3 Eylül günlük burç yorumları

3 Eylül günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bir mucizeye ihtiyaç duyuyorsanız, elinizdeki imkanları sonuna kadar zorlayarak kendi mucizenizi yaratmaya çalışabilirsiniz. Çabalarınızın karşılığını almanız, oldukça mümkün.

Uplifers önerisi:  Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Boğa Burcu

Hayatınızın akışını değiştirecek bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Romantik bir ilişki, bir bebek ya da yaratıcı bir iş kapınızı çalabilir.

Uplifers önerisi: Genç ebeveynlerin bilinçlenmelerine, çocuklarının gelişimi döneminde doğru adımlar atabilmelerine yardımcı olacak öneriler için; ¨Genç ebeveynlerin bilmesi gerekenler¨

İkizler Burcu 

Aile üyelerinizin birinden borç almayı düşünüyorsanız, bugün istemek için doğru zaman olabilir. Sizi yüz üstü bırakmayacakları gibi, istediğinizden fazlasını da verebilirler.

Uplifers önerisi: Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden ölüm döşeğinde olmak istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. ¨Ölmeden önce söylenmesi gereken 50 şey¨

Yengeç Burcu

Açık konuşmak, kendinizi daha net ifade etmenize yardımcı olabilir. Dürüst bir diyalog, daha etkili bir iletişim kurmanızı sağlayacağı gibi, aranızdaki bağları da kuvvetlendirecektir.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Aslan Burcu

Yeni bir pozisyon teklifi ya da terfi alırsanız, hiç düşünmeden, öz güvenle kabul edin. Finansal yatırımlarınız, sonunda istediğiniz rakamlara ulaşmanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Başak Burcu

Sevdiğiniz bir insanın dokunuşuyla, kökten, olumlu bir değişim geçirebilirsiniz. Kendinizi hayatın akışına bırakın ve her şeyin yerini bulmasına izin verin.

Uplifers önerisi: Daha mutlu ve sevgi dolu bir yaşam sürebilmek için, sevdiklerinizle vakit geçirmeyi ihmal etmeyin.

Terazi Burcu

Aile geçmişinizle ilgili bir şeyler öğrenmek niyetindeyseniz, bu sıralar aradığınızı bulabilirsiniz. Eski bir aile albümü ya da fotoğraf, beklediğiniz ipucunu verebilir.

Uplifers önerisi: Aileniz sizin için çok önemli ve bağlarınız hiç kopmasın istiyorsunuz. “Güçlü aile bağları kurabilmek için izlemeniz gereken 10 adım

Akrep Burcu

Eğer bir sunum yapmanın eşiğindeyseniz, teknolojiden yardım almak performansınızı artırabilir. Özellikle bir ürün ya da servis tanıtımı yapacaksanız, modern çağın imkanlarından faydalanmak istediğiniz sonucu almanızı kolaylaştıracaktır.

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir.”İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

Yay Burcu

Bir proje içindeyseniz, insanların sizi kısa sürede doğal bir lider olarak algıladıklarını ve kararları sizin vermenize izin verdiklerini fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Oğlak Burcu

Maddi bir yatırım planınız varsa, işlerin ters gitmesine karşı hazırlıklı olmanız gerekebilir. Henüz bir girişimde bulunmadıysanız, ertelemeyi düşünebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin“”

Kova Burcu

Yeni bir şeyler deneme tutkunuz, sizi ruhsal bir maceraya çekebilir. Hem ruhunuzu hem bedeninizi besleyecek bu yolculukta, sevdiğiniz bir insanın size eşlik etmesini bekleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bazen, olaylar kontrolümüzden çıkar, duygusal dengemiz anlık değişkenlikler gösterir. Böyle durumlarda her şeyi yerli yerine oturtmak için yapacağımız küçük dokunuşlar yeniden dengemizi yakalamamızı sağlayabilir. Prof. Dr. Barton Goldsmith’in önerdiği “Günlük 10 ruhsal fitness egzersizi” yazısına bir göz atabilirsiniz

Balık Burcu

Partneriniz ile empati kurmaya çalışmanız, ilişkinizin uzun soluklu ve tatmin edici bir hal almasına yardımcı olabilir, yeter ki karşınızdaki insana ona değer verdiğinizi gösterin.

Uplifers önerisi: Empati yapmanın bizim bilinçli olarak seçtiğimiz bir eylemden çok, nörolojik bir durum olduğu ve düşündüğümüzden çok daha fazla tepkiyi etkilediği, özellikle son yirmi yılda yapılan çeşitli araştırmalarla ortaya kondu. “Ayna nöronlar sayesinde, insan beyni empati yapmaya programlanıyor

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!