30 Temmuz 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

27 Ağustos’a kadar Mars doğrusal pozisyonda olacak. Eğer bir iş arkadaşınızın veya üst düzey bir yöneticinin desteğine ihtiyacınız varsa, çok şanslı bir döneme giriyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Boğa Burcu

Farklı bakış açılarına açık olmalısınız. Özellikle kendinizi ifade etme konusunda risk alabilmelisiniz. Bu sayede yaşam şeklinizi istediğiniz seviyeye çıkarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

İkizler Burcu

Bir yakınınız, bir anlaşma veya iletişimle ilgili bir proje hakkında karar vermeniz gerekiyorsa, biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Bu süre içinde yeni bilgiler ortaya çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Yengeç Burcu

Kendinizi akışa bırakmaya ve olası değişikliklere uyum sağlamaya hazır hissedebilirsiniz. İçgüdülerinize izin verin ve bırakın koşullar yönünüzü belirlesin. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Aslan Burcu

Sevdiğiniz kişiye, iş arkadaşınıza veya en yakın arkadaşlarınıza kendilerini istedikleri gibi ifade edebilmeleri için şans tanıyın. Böylelikle iletişim yeteneğinizin de geliştiğini göreceksiniz. 

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Başak Burcu

Eğer sizi zorlayan bir görev üstünde çalışıyorsanız, kendinizi biraz akışa bırakmak iyi gelebilir. Böylelikle denemek ve iş birliği yapmak için ihtiyacınız olan zamanı bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Terazi Burcu

Eğer biriyle flört ediyorsanız veya yeni bir ilişkiye başladıysanız, kendinize ve karşınızdaki kişiye biraz zaman tanımalısınız. Böylelikle duygularınızı daha iyi anlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Akrep Burcu

Evinizi değiştirmeyi veya dekorasyonda ufak değişiklikler yapmayı planlıyorsanız, belki de Eylül ayını beklemek iyi olabilir. Böylelikle Mars yeniden doğrusal pozisyona geçmiş olur ve size desteğini esirgemez. 

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Yay Burcu

Mars ile Uranüs arasında çok çekişmeceli bir mücadele başlıyor. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız veya yöneticinizle ciddi bir tartışmaya girebilirsiniz. Böyle zamanlarda kendinizi iyi savunmalısınız. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Oğlak Burcu

Hareketin gezegeni olan Mars, burcunuzun para alanında geri yönlü hareket ediyor. Harcamalarınızı yeniden gözden geçirmek ve ihtiyaçlarınızı önceliklendirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Kova Burcu

Hareketin simgesi olan Mars, Kova burcunda geri yönlü hareket ediyor. Biraz yavaşlamak ve hayatta en çok zorlandığınız konuları yeniden gözden geçirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir. ¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Balık Burcu

Eğer içgüdüleriniz, güvendiğiniz bir kişiyle ilgili düşüncelerinizi sorgulamanızı söylüyorsa, bu sese kulak vermek iyi olabilir. Gözden kaçırdığınız şeyleri yeniden düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!