3 Ocak günlük burç yorumları

3 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları
3 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde işinizle ya da özel hayatınızla ilgili pozitif diyaloglara girebilir, çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminiz sayesinde başarılı işlerde bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨

Boğa Burcu

Finansal durumunuzla ilgili konular bugün odak noktanızda olabilir. Yatırımlarınız ve harcamalarınız konusunda dışarıdan destek almanız faydalı olacaktır. Çevrenizdeki insanlarla iletişime geçerek bütçe planlaması yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

İkizler Burcu

Bugünlerde arkadaş ortamınızda odak noktası haline gelebilir, çevrenizdeki kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Karşınıza çıkan insanları etkileyebilme yeteneğiniz ikna kabiliyetinize yardımcı olabilir ve başarılı işler ortaya koymanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Yengeç Burcu

Bugün projelerinizde ya da işinizle ilgili konularda başarıyı yakalayacaksınız. Yarım kalan işlerinizi tamamladıktan sonra çevrenizdekilerden aldığınız pozitif geri bildirimlerle daha iyi işler çıkarabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Aslan Burcu

İş arkadaşlarınızla bir araya gelerek ortak projeler gerçekleştirmek için uygun bir zaman olacak. Ekip çalışmasıyla alacağınız başarılı sonuçları görmeniz, çalışma motivasyonunuzun artmasına katkıda bulunacaktır.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Başak Burcu

Bugün sosyal yönleriniz ortaya çıkacak ve ilişkilerinizde girişken bir tutum izleyeceksiniz. Özellikle iş arkadaşlarınızla gireceğiniz diyaloglarda baskın olabilir, çevrenizdeki insanların beğenisini kazanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

Terazi Burcu

Bugünlerde kısa süreli seyahat planları yapıyor olabilirsiniz. Seyahat planlarınızı kişisel gelişiminize katkı sağlayacak şekilde düzenleyebilir, yaratıcılığınızı arttıracak eğitimlere katılarak hem kısa süreli seyahat planlarınızı hem de kişisel gelişiminizi destekleyecek aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş seyahatlerinizi farklı şekilde değerlendirmeniz her zaman mümkün. İş gezilerini keyifli hale getirip deneyimlerini paylaşan Berk Sergün‘ün yazılarından ilham alabilirsiniz.

Akrep Burcu

Bugün ailenizle bir araya gelerek eski günlerinizi anmak sizi mutlu edecektir. Ailenizle keyifli zaman geçirmeniz de aranızda var olan küçük problemlerin çözümüne yaklaşmanız için uygun bir adım olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

Yay Burcu

Özel hayatınızda her şeyin yolunda gittiği, partnerinizle problem yaşamadığınız bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz insanla yapacağınız aktiviteler iş stresini üzerinizden atmanıza ve daha huzurlu bir yaşama kavuşmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

Oğlak Burcu

Bugünlerde sağlığınızla ilgili konularda daha dikkatli ve temkinli adımlar atmak istiyor olabilirsiniz. Yeni bir yılla beraber yeni başlangıçlar için planlar yapmış ve daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemiş olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha sağlıklı bir yaşama adım atabilmek için, beslenme, spor ve diyetler hakkındaki uzman önerileri için “Live up” kategorimize göz atabilirsiniz.

Kova Burcu

İşinizle ilgili konularda ne kadar yoğun olursanız olun kişisel gelişiminize zaman ayırmak istiyor olabilirsiniz. Yapılacak işlerinizin arasında kendinize zaman ayırarak iç sesinizi dinlemek sizi huzura ulaştıracaktır.

Uplifers önerisi:  Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlenmenin önemi¨

Balık Burcu

Bugünlerde alışveriş konusunda oldukça isteklisiniz. Evinizle ya da kendinizle ilgili gereksiz harcamalar yapıyor olabilirsiniz. Finansal durumunuzla ilgili planlarınızı iyi yapmalı, gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!