30 Mart 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Mar Kova burcuna giriş yapıyor. Bu da özellikle arkadaşlıklar, iş ortaklıkları konusunda sizi etkiliyor. Yeni ilişkiler kurmaya odaklanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Boğa Burcu

Mars’ın Kova burcunda konumlanması, özellikle işlerinizle ilgili konuda tutkularınızı harekete geçirebilir. Eğer hayatınızı değiştirmek istiyorsanız, buna başlamak için öncelikle planlama yapmalısınız. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

İkizler Burcu

Bugün Mars Kova burcuna geçiş yapıyor. Özellikle uzun vadeli seyahat planlarını düşünebilirsiniz. Yakın zamanda bu tür planları gerçekleştirmek biraz zor olsa da ayakları yere basan bir planlama yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kişisel seyahatler veya iş seyahatleri için yapılan uzun uçuşlar sağlığımızı ister istemez etkiler. Uzun uçuşların sağlığımızı olumsuz yönde etkilemesini önlemek için, kendimize bir çeşit seyahat öncesi rutini geliştirmemiz ve jetlag’ın olumsuz etkilerini azaltmamız lazım. Zaman diliminiz neresi olursa olsun, sizi her zaman zinde tutacak ve sağlıklı kalmanızı sağlayacak 5 öneriye göz atın. “Uzun uçuşlara hazırlanmak için 5 sağlıklı yöntem

Yengeç Burcu

Mars’ın Kova burcuna geçişi sizi de etkiliyor. Biraz kendi zevklerinize vakit ayırmak iyi olabilir. Farklı şeyler denemeye, sevdiklerinizle vakit geçirmeye çalışmalısınız. 

Uplifers önerisi: Daha mutlu bir insan olmak ve daha keyifli bir hayat yaşamak… Bunlar hepimizin istediği, fakat çoğu zaman tam olarak nasıl başaracağımızı bilemediğimiz şeyler. Öte yandan bu konuyla ilgili yapılan birçok psikolojik araştırma, yayımlanan birçok makale mevcut. Peki bu araştırmaların ortak noktaları ne? “Mutluluğunuzu etkileyen bilim onaylı 10 davranış

Aslan Burcu

Eğer bir süredir flört ettiğiniz bir kişi varsa, bu sıralar ona biraz daha ilgi gösterebilirsiniz. Belki bugünlerde bir araya gelemiyorsunuz ancak bugünlerin geçici olduğunu bilip, geleceğe dair planlar yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨

Başak Burcu

Mars bugün Kova burcuna giriş yapıyor. Bu da özellikle günlük projeler alanını hareketlendirebilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz projeleri planlamak için iyi bir zaman olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Terazi Burcu

Eğer hayatınızda kimse yoksa, sanal ortamda da olsa yeni biriyle tanışabilirsiniz. Biraz birbirinizi yazışarak, online ortamlarda tanımak daha iyi. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Akrep Burcu

Eğer bir konuda ilerlemek istiyorsanız, Mars’ın gücünden faydalanabilirsiniz. Evinizi temizlemek veya ufak çaplı onarımlar yapmak için bu enerjiyi kullanın. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Yay Burcu

Bugünlerde sevdiklerinizle bir araya gelemiyor olsanız da video konferanslar veya telefon görüşmeleri aracılığıyla birbirinize sevginizi gösterebilirsiniz. Bağlarınızı güçlendirmenize ve onların yanında olmanıza hiçbir şey engel olamaz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Oğlak Burcu

Eğer bir elektronik eşya almayı düşünüyorsanız, araştırma yapıp online kanallardan satın almak için doğru zaman. Eğer sandığınızdan daha fazla zaman alıyorsa, akıllıca bir alışveriş için bunun zorunluluk olduğunu unutmayın. 

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Kova Burcu

Mars’ın Kova burcuna giriş yapmasıyla birlikte enerjiniz de yükseliyor. Hem bedensel olarak hem de zihinsel olarak kendinizi daha enerjik hissediyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Güne keyifle başlamak için ihtiyacımız olan gereksinimleri karşıladığımızda günü çok daha üretken ve verimli geçirmek mümkün olur. “Güne daha zinde, enerjik ve mutlu başlamanın pratik yolları

Balık Burcu

Mars’ın Kova burcuna geçişi, özel hayatınızla ilgili konularda sizi etkiliyor. Arkadaşlarınızla sosyalleşmenin yerini artık başka yöntemler alıyor. Online ortamlarda eğlenceli sohbetler yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!