3 Kasım 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bir süredir sessiz sedasız yürüttüğünüz bir proje, artık meyvelerini vermeye başlayabilir. Gösterdiğiniz çabanın karşılığında önemli bir gelir elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Boğa Burcu

Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki duygu alışverişi derinleşebilir. Bu derin duygular sayesinde ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Dürüst olmaktan ve içinizden geçenleri söylemekten çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

İkizler Burcu

Yöneticinizin üzerine titrediği, çok önemsediği bir işi yeni tamamlamış olabilirsiniz. Gösterdiğiniz çabanın karşılığını almaya ve övgüleri toplamaya hazır olun. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Yengeç Burcu

Yayıncılıkla ilgili karşınıza bir fırsat çıkabilir. Bu fırsatı iyi kullanın çünkü bu durum size çok daha farklı kapıların açılmasını sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Aslan Burcu

İş hayatınızda çok önemli bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bu, herkesin sizden bahsetmesini sağlayacak bir terfi veya önemli bir ödül olabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Başak Burcu

Karşınıza çıkan meselelerle ilgili olarak bir uzmana danışma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hukuki bir meseleyle ilgileniyorsanız veya bir anlaşmaya imza atmaya hazırlanıyorsanız, bir avukata danışmak faydalı olabilir. 

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Terazi Burcu

Sevdiğiniz kişi sizi biraz sınırlarınızın dışına çıkarıp esnetmek istiyor olabilir. Kendinizi akışa bırakın ve karşılaşabileceğiniz yeni deneyimlere cesurca atılmaktan geri durmayın.

Uplifers önerisi: Hastalık bulaştıran mikroplardan, sivri cisimlerden ve dikenlerden, leopar deseninden, yabancı canlıların gözlerinden korkmak da eski çağlardan bu yana atalarımızda var olan korkulardan birkaçıdır. Bir de, aile ve çevreden edindiğimiz korkularımız vardır. Bunlar genelde temelsiz ya da çok abartılmış olurlar, konfor alanımızdan çıkarsak kontrolü kaybedeceğimize ve fiziksel ya da ruhsal bir zarar görebileceğimize inandırırlar bizi. “Atalarımızdan miras kalmayan korkular

Akrep Burcu

Hayatınızdaki bir ilişkiyle ilgili bir dönüm noktası yaşanabilir. Hemen olumsuz düşüncelere kapılmayın; aradığınız desteği bulabilir ve bu dönüm noktasından daha da güçlenerek ayrılabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Yay Burcu

Size karşı büyük bir ilgisi olan birileri olabilir. Bu ilginin sonucunda aşk hayatınızda önemli bir gelişme yaşanabilir ve bu gelişme sizi bir yandan korkuturken bir yandan da heyecanlandırabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Oğlak Burcu

Bir süredir görüştüğünüz veya flört ettiğiniz biri varsa, o kişiye abayı yaktığınızı fark etmeniz an meselesi. Merak etmeyin, karşı taraf da size karşı yoğun duygular besliyor. Belki de birbirinize açılmak iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Kova Burcu

Gayrimenkulle ilgili bir süredir devam eden bir konuyu artık sonuçlandırabilirsiniz. Bu sonuç, bir yandan duygusal bir karar içerse de bundan pişman olmama ihtimaliniz oldukça yüksek. 

Uplifers önerisi: Çoğumuz için karar verme süreci zordur. Alınan karar hayatımızda var olan düzeni değiştireceği için korkarız. İnsana güvende hissettiren şey bilindik olan, tanıdık gelendir…Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan; ¨Karar verme zorluğu¨

Balık Burcu

Bir süredir üzerinde çalıştığınız yazılı bir işi bugün sonuca ulaştırabilirsiniz. İşte artık uzun süredir verdiğiniz emeklerin karşılığını almanın vakti geldi. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!