30 Nisan 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Kazancınızı artırmak için bulduğunuz fikirlerden biri, fazlasıyla uçuk kaçık ve gerçek dışı olabilir. Ancak bu fikir ilginç bir şekilde başarılı olabilir. Gecikmeden harekete geçmek en iyisi. 

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Boğa Burcu

Merkür ve Uranüs bugün Boğa burcunda bir araya geliyor. Kendinizi gergin hissedebilir ve dikkatinizi toplamakta zorlanabilirsiniz. Biraz ara verip stresinizi azaltacak şeylere yönelmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

İkizler Burcu

Üzerinde çalıştığınız konuda biraz daha derinleşmek isteyebilir ve daha ciddi bir eğitim almaya karar verebilirsiniz. Çalışmanın size verdiği zihinsel mutluluğun tadını çıkarın. 

Uplifers önerisi: Çalışma alanınızın yeri ve düzeni, çalışma sisteminiz üzerinde oldukça etkili. Yeterince ışık alan, kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortamda çalışmak kadar, kullandığınız malzemelerin dikkatinizi dağıtmaması ve sizi iş konusunda isteklendirmesi gerekiyor. “10 adımda çalışma alanınızı düzenleyin

Yengeç Burcu

Eğer bir internet sitesi kurmayı, sosyal medya kampanyası başlatmayı veya YouTube kanalı açmayı planlıyorsanız, bugün harekete geçmek iyi olabilir. Teknolojiye odaklanın. Başaramayacağınız hiçbir şey yok. 

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Aslan Burcu

Kariyerinizle iligili harika bir konuşma yaşanabilir ve üst düzey bir isimden hiç beklemediğiniz bir teklif alabilirsiniz. Sonunda hayal ettiğiniz yere yaklaşıyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Başak Burcu

Her zaman gitmek istediğiniz o ülkeye şimdilik gidemeseniz bile internetin ve teknolojinin nimetlerinden faydalanıp sanal bir tur düzenleyebilirsiniz. Biraz araştırma yapmak, gelecekteki heyecanlı seyahatlerinizi planlamak için iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Terazi Burcu

Olayların beklenmedik bir şekilde boyut değiştirmesi, sizi finansal anlamda etkileyebilir. Hiç bilmediğiniz bir ödemeniz çıkabilir veya ummadığınız bir miras haberi alabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Akrep Burcu

Partnerinizle aranızdaki iletişimi artırmak için yeni ve farklı yöntemler keşfedebilirsiniz. Online danışmanlık hizmetleri, aranızdaki iletişim sorununu çözmenize yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Çiftler, iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. “İlişkide yaşanan tartışmaları yapıcı ve olgun şekilde yönetebilmenin 5 yolu

Yay Burcu

Merkür ve Uranüs, burcunuzun iş alanında bir araya geliyor. İş arkadaşlarınızla yapacağınız sıra dışı görüşmeler öncesinde cesaretinizi toplayabilirsiniz. Bu konuşma, aranızdaki iş birliğini artırabilir. 

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır. ¨Engelleri aşmanın yolu: Cesur olmak¨

Oğlak Burcu

Beklenmedik bir telefon görüşmesi, sizin ruh halinizi birden değiştirebilir. Eğer karşınızdaki kişi kelimeleri kullanmayı iyi biliyorsa, kolayca aklınızı karıştırabilir. Harekete geçmeden önce bu konuşmayı tekrar tekrar gözden geçirmekte fayda var. 

Uplifers önerisi: DIY (kendin yap) tariflerle hayatı kolaylaştıracak araç gereçler yapmak gibi, çok basit psikolojik hilelerle insan ilişkilerini güçlendirmek mümkün. Bunun yanı sıra, bizi takip eden biri olup olmadığını anlamak ya da şu kafamıza takılan sinir bozucu şarkıdan kurtulmak için de yapabileceğimiz şeyler var. Bunlar neler mi? “8 basit psikolojik hileyle insanlara istediklerinizi yaptırmanız mümkün

Kova Burcu

Yaşadığınız yerle ilgili huzursuzluklarınız ve memnuniyetsizlikleriniz bu dönemde iyice artmış olabilir ve taşınma planları yapmaya başlayabilirsiniz. Taşınmak herkes için zor ama değişikliğin iyi olduğunu da hepimiz biliyoruz. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Balık Burcu

Bugün zihniniz adeta yürümeyi bırakıp koşturuyor, çok aktif bir halde. Bu durum hem sizi daha üretken yaparken, bir yandan da anksiyete ve strese neden olabilir. Kendinize çok fazla yüklenmemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!