30 Nisan 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugünün gündemini kariyerinizle ilgili konular oluşturuyor. İş hayatınızda yeni bir role kavuşabilir veya bir pozisyon değişikliği söz konusu olabilir. Bu yeni gelişmeyle birlikte gelirinizde de bir artış yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Boğa Burcu

Bugünün yapılacaklar listesinin tepesinde eğitim ve yolculukla ilgili konular yer alıyor. Yeni bir eğitimle ilgili bir arayışa girebilirsiniz ve bu durum potansiyelinizi ortaya çıkamanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

İkizler Burcu

Bir süredir sürekli ertelenen bir projeyi sonunda tamamlayabilecek duruma geliyorsunuz. Özellikle bütçeyle ilgili konularda son dokunuşları yaparak projeyi teslim edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Yengeç Burcu

Çalıştığınız alanda daha büyük bir rol üstlenmeniz istenebilir. Eğer bu rolün üstesinden gelebilirseniz, gelecekte çok daha önemli projelere imza atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Aslan Burcu

Bir süredir yürüttüğünüz projelerden biri, bu sıralar hızlanabilir ve sizin de bazı boşlukları doldurmanız istenebilir. Bu ekstra çabanızın karşılığını alacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. 

Uplifers önerisi: Daha güvenli adımlar atabilmek için, hata yaptığınızı fark ettiğinizde, geri adım atmaktan çekinmeyin. Yaşadıklarınızı tecrübe olarak görün ve kendinizi geliştirin. “Daha verimli çalışmanın yolları

Başak Burcu

Yaratıcılık isteyen bir iş bugün peşinizi bırakmıyor. İlk başta bu iş size zor gelse de kendinizi toparlayın ve bunu bir fırsat olarak görmeye çalışın. Gelişim ancak çaba harcayarak olur. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Terazi Burcu

Bir büyüğünüzün veya yakınınızın hayatıyla ilgili bazı düzenlemeler yapmayı gerekebilir ve böyle bir durumda size ihtiyacı olabilir. Aile üyelerinizden destek alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Sevgiliniz veya eşiniz, aile üyelerinizle ilgili bir konuda alışılmadık bir öneriyle gelebilir. Bu öneri size ilk başta garip gelse de dışarıdan bakan bir gözün aslında sizin ihtiyaç duyduğunuz şeyleri daha kolay fark edebileceğini kendinize hatırlatmalısınız. 

Uplifers önerisi: Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, eşinizin ailesiyle kuracağınız ilişkiler; uzun vadede ilişkinizin nereye varacağı konusunda da belirleyici etken. ¨Partnerinizin ailesiyle iyi geçinmenin yolları¨

Yay Burcu

Bugün alacağınız finansal kararların etkileri uzun vadeli olabilir. Bu yüzden dikkatlice düşünmek, bir uzmana danışmak iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer hali hazırda çalışkan, iyi bir kariyere sahip ve iş ilişkilerinizde özenliyseniz refah seviyesine ulaşmışsınız demektir. Yine de kendi kendinize ‘Neden hala refaha ulaşamadım’ diye sorabilirsiniz. Bu sorunun cevabı paraya dönük düşünce şekliniz, hisleriniz ve davranışlarınızda gizlidir. Paranızla yapacağınız doğru seçimler hayatınızı bir anda değiştirebilir. “Zengin insanların asla yapmayacağı 10 finansal hata

Oğlak Burcu

Yeni ve sizin standartlarınızın çok dışında bir şey deneyerek yaratıcı bir projede büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Bazen kalıpların dışına çıkmak iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Kova Burcu

Bir değişim sürecinin içinden geçiyor olabilirsiniz. Bu süreçte doğru yaklaşımı bulmak ve bunu ailenize açıklamak bir zor olabilir. Sabırlı olmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Balık Burcu

Yerleşik bir düzeni değiştirmeniz gerekebilir. Bu değişimden etkilenen kişiler için u çok hassas bir durum olmakla birlikte alacağınız olumlu geri bildirimler sizi önemli ölçüde rahatlatabilir. 

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır. ¨Engelleri aşmanın yolu: Cesur olmak¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!