31 Mart 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugün çalışkan Satürn, aksiyon odaklı Mars ile yakın bir ilişki kuruyor. Başarıya ulaşmak için ısrarcı olmanız ve disiplini elden bırakmamanız gerekiyor. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Boğa Burcu

Yöneticilerinizden, önemli kişilerden gelen bazı zorlayıcı talepler konusunda dikkatli olmalısınız. Satürn, Mars ile aynı çizgide yer alıyor. Bu dönemde ilerleme kaydetmeniz biraz zor olabilir. Sabırlı davranmalısınız.  

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

İkizler Burcu

Şu dönemde ilerleme kaydetmek için biraz beklemelisiniz. Eğer okula uzaktan devam ediyorsanız, sınavlara hazırlanmayı ve gelebilecek olası sürprizlere hazır olmayı ihmal etmeyin. 

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Yengeç Burcu

Satürn ve Mars burcunuzun sekizinci evinde bir araya geliyor. Bu da özellikle ortak gelirler konusunda bazı engellerin yaşanabileceği anlamına geliyor. Bunun geçici bir durum olduğunu unutmayın. 

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

Aslan Burcu

Hem yenilikçi şeyler yapmak hem de en az risk almak isteyen bir müşteriyle veya üst düzey bir isimle sıkı bir konuşma yapmanız gerekebilir. Bu konuşma öncesi biraz hazırlanmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Başak Burcu

Günlük aktivitelerinizle ilgili bazı ufak zorluklar yaşanabilir. Bedeninizin sesine kulak verin ve onun isteklerini önemseyin. 

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Terazi Burcu

Sevdiğiniz kişiyle aranız biraz bozuk olabilir. Eğer çocuğunuz varsa, onlarla ilgili endişeleriniz sizi biraz hırçınlaştırıyor olabilir. Bu konuda biraz daha esnek ve rahat olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

Akrep Burcu

Bugün gökyüzündeki hareketlilik, özellikle aile ilişkileri anlamında sizi etkileyebilir. Ailenizle aranızda yaşanabilecek olası anlaşmazlıklarda daha sakin olmaya gayret etmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Aile üyeleriyle aranızdaki anlaşmazlıkların nedeni, iletişim eksikliği olabilir. İlişkilerinizi geliştirmenize ve düzeltmenize yardımcı olacak öneriler için; “Annenizle sağlıklı bir iletişim kurmak için ipuçları

Yay Burcu

Eğer online bir toplantıya girip fikirlerinizi paylaşacaksanız, hazırlayacağınız sunumun gücünü hafife almayın. Sizi dinleyenleri ciddi anlamda etkileyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Oğlak Burcu

Satürn, paranızı harcarken daha dikkatli olmanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor. Endişelenmeyin çünkü bir yandan da Mars size ihtiyacınız olan finansal planlama gücünü veriyor. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Kova Burcu

Mars ve Satürn yan yana gelmiş bir şekilde Kova burcunda konumlanıyor. Odaklanma gücünüzü kullanarak hedeflerinizin peşinden gitmeye hazırsınız. Kararlılığınızdan şaşmayın. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Balık Burcu

Zor bir döneme giriyorsunuz. Henüz hazır olmayan bir projeyi hayata geçirmeniz beklenebilir. Çok çalışmanız gereken günler sizi bekliyor.  

Uplifers önerisi: Gün geçtikçe daha fazla insan uzaktan çalışıyor. Evde, dışarıda hatta yakınlarındaki kafelerde bile bir “ofis” ortamı yaratmak mümkün. Şanslıyız ki, teknoloji ihtiyaç duyulduğunda ya da isteğe bağlı olarak evden çalışmak gibi bir esneklik sağlıyor ve her gün ofise gitme alışkanlığı olan insanlar bile bunu kullanıyor. “Evden çalışırken dikkat etmeniz gereken 6 anahtar nokta

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!