30 Mayıs 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs ve Neptün güçlerini birleştirmesi, sizi yeni aşklara hazırlıyor. Eğer hali hazırda hayatınızda biri varsa, sevdiğiniz kişiyle unutulmaz bir akşam geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Boğa Burcu

Neptün’ün enerjisi sizi de etkisi altına alıyor. Çevrenizdekilere yardımcı olarak yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Böyle zamanlarda sosyal ortamlara katılmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

İkizler Burcu

Eğer hayatınızda kimse yoksa, bir süredir aynı ortamda bulunduğunuz bir kişinin gizliden gizliye sizden hoşlandığını öğrenebilirsiniz. Yeni bir aşk hikayesi başlayabilir. 

Uplifers önerisi: Sonradan aşık olunan arkadaşlar, size aşık olduğunu öğrendiğiniz eski bir arkadaş ve daha bunun gibi pek çok örnek… Böyle şeyler hemen hemen hepimizin hayatında yaşanıyor ve arkadaşlık-aşk kavramlarını sorgulamamıza neden oluyor. “Aşk ve arkadaşlık arasındaki benzerlikler ve farklılıklar nelerdir?

Yengeç Burcu

Eğer sevdiğiniz kişiye özel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, onu bu akşam bir yere davet edebilirsiniz. Venüs ve Neptün’ün güçlerini birleştirmesi sayesinde büyüleyici bir akşam olabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Aslan Burcu

Çalıştığınız alanda terfi, bonus veya zamn beklentiniz varsa şansınız çok açık. Venüs ve Neptün’ün etkisiyle bol kazançlı günler geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Başak Burcu

Balık burcundaki Neptün, Boğa burcundaki Venüs’e göz kırpıyor. Bu gelişme, özellikle seyahatlerle ilgili konularda size güzel haberler getirebilir. Tatil hayalleriniz gerçek oluyor. 

Uplifers önerisi: Sonunda büyük heveslerle hayalini kurduğunuz tatil zamanı gelip çattı; ancak siz hazırlık yapma, özellikle de bavulunuzu toplama konusunda aynı hevese sahip olmadığınızı mı hissediyorsunuz? Hatta bu konuda kafanızın hayli karıştığını da fark ediyor olabilirsiniz. Kabul edelim ki, bavul hazırlamak biraz kafa karıştırıcı bir iş. Fakat bazı basit ipuçlarını uygulayarak bu karmaşık işi kendiniz için son derece kolay bir hale getirebilirsiniz. “Seyahate çıkarken pratik, kullanışlı ve hafif bir bavul hazırlamanın püf noktaları

Terazi Burcu

Burcunuzun yönetici gezegeni olan Venüs, Balık burcundaki Neptün ile iletişim halinde. Ne kadar yoğun bir gün geçirmiş olursanız olun, havada aşk kokusu var!

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Akrep Burcu

Boğa burcundaki Venüs ve Balık burcundaki Neptün size aşk dolu bir gün sunuyor. Romantik bir gelişme yaşanabilir, ayaklarınız yerden kesilebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Yay Burcu

Günlük ilişkilerinizi etkisi altına alan Venüs, evle ilgili konuları etkisi altına alan Neptün ile harika bir uyum yakalıyor. Özel hayatınızda huzur ve mutluluk dolu bir gün sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Oğlak Burcu

Balık burcundaki Neptün sayesinde aşk hayatınızda büyülü bir dokunuş söz konusu. Ayaklarınızı yerden kesecek kadar mutlu bir gün sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Güne keyifle başlamak için ihtiyacımız olan gereksinimleri karşıladığımızda günü çok daha üretken ve verimli geçirmek mümkün olur. “Güne daha zinde, enerjik ve mutlu başlamanın pratik yolları

Kova Burcu

Bugün biraz kendinize vakit ayırmak iyi gelebilir. Sergi veya galerileri gezebilir, antikacılarda takılabilirsiniz. Farklı şeyler görmek ruhunuza iyi gelecek. 

Uplifers önerisi: “Kendini şımartmak” deyince akla hemen ihtişamlı bir SPA’da geçirilen özel bir gün ya da kredi kartlarının limitlerini zorlayarak çılgınca alışveriş yapmak gelse de aslında kendinizi özel hissetmek için illa da büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. “Kendini şımartmanın tek yolu “para harcamak” değil

Balık Burcu

Venüs ve Neptün güçlerini birleştiriyor. Sözleriniz ve davranışlarınızla etrafınzıda hayranlık uyandırabilir, karşılaştığınız kişiler için unutulmaz bir anı olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yeni biriyle tanıştığınızda, karşınızdaki insanla ilgili bir fikir edinmeniz 1 saniyeden bile kısa bir zaman alıyor. Bu kadar kısa sürede oluşan ilk izlenimin sonradan değişmesi oldukça zor; fakat karşınızdaki kişiye doğru bir izlenim vermenize yardımcı olacak uygulamalara bu noktada başvurabilirsiniz. “Karşınızdaki insanı etkileme sanatı: Doğru ilk izlenim bırakma yöntemleri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!