3 Eylül 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Biraz yalnız kalmak, kendinize vakit ayırmak iyi olabilir. Böylelikle içgüdülerinizin sesine kulak verebilir, hayallerinizin peşinden nasıl gidebileceğinizi tasarlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Boğa Burcu

Salı günkü Dolunay’ın etkisi, tüm hafta boyunca hissediliyor. Sosyal hayatınız şu sıralar çok hareketli, eski arkadaşlarınızla bir araya gelmek iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

İkizler Burcu

Dolunay’ın kariyeriniz üzerindeki etkisi yeni yeni hissediliyor. Kişisel hayatınızdaki bazı sorumluluklarınız, iş yerinin gereklilikleriyle bazen çatışabilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Yengeç Burcu

Bugün biraz kendinize, kişisel bakımınıza özen göstermek iyi olabilir. Balık burcundaki Dolunay’ın etkisi hala devam ediyor. Bu da sizi biraz daha kırılgan ve narin yapabilir. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Aslan Burcu

Bugün finansal konulara biraz daha fazla odaklanmak iyi olabilir. Bütçenizi yeniden gözden geçirebilir ve kazancınız, harcamalarınız, yatırımlarınızla ilgili bir düzenleme yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Başak Burcu

Sevdiğiniz kişiyle uzun vadeli planlar yapmak veya yaratıcı projeler için strateji geliştirmek için harika bir gün. Hayallerinizi büyük tutun. 

Uplifers önerisi: Bazen içimizde yoğun bir istek ve motivasyonla güne başlıyoruz, hayaller kuruyoruz. Ancak söz konusu bu hayalleri gerçekleştirmek olduğunda, hemen “Ben bunu yapamam” cümlelerine başlıyoruz, sayısız bahaneler sıralıyoruz, yaşımızın geç olduğunu, yeterince tecrübemiz olmadığını, beceriksiz olduğumuzu düşünüyoruz. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir zaman geç olmadığının kanıtı

Terazi Burcu

Kişisel hedeflerinizle ilgili uzun vadeli planlar yaparken içgüdülerinize güvenmekten şaşmayın. Eğer finansal anlamda bir desteğe ihtiyacınız varsa, yakınlarınızdan yardım istemek için doğru bir zamandasınız. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Akrep Burcu

Kalabalıkların karşısına geçip bir konuşma veya sunum yapmanız gerekebilir ve bu hayatınızda yeni bir kapı açabilir. Paylaşacak, insanlara anlatacak ne kadar çok şey olduğuna siz bile şaşırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Yay Burcu

Finansal durumunuzla ilgili gerçekleri daha net görebileceğiniz bir dönemdesiniz. Eğer bir şeyleri değiştirmeniz gerekiyorsa, bunu yakın zamanda yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Oğlak Burcu

Bugünün konusu iletişim! İster yazı yazarak, ister konuşarak, ister yaratıcılığınızla bambaşka şekilde kullanarak kendinizi ifade etmekten çekinmemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Psikolojiyle biraz da olsa ilgilenen herkes, Buda’nın ‘ego’dan kurtulmayla ilgili öğretisini bilir. Buda, genel olarak öğretilerinde kişinin egosundan kurtulması gerektiğini söyler. Ancak bunun düşündüğümüzden çok daha farklı bir anlamı var. Bir diğer ifadeyle Buda’yı aslında yanlış anlıyoruz, ve ABD’li psikoterapist Mark Epstein’a göre; ünlü psikanalist Freud da Buda’nın bireyin benliğinden tamamen kurtulmasını söylediğini düşünürken bu yanlışa düşenlerden. “Ego’dan kurtulmak: Freud aslında Buda’yı yanlış mı anladı?

Kova Burcu

Yaşanan Dolunay, sizi özellikle finansal konularda etkiliyor. Yakınlarınızın yardımıyla önemli bir şey satın alabilirsiniz. Parasal konular gündeminizde. 

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

Balık Burcu

Çok istediğiniz, gönlünüzde yer eden bir şey bugün yeniden gündeme gelebilir. Belki de bir süredir üzerinde çalıştığınız bir şeyi bugün artık finalize edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen birçok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!