31 Ekim 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Güneş’in sanatsal dışavurumun gezegeni Neptün ile yapacağı dans sonrası yaratıcı bir girişiminiz için gerekli olan parayı bulabilirsiniz. Kendinizi göstermek için bir fırsat olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Boğa Burcu

Sizin için önemli olan konulardaki düşünceleriniz, konuşmaları beklemediğiniz yerlere götürebilir. Tutkunuzu göstermekten çekinmeyin ve aklınıza gelen her şeyi söylemekten kendinizi alıkoymayın.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

İkizler Burcu

İlişki aleminizde yer alan olasılıklar için hem endişeli hem de coşkulu olabilirsiniz. Sadece olmasını istediklerinize odaklanın ve hayal gücünüze biraz şans verin.

Uplifers önerisi: Her davranışımızda yanımızda olup bizi destekleyecek birine ihtiyaç duymamızın temelinde sosyal bir varlık olmamız yatıyor. Ne tür bağlanma tarzına sahip olduğumuz ise bu durumu değiştirmiyor. Peki ne tür bağlanma stillerine sahip olabiliriz ve bebeklikte kurduğumuz bağlanma stilimiz bizim gelecekteki ilişkilerimizi nasıl etkiliyor? “Birine bağlanmaya mecbur muyuz?

Yengeç Burcu

Akıl çizginizin yer aldığı dokuzuncu evinizde Neptün’ün sizi yönlendirmesiyle birlikte şefkat ve affetme gibi zorlu konularda büyük kararlar alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Aslan Burcu

Endişeli ve biraz da korkuyor olabilirsiniz. Bu durumlarda size kendinizi iyi hissettirecek olan neyse onu bulmalısınız. Böylece bu tecrübelerden ders alıp gelecek için daha güçlü hale gelebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Başak Burcu

Hayatta daha sağlam adımlar atabilmek için bilmediğimiz yerlere gitmeli, yeni şeyler denemeliyiz. Yakın zamanda böyle bir şey yapmış ve şu anda biraz düşünceli olabilirsiniz, kendinize güveninizi yeniden kazanmanız gerekiyor.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Terazi Burcu

Birileri hayatınızda bir şeyleri değiştirmek için sizi cesaretlendirmek için uğraşsa da siz eski usullerden vazgeçememiş durumdasınız. Bu geçiş süreci boyunca birileri sizi yönlendiriyor olacak, cesur olursanız değişimin sandığınız kadar zor olmadığını görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Akrep Burcu

Düşünmeden söylenen sözler sizi istemediğiniz durumlara sokabilir. Özellikle bugün kimle nasıl konuştuğunuza dikkat etmelisiniz. Düşüncelerinizi planlı ve seçilmiş kelimeler ile ifade ederseniz, fikirlerinizin anlaşılma ihtimali oldukça yüksek olabilir.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Yay Burcu

İlişkinizi yolunda tutmak istiyorsanız bugünlerde dürüstçe bir konuşma yapmanız gerekebilir. Sorunları hasıraltı yapmayı bırakıp partnerinizle birlikte gerçekçi şekilde konuşmanız ikinize de bir rahatlama sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Birçok insan artık sadece ilişkide olmanın verdiği rahatlık ve güven hissi yüzünden birileriyle beraber. Ancak partnerinize karşı hislerinizin gerçek olduğuna inanıyorsanız ilişkiye adım atmalısınız. ¨İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?¨

Oğlak Burcu

Büyük bir kararı kesin ve güvenli olarak vermiş olmak size kontrol hissi verebilir ancak aynı zamanda çok çabuk karar verdiğiniz endişesine kapılabilirsiniz. Siz dürüst oldukça insanlar sizi daha güvenilir olarak görecektir. Tamamen gerçeklerinizi anlatırsanız yanlış bir şey yapma ihtimaliniz kalmaz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Kova Burcu

İş hayatınızdaki bir proje konusunda ipleri elinize almanız sizin için iyi olabilir. Böylece gerekli olan kaynakları bulup başarılı bir girişim yaratabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatınızda başarıya ulaşmak için Viking’leri örnek alın, asla vazgeçmeden takım ruhuyla yola koyulun. “İş hayatının Vikingleri

Balık Burcu

Aklınızda olan birileri başka biri gibi görünmeye çalışıyor olabilir. Karşınızda her ne kadar rol yapmaya çalışan biri de olsa, siz gerçekleri görebilecek bilgiye ve anlayışa sahipsiniz. Yalancı görüntülere aldanmamalısınız.

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!