30 Temmuz 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer özel bir kutlama yapmayı planlıyorsanız, bu organizasyon işi sandığınızdan daha fazla vaktinizi alabilir. Belki uçuk fikirlerinizi biraz yumuşatarak, biraz da yakınlarınızdan destek alarak her şeyi daha kolay hale getirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Evinizde parti vermek ve eğlenmek istiyorsanız ama diyetinizi bozma fikri de hoşunuza gitmiyorsa; Uplifers olarak hazırladığımız kokteyl tarifleri tam aradığınız şey. ¨Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyl tarifleri¨

Boğa Burcu

Güneş ve Uranüs arasındaki tutkulu etkileşim, sizi de etkisi altına alıyor. Uzun zamandır üzerini kapatmaya çalıştığınız bir konu hakkında harika bir çözüm geliştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

İkizler Burcu

Güneş, sürprizlerin gezegeni Uranüs’ü zorluyor. Bir süredir gizli saklı kalan bir şey varsa, ortaya çıkması çok yakın olabilir. Bu tür durumlar hızlı karar vermenizi gerektirebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Yengeç Burcu

Güneş ve Uranüs’ün karşı karşıya gelmesi sizi de etkisi altına alıyor. Söylediğiniz sözlerin veya duyduğunuz şeylerin sizin için çok daha farklı bir anlamı olduğunu keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Aslan Burcu

Güneş’in Uranüs’ler karşı karşıya gelmesi sonucu, beklenmedik olaylar sizin planlarınızı da etkileyebilir. Ancak bu değişiklik, size hiç ummadığınız getiriler sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Başak Burcu

Güneş’in Uranüs’ü zorlaması, seyahat planlarınızla ilgili bazı değişikliklere neden olabilir. Bazen bu değişiklikler sizi hızlı çözümler üretmeye itebilir. 

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Terazi Burcu

Güneş’in Uranüs’ü zorlaması bazı karışıklıklara neden olabilir. Hayatınızın bir alanında, bulunduğunuz pozisyonla ilgili sorgulamalar yaşayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

Akrep Burcu

Güneş’in Uranüs’le zorlu mücadelesi burcunuzun tepe noktasında gerçekleşiyor. Eşiniz, ortağınız veya çok yakın bir arkadaşınız sizi bugün çok şaşırtabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Yay Burcu

Güneş ve Uranüs arasındaki tutkulu ve zorlayıcı ilişki sizi de etkisi altına alıyor. Bir süredir üzerinde çalıştığınız plan, sunum veya sağlığınızla ilgili bir konu sizin sabrınızı zorlayabilir. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Oğlak Burcu

Eşiniz, sevgiliniz veya bir süredir flört ettiğiniz kişi, sizden ona verebileceklerinizden fazlasını isteyebilir. Böyle zamanlarda kendi iç sesinize kulak verin ve ne kadar verebileceğinizi size söylemesini sağlayın. 

Uplifers önerisi: İlişkide var olan bağımlılık sağlıksız olup, hem bağımlı olan kişiye, hem de bağımlı olunan kişiye zarar verir. Bağımlı olan taraf kaygılı ve depresif olurken, bağımlı olunan kişi de üzerinde bir baskı hisseder. ¨İlişkilerde bağımlılık¨

Kova Burcu

Güneş ve Uranüs birbirleriyle karşı karşıya geliyor. Hayatınızdaki önemli ilişkilerinizle ilgili düşünmeye başlayabilir ve bazı değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. ¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Balık Burcu

Beklenmedik şeylere hazırlıklı olun. Özellikle resmi makamlarla ilgili konularda hazırlıklı olmak sizi bir adım öteye taşıyacaktır. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!