30 Haziran günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sevdiğiniz insanı hiç beklenmedik bir sürprizle şaşırtabilirsiniz. Uzun zamandır çıkmayı düşündüğünüz tatil için yer ayırtabilir ya da bu akşama özel şık bir yemek planlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Turkuaz rengi denizleri, incecik kumlarıyla cennetten bir köşe tabirinin hakkını veren Türkiye’de tatil yapmak için birçok yer var. “Bu yaz tatilinizde kesinlikle keşfetmeniz gereken Türkiye’deki saklı rotalar

Boğa Burcu

Ailenizle ilgili bir süredir devam eden hassas konulardan ötürü evinize kapanmış ve sosyal hayatınızı ihmal etmiş olabilirsiniz. Şimdilik şikayet etmeseniz de, yakın zamanda bu ruh halinden çıkmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

İkizler Burcu 

Yaz aylarının gelmesiyle flörtöz yanınız kendini göstermeye başlamış olabilir. Enerjiniz sayesinde dikkatleri üzerinize çekebilir ve yakınlarda yeni bir etkileşim yakalayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Yengeç Burcu

Sevgilinizle hislerinizi oldukça yoğun yaşadığınız bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Onu daha da etkilemek için hoşuna gideceği bir hediye alarak sürpriz yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Aslan Burcu

Bugünlerde kendinizi oldukça iyi hissediyorsunuz. Çevrenize de yansıttığınız enerjiniz sayesinde dikkatleri üzerinize çekebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sosyal aktiviteler yaşam kalitenizi yükseltir. ¨Yaşam kalitenizi farklı yönleriyle artırmak için öneriler¨

Başak Burcu

Partnerinizle geçirdiğiniz romantik günleri tekrar canlandırmak için plan yapabilirsiniz. Onu etkileyecek bir ortam hazırlayabilir ve romantizminizle oldukça şaşırtabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Terazi Burcu

Yakın arkadaşlarınızla buluşmanızda oldukça keyifli anlar geçirecek ve kahkahalar eşliğinde sohbet edeceksiniz. Bu arkadaş grubunuzla farklı bir tatil planı düşünebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ekstrem sporları sevenler için Türkiye’nin dört bir yanı cennet niteliğinde. Kiteboard, windsurf, yamaç paraşütü, rafting, parasailing, wakeboard, dalış ve tırmanış gibi sporları yaparken, tatilin tadını çıkarmak için gidilen en popüler rotaları keşfedin.

Akrep Burcu

Kariyerinizde olumlu gelişmeler hızlanabilir. Yeni bir pozisyon ya da beklenmedik bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda da yan haklar yönünden karlı bir sözleşme sizi bekliyor.

Uplifers önerisi:  İş hayatınızda başarıya ulaşmak için Viking’leri örnek alın, asla vazgeçmeden takım ruhuyla yola koyulun. “İş hayatının Vikingleri

Yay Burcu

Eğer bir ilişkiniz yoksa, oldukça çekici ve sizi aurasıyla büyüleyecek biriyle tanışabilirsiniz. Hiç beklenmediğiniz anda gelen bu aşk, sizi yeni maceralara sürükleyebilir.

Uplifers önerisi: Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları

Oğlak Burcu

Partnerinizle özel dakikalar yaşayabileceğiniz bir akşam sizi bekliyor. İlişkinizin daha da derinleştiğini ve ona daha çok bağlandığınızı hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  İlişkide var olan bağımlılık sağlıksız olup, hem bağımlı olan kişiye, hem de bağımlı olunan kişiye zarar verir. Bağımlı olan taraf kaygılı ve depresif olurken, bağımlı olunan kişi de üzerinde bir baskı hisseder. ¨İlişkilerde bağımlılık¨

Kova Burcu

Uzun süredir hoşlandığınız ve enerjinizin uyuştuğunu düşündüğünüz kişiyle romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Uyumlu bir çift olacağınızı şimdiden hissediyorsunuz.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Balık Burcu

Bu aralar, algınızın oldukça açık olduğu ve çevrenizden sürekli olarak pozitif bir enerji aldığınız bir dönemdesiniz. Önemli bir aydınlanma yaşayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!