30 Kasım 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Gökyüzündeki gezegenler, kişisel hayatınızda olup bitenleri değerlendirme zamanının geldiğini söylüyor. Bu sayede hayatınızdaki yeniliklerin farkına varabilir, daha ahenkli bir yaşam sürebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha mutlu bir insan olmak ve daha keyifli bir hayat yaşamak… Bunlar hepimizin istediği, fakat çoğu zaman tam olarak nasıl başaracağımızı bilemediğimiz şeyler. Öte yandan bu konuyla ilgili yapılan birçok psikolojik araştırma, yayımlanan birçok makale mevcut. Peki bu araştırmaların ortak noktaları ne? “Mutluluğunuzu etkileyen bilim onaylı 10 davranış

Boğa Burcu

Çalışma koşullarınızda ufak bir değişiklik yapabilirsiniz. Bu değişiklik size daha fazla özgürlük, daha fazla kişisel alan ve daha fazla heyecan getirebilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

İkizler Burcu

Eğer bekarsanız, yakın bir arkadaşınız aşk hayatınızı renklendirecek bir etki yaratabilir. Üstelik bunu, hiç beklenmedik bir şekilde sizin karşınıza çıkarabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Yengeç Burcu

Kariyerinizle ilgili bir gelişme nedeniyle şaşkın olabilirsiniz. Bu değişiklik iş yerinizde bir hareketlilik ve bunun sonuçlarıyla ilgili bilinmezliklere neden olabilir. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

Aslan Burcu

Eğitim hayatına geri dönmek veya vazgeçmek yönünde ani bir karar verebilirsiniz. Bu kararınızı verirken zihninizin sakin ve berrak olduğundan eminseniz, hiç şüphe etmeyin. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Başak Burcu

Gelirlerinizde bir artış olabilir. Ancak bu sıralar ödemeleriniz o kadar fazla ki, bu yüzden gelirinizdeki artışın tadını çıkaramıyor olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Terazi Burcu

Burcunuzun yönetici gezegeni olan Venüs’ün etkisi altındasınız. Bu sayede her zamankinden daha alımlı, özgüvenli ve çekici görünüyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları

Akrep Burcu

Eğer daha sağlıklı bir yaşam biçimine geçmek istiyorsanız, bütünsel bir yaklaşıma sahip olmalısınız. Beden, ruh ve zihin bütünlüğüne odaklanacağınız radikal değişiklikler yapmanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Yay Burcu

Kalbinizi yerinden oynatacak biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu hiç beklenmedik karşılaşma sayesinde aranızda çok hızlı bir etkileşim gerçekleşebilir. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Oğlak Burcu

Evinizle ilgili yapılması gereken işler yüzünden kendinizi yorgun ve sıkılmış hissedebilirsiniz. Ufak bir değişiklik yaparak, belki birkaç saatliğine kendinize bir kahve molası vererek bu hislerinizden kurtulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Kova Burcu

Zihniniz adeta bir kaşif gibi. Sizi çok heyecanlandıran bir fikriniz veya planınız olabilir. Bunu gerçekleştirmek için bir mentörden destek almak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Bazen içimizde yoğun bir istek ve motivasyonla güne başlıyoruz, hayaller kuruyoruz. Ancak söz konusu bu hayalleri gerçekleştirmek olduğunda, hemen “Ben bunu yapamam” cümlelerine başlıyoruz, sayısız bahaneler sıralıyoruz, yaşımızın geç olduğunu, yeterince tecrübemiz olmadığını, beceriksiz olduğumuzu düşünüyoruz. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir zaman geç olmadığının kanıtı

Balık Burcu

Nakit akışınızla ilgili bazı aksaklıklar yaşanabilir. Bu olup bitenleri iyi analiz etmelisiniz. Bu durum sizin için karmaşık olsa da geçici olduğunu unutmayın. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!