30 Ekim 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bu aralar büyüklerinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinizden dinleyeceğiniz hikayeler, öğreneceğiniz tecrübeler sizleri birbirinize yakınlaştırabilir, aile arasındaki ilişkileri güçlendirebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden ölüm döşeğinde olmak istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. ¨Ölmeden önce söylenmesi gereken 50 şey¨

Boğa Burcu

Güneş, hayatınızdaki en önemli ilişkilerinizin üzerinde ışıl ışıl parıldıyor. Özel bir akşam planlayabilir veya romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

İkizler Burcu

Etrafınızdakilerin yardımına koşmaktan keyif aldığınız bir dönemdesiniz. Sizi en çok mutlu eden ve tatmin eden şey, karşınızdakilerden aldığınız teşekkürler. 

Uplifers önerisi: Zor durumda olan ve yardımınıza ihtiyaç duyan yakınlarınıza yardım etmeyi ihmal etmeyin. Onlara vakit ayırarak, değerli olduklarını gösterin. “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Yengeç Burcu

İçgüdüleriniz sayesinde önemli kazanımlar elde edebilirsiniz. Hayal gücünüzün desteğiyle, sezgilerinize güvenerek önemli bir şey ortaya koyabilir ve bunun karşılığında sizi çok mutlu edecek bir ödül elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Aslan Burcu

Aile üyeleriniz ziyaretinize gelebilir veya önceden planlanmış bir aile buluşması sayesinde eviniz bir anda neşeyle dolabilir. Onlarla geçirdiğiniz vaktin kıymetini bilin. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Başak Burcu

Bakış açınızı ortaya koymak için en önemli araç, iletişim gücünüz olabilir. Eğer aklınızda yeni fikirler varsa, öne çıkın, söz alın ve zihninizden geçenleri anlaşılır bir şekilde ifade etmenin yollarını bulun. 

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Terazi Burcu

Sizi doğru yola sokacak bir finansal yönlendirmeye hiç olmadığı kadar ihtiyacınız olabilir. Güvendiğiniz birinden finansal konularda size danışmanlık yapmasını isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Akrep Burcu

Merkür, Jüpiter ve Güneş hep birlikte yaratıcılığınızı ortaya koymanız için size harika bir fırsat sunabilir. Üstelik bu sefer daha önce hiç denemediğiniz bir yöntemi uygulayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yay Burcu

Bir süredir üzerinde çalıştığınız bir projeyi bitirmeyi planlıyor olabilirsiniz. Bugün, bu özverili çalışmanızı artık sonuca ulaştırmak için en uygun gün olabilir. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Oğlak Burcu

Arkadaşlarınızla veya birlikte çalıştığınız kişilerle ortaklaşa bir proje yürütüyor olabilirsiniz. Bugün, üzerinde çalıştığınız plan veya projeyle ilgili olarak herkesi ortak bir noktada buluşturmak için en uygun günlerden biri.  

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Kova Burcu

Kariyerinize odaklanmak için harika bir gün! Aldığınız övgüler ve iltifatlar sayesinde iş ortamınızdaki enerjiyi yükseltip, yeni fikirlerin yolunu aydınlatabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Balık Burcu

Bir süredir istediğiniz tatil planlarını şimdilik gerçekleştiremiyor olabilirsiniz. Buna hayıflanmak yerine, dünyaya dair algınızı ve bakış açınızı zenginleştirecek bir şeyler araştırmaya vakit ayırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğitim konusunda hazırlanmış web sitelerinin muhteşem koleksiyonu sayesinde bilimden fotoğrafçılığa, matematikten bilgisayar programlaya, sanattan ev tadilat işlerine kadar her konuda merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilir ve isterseniz ilgili olduğunuz konuda bir ustaya bile dönüşebilirsiniz. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!