini çekebilir. Biraz öne çıkıp sorularınızı korkusuzca yöneltmek size çok şey kazandırabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Yengeç Burcu

Yaratıcılığınızın, düşünce gücünüzün yüksek olduğu bir dönemden geçiyorsunuz. Yanınızda sürekli not alacak bir şeyler bulundurmak iyi olabilir. Yeteneklerinizi geliştirmek için meditasyon eğitimleri alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Aslan Burcu

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızdaki uyum ve denge, daha başarılı işlere imza atmanızı sağlayabilir. İhtiyacınız olan maddi kaynağı bu şekilde bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Başak Burcu

Liderlik becerileriniz ve iş hayatındaki yetenekleriniz sayesinde patronunuzun, yöneticinizin veya çok saygı duyduğunuz isimlerin dikkatini çekebilirsiniz. Yaptığınız harika çalışmalar için övgülere, ödüllere hazır olun. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Terazi Burcu

Kariyerinizle ve para kazanma gücünüzle ilgili konular gündeme gelebilir. Çalıştığınız sektördeki yaratıcı kişilerden destek alabilir veya bir mentöre danışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Akrep Burcu

Merkür burcunuzun finansal alanında, Mars ise burcunuzun ev ve aile alanında yer alıyor. Bu iki gezegenin verdiği güçle birlikte gelirlerinizi artırabilir ve hedeflerinizi gerçekleştirmeyi kolaylaştırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Yay Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Jüpiter, Venüs ile selamlaşıyor. Gökyüzündeki bu hareketlilik sayesinde manevi hayatınıza huzur, iş hayatınıza ise yeni fırsatlar gelebilir. 

Uplifers önerisi: Dünyayı daha yaşanılabilir hale getirmek elinizde. Bu yönde atacağınız her küçük adım, size iyi hissettirmekle kalmayacak; yaşadığınız ortamı ve çevrenizdekilerin hayatlarını da güzelleştirecek. ¨Dünyayı değiştirmek için atabileceğiniz adımlar¨

Oğlak Burcu

Programınızı biraz boşaltmak, sadeleştirmek ve böylelikle arkadaşlarınıza vakit ayırmak iyi bir fikir olabilir. Espri yeteneğiniz sayesinde sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Kova Burcu

Özel bir projeyle ilgili düşünceleriniz aklınızı karıştırabilir. Bu yüzden her bir düşüncenizi not etmek iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Balık Burcu

Burcunuzun genişleme, çoğalma alanında yer alan Jüpiter, yaratıcılık alanınızdaki Venüs ile etkileşime giriyor. Sanatsal bir girişiminiz uluslararası alanda ses getirebilir. 

Uplifers önerisi: İnsan beyni, aynı vücudu gibidir. İhtiyacı olan egzersizleri her gün yapması zihni ve beyni geliştirir. Yaratıcı egzersizler beyindeki nöronların sağlıklı bir şekilde oluşmasına ve size fayda sağlamasına yardımcı olur. “Sağ beyninizi hobilerle forma sokacak egzersizler

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!