30 Mayıs günlük burç yorumları

30 mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları
30 mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları

Koç

Dış görünüşünüzü değiştirmek için bir şeyler yapma eğiliminde olabilirsiniz. Bu değişiklik, değişime karşı ne kadar istekli olduğunuzu fark etmenize ve kendinizle ilgilenmenin sizi kişisel olarak tatmin etmesine olanak sağlayacak.

Uplifers önerisi: Yeni sezona girerken, giyim ve stil önerileri sunduğumuz Style Up kategorisine göz atabilir, kombin önerilerinden ilham alabilirsiniz.

Boğa

Fikirlerinizi çevrenizdeki diğer kişilerle paylaşmak konusunda zorluk yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle gelecek planlarınızla ilgili konularda bu tutumunuzu korumanız, kariyerinizi ilgilendiren bir konu nedeniyle mantıklı olacaktır.

Uplifers önerisi: Yeni ve çok parlak bir hayat planı hedeflendikten sonra, ilk dürtümüz bunu birileriyle paylaşmaktır, ama Derek Sivers hedeflerimizi bir sır olarak saklamamızın daha iyi olacağını söylüyor. ¨Hedeflerinizi kendinize saklayın¨

İkizler

Maceracı ve yaratıcı yönünüzün ortaya çıkmasıyla birlikte olaylara karşı edindiğiniz meraklı tavırlarınızda artış yaşanabilir. Yaşadığınız her şeye analitik bir bakış açısıyla yaklaşabildiğiniz sürece, merakınızı gidermek konusunda hiç bir zorluk yaşamayacaksınız.

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Yengeç

Sosyalleşme konusunda zorluk yaşamayacağınız, herkesle kolaylıkla anlaşbileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi günün akışına bırakabilirseniz, keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Aslan

Yatırım planlarınızla ilgili karmaşa yaşıyor olabilirsiniz.  Paranızı nasıl değerlendireceğiniz konusunda kararsızlık yaşamanız, bir süre daha finansal açıdan zorlu bir dönem yaşamanıza neden olabilir. Birikim yapmak için uygun yollar deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Başak

Bugün dikkatinizi size ilham veren ve yaratıcı işlere vermeniz, başarılı sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Eğer yapabiliyorsanız, günlük programınızı rahatlatmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz.

Terazi

Romantik bir buluşma ayarlayarak güvendiğiniz biriyle yapacağınız sakin ve içten bir sohbetle, sizin için anlamı olan bir ilişkiyi güçlendirebilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili gelişmelerin yoğun olacağı bir döneme giriyorsunuz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

Akrep

Partnerinizle bu aralar sakin bir yerlere gitme ve yoğun günlük yaşantınızdan uzaklaşma planları yapıyor olabilirsiniz. Ortam değişikliği ilişkinize sandığınızdan daha iyi gelebilir.

Uplifers önerisi: Haftasonu için yakınlarda bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız, İstanbul çevresindeki butik otellere göz atabilirsiniz. ¨Butik oteller rehberi¨

Yay

Çevrenizdeki kişilerle kurduğunuz samimi ilişkiler, farkında olmadan güzel fırsatlar sunabilir. Bu kişilerin yapabildiklerinden mümkün olabildiğince yararlanmaya ve yetkinliklerini işinizle ilgili konularda kullanmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. .¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Oğlak

Çevrenizdekilerle kuracağınız iletişimin miktarında ve kalitesinde bir yükseliş söz konusu olabilir. Başkalarıyla fazlasıyla bir arada olmak, haftasonunu yalnız geçirmek istemenize neden olacaktır. Tek başınıza zaman geçirmek ve düşünmek size iyi gelecek.

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlenmenin önemi¨

Kova

Medyayla ilgili bir fırsat, işinizi geliştirmeniz konusunda oldukça faydalı olabilir. Adını duyurmaya çalışan bir yazar ya da yayıncıysanız, gelecek ayla beraber yaratıcı iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Bu fırsatları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

Balık

Sezgilerinize ve hislerinize güvenerek oldukça başarılı işler gerçekleştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeterli ve verimli bir çalışma planıyla, kariyerinizde istediğiniz noktaya erişebileceksiniz.

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨ Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!