3 Ocak 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Hukuki bir konuda harekete geçmeniz gerekiyorsa, bunun için çok uygun bir zaman. Motivasyonunuzu ve gücünüzü toplayın ve planınızı uygulamaya başlayın. 

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Boğa Burcu

Gelirinizi veya nakit akışınızı artırmak için yeni yollar denemek isteyebilirsiniz. Bunu yeni girişimler yoluyla da yapabilirsiniz. Daha çok gelire odaklanmalısınız. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

İkizler Burcu

Mars, burcunuzun ortaklık alanına doğru geçiş yapıyor. Ortaklarınız, birikte iş yaptığınız kişilerle ilgili önemli bir hareketlilik söz konusu olabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Yengeç Burcu

Bir süredir yapmanız gereken işleri erteleme huyunuzdan yakınıyor olabilirsiniz. Ancak Mars’ın yeni konumu sayesinde önümüzdeki birkaç hafta içinde bundan kurtulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz. “Erteleme alışkanlığından nasıl kurtulabilirsiniz?

Aslan Burcu

Eğer bekarsanız ve yakın zamanda hiç flörtünüz bile olmadıysa, artık bu günlerin geride kaldığını düşünebilirsiniz. Mars, burcunuzun gerçek aşk alanına giriş yapıyor. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Başak Burcu

Eğer evinizle ilgili bir tadilat yaptırmak istiyorsanız, şu sıralar bunun için en doğru zaman. Ustalarla birlikte çalışmak bu sıralar daha kolay olabilir.   

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Terazi Burcu

Tutkunun gezegeni olan Mars, burcunuzun mesajlar, fikirler alanını etki altına almaya başlıyor. Fikirlerinizin eşinden gitme, savunma yeteneğiniz her zamankinden çok daha güçlü. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Akrep Burcu

Nakit akışınızı artırmanın yeni yollarını araştırmak için motivasyonunuz çok yüksek. Bu çaba, kalıcı bir kazanç sağlamak için sizin önünüzü açıyor. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Yay Burcu

Mars, bugünden itibaren 16 Şubat’a kadar Yay burcunda hareket ediyor. Bu size birçok açıdan önemli atılımlar yapma gücü veriyor. Yeni hedefler belirleyip yeni zaferler kazanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Oğlak Burcu

Şimdilik biraz dinlenin çünkü yakın zamanda karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmek için enerjiye ihtiyacınız olacak. Bu fırsatlar hiç ummadığınız bir zamanda sizi bulabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Kova Burcu

Mars’ın ilerleyişi, özellikle umutlarınız ve yeni dileklerinizle ilgili konularda sizi etkiliyor. Kişisel hedeflerinizin bazılarına yakın zamanda kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dr. Shelley Prevost’a göre hayatta hedefler belirlemek, bu döngü içinde hayatınızı kazanmak için yaptığınız işlerle ilgili değildir. Hayat amacı veya anlamı dediğimiz şey, birey olarak varoluş amacımıza işaret eder. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Balık Burcu

Kariyerinizle ilgili büyük adımlar atmanın sırası geldi. Mars, burcunuzun tepe noktasında ve 16 Şubat’a kadar orada kalacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!