31 Mayıs 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Merkür ve Plüton’un finansal küreniz etrafında gerçekleştireceği hareketler sebebiyle beklediğiniz maaş artışını alabilirsiniz. İsteklerinizi dile getirmekten çekinmemelisiniz.

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Boğa Burcu

Merkür’ün Plüton ile bir araya gelmesi sonucu fikirlerinizi geniş kitlelere ulaştırabilecek fırsatlar karşınıza çıkabilir. Vermek istediğiniz mesajları yerine ulaştırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Amaçlarının farkında olmayan insan neyi başarmak istediğini netleştiremez. Hedef belirlemek için öncelikle ne istendiğinin farkında olmak gerekir. ¨Başarıya ulaşmanın yolları: Hedef belirlemek¨

İkizler Burcu

Geçtiğimiz süreçte yaptığınız yatırım hamlelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Merkür ve Plüton arasındaki birliktelik ekonomik konularda daha sağlam adımlar atmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Yengeç Burcu

Geleceğiniz hakkında yapacağınız değerlendirmeler ve planlamalar sizi istediğiniz yerlere götürebilir. Özellikle isteklerinizi açıkça ifade ettiğinize emin olmalısınız.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Aslan Burcu

Merkür ve Plüton arasındaki beraberlik meziyetlerinizi ön plana çıkarabilmeniz konusunda sizi cesaretlendirebilir. Bazı kişilerin gözüne girmeniz uzun vadede size yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Bir kişinin hem sosyal hem de mesleki başarıya ulaşabilmesi için belirli bir düzeyde sosyal beceri ve girişkenlik becerisine sahip olması gerekir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliği

Başak Burcu

Gezegenler bugün size göz kırpıyor olabilir. Merkür ve Plüton arasındaki etkileşim sebebiyle tam anlamıyla köşeyi dönebileceğiniz yatırım fırsatlarını fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın¨

Terazi Burcu

Merkür ve Plüton’un etkileşimi sonucu karşınıza cazip fırsatlar çıkabilir. Özellikle gayrimenkul alım satım işleriyle ilgiliyseniz, uzun zamandır beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Meşgul değil üretken olun. ¨Üretkenlik sanatı: Dakikalar içinde saatler kazanın¨

Akrep Burcu

Ufak tefek atışmalarla başlayan konuşmalar bir anda alevlenip hiç ummadığınız yerlere gidebilir. Yanlış anlaşılmaların yaşanmaması için, ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmelisiniz.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Yay Burcu

Merkür ile Plüton arasındaki birliktelik finansal anlamda hareketlenmenizi sağlayabilir. Uzun süredir kış uykusunda gibi gözüken ekonomik gidişatınızı canlandırıp, tekrar şanlı günlerinize dönebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Oğlak Burcu

Yakınlarınızdan birisi gerçek dışı hayaller kurmaya başlamış olabilir. Her ne kadar ona yardımcı olmaya çalışsanız da insanlar bazı durumları yaşamadan anlayamayabilirler.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Kova Burcu

Art arda gelen sorunlar sebebiyle kendinizi dipsiz bir kuyuya düşmüş gibi hissedebilirsiniz. Yüzeysel sorunlar yerine nedenleri araştırmaya başlarsanız, çözüm yolunda ilk adımı atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Balık Burcu

Geçmişten gelen bir sorun sevdiğiniz kişiyle aranızda problemler yaşanmasına sebep olabilir. Şu an yapabileceğiniz en iyi şeyin oturup karşınızdaki kişiyle iletişim kurmak olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Uplifers önerisi: Çiftler, iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. “İlişkide yaşanan tartışmaları yapıcı ve olgun şekilde yönetebilmenin 5 yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!