3 Ocak 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Cesaretiyle bilinen Mars, Koç burcuna giriş yaptı. Harekete geçmeye hazır olun. Yeni yıl kararlarınızı hiç bekletmeden uygulamaya geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Boğa Burcu

Beklenmedik şeyleri beklemenin tam sırası. Sizi hayal edemeyeceğiniz bir maceraya davet eden bir telefon veya e-mail alabilirsiniz. Hiç düşünmeden evet demelisiniz. 

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

İkizler Burcu

Yeni yılın ilk günlerin iş hayatınızdaki pozitif bir gelişmeyle başlıyor. Yıl sonu bonusu alabilir veya hiç ummadığınız bir tatil fırsatı karşınıza çıkabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Yengeç Burcu

Yaratıcılık gerektiren bir alanda çalışıyorsanız, işinize dört elle sarılmalısınız. İletişim veya teknolojiyi içine alan bir işiniz varsa, verimliliğinizin çok yüksek olacağı günler sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Güne keyifle başlamak için ihtiyacımız olan gereksinimleri karşıladığımızda günü çok daha üretken ve verimli geçirmek mümkün olur. “Güne daha zinde, enerjik ve mutlu başlamanın pratik yolları

Aslan Burcu

Yayıncılık veya edebiyat alanında yaratıcı bir şeyler yapmanız gerekiyorsa, içgüdülerinize güvenmenin tam sırası. Teknolojinin de nimetlerinden faydalanarak yapabileceğinizin en iyisini ortaya koyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Başak Burcu

Sevdiklerinizle birlikte kısa bir yolculuğa çıkabilir, yakın bir yerlere gidebilirsiniz. Ev hayatınız ve özel hayatınızla ilgili güzel düşüncelerle dolusunuz. Sevdiklerinizle olmanın tadını çıkarmalısınız. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Terazi Burcu

Duygularınızı ve düşüncelerinizi açıkça ifade edebilecek bir güce sahipsiniz. Ancak siz yine de çok fazla dobra olmamaya gayret etmelisiniz. Kime, ne söyleyeceğiniz konusunda içgüdülerinize güvenmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Akrep Burcu

Yeni yıl kararlarınızdan biri, günlük rutininizi organize etmekle ilgili olabilir. Satürn’ün günlük hayatınız üzerindeki etkisi sayesinde istediğiniz rutini kolaylıkla oturtabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Rutininizi değiştirmek için sabah programınızla başlayabilirsiniz. İnsan hayatı boyunca 25000 sabah yaşıyormuş, bu sabahların ne kadar önemli olduğunu düşünün. ¨Sabah rutininizi geliştirmenin 8 yolu¨

Yay Burcu

Maddi konularda biraz gerginlik yaşayabilir, endişeli düşüncelere kapılabilirsiniz. Endişelerinizi kontrol altına alıp, dikkatli bir şekilde harekete geçmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Oğlak Burcu

Kısacık yılbaşı tatili, ruhunuzu ısıtmaya yetmiş olabilir. Bu hafta kendinize biraz vakit ayırmayı, ne zamandır izlemek istediğiniz bir filmi izlemeli veya başlamak istediğiniz bir kitaba başlamalısınız. Yavaşlayın ve kendi zihninizi dinlemeye özen gösterin. 

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir. ¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Kova Burcu

Zihniniz aktif, içgüdüleriniz çok kuvvetli olabilir. Böyle zamanlarda fikirlerinizi güvendiğiniz kişilerle paylaşmanın yollarını aramalısınız. Bu durum iş hayatında önemli bir atılım yapmanıza yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Balık Burcu

İş konusunda eskiye göre çok daha olumlu düşüncelere sahip olabilirsiniz. Seyahat etmek veya yeni şeyler deneyimlemek, yaratıcı gücünüzü pekiştirebilir. Zihninizi zenginleştirmenin yollarını aramalısınız. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için yürüyüş

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!