3 Ekim 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Kendinizi çalışma alanınızla veya formasyonunuzla sınırlandırmayın. Kariyerinizi bir üst aşamaya taşımak için yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanmaktan çekinmeyin. Bu çabalarınız, üstlerinizin de dikkatini çekecektir. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Boğa Burcu

Venüs, Pluto ile birlikte hareket ediyor. Bu sayede hayatınızdaki romantizm artabilir. Bu durum, özellikle yolculuk veya çocuklarla ilgili kararlarınızı etkileyebilir. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

İkizler Burcu

Venüs ve Pluto arasındaki yakınlık sayesinde evinizle ilgili konularda veya evden yapacağınız işlerde para kazanma ihtimaliniz artabilir. Ailenizle ortaklaşa hareket edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Yengeç Burcu

Sevdiğiniz kişiyle kısa bir yolculuğa çıkmak için harika bir gün. Yakın bir yere gidebilir veya kısa bir yürüyüşe çıkıp oldukça samimi bir konuşma yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Aracınızla en fazla üç saat içerisinde ulaşabileceğiniz destinasyonlarda nerede kalınır, ne yer, ne içilir, neler yapılır merak ediyorsanız, tüm cevaplar bu yazıda yer alıyor. “Hemen keşfetmek isteyeceğiniz İstanbul’a yakın 9 kaçamak rotası

Aslan Burcu

Venüs ve Pluto birleşimi sizi de etkileyecek. Özellikle oyuncu, yazar, müzisyen gibi sanatla ilgili bir iş yapıyorsanız, gökyüzündeki bu birleşme finansal getiriler elde etmenizi sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Başak Burcu

Venüs ve Pluto’nun birleşimi, cazibenizi artırabilir. Aşk hayatınız bir anda renklenebilir. Eğer yaratıcılık gerektiren bir işte çalışıyorsanız, etrafınızdakilere ilham olacak şeyler yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalara göre; farklı nedenlerle fiziksel olarak uyarılan insanların hoşlandıkları cinsten tanımadıkları biriyle tanıştıklarında, hissettikleri çekim de artıyor. “Hissettiğimiz gerçekten cinsel çekim mi? Yoksa onu başka duygularla mı karıştırıyoruz?

Terazi Burcu

Gökyüzündeki Venüs-Pluto birlikteliği, özellikle yaratıcılıkla ilgili çabalarınıza güç katabilir, biraz daha duygusal derinlik ve dürüstlük yaratmanızı sağlayabilir. Başkalarının aklını başından almaya hazır olun. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için yürüyüş

Akrep Burcu

Venüs-Pluton birlikteliği, yaratıcı işler olarak kendini gösterebilir. Öte yandan romantik duygularınızı açığa vurmak, partnerinizle ilişkinizi bir üst seviyeye geçirmenizi sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Yay Burcu

Büyük kitlelerle iletişim kurma ve onların isteklerini anlayabilme yeteneğiniz sayesinde çok büyük kazanımlar elde edebilirsiniz. Önemli bir isim, profesyonel anlamda size tüm kapıları açabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

Oğlak Burcu

Pluto’nun Venüs’e katılmasıyla birlikte bugün insanlar üzerinde çok güçlü bir etkiye sahip olabilirsiniz. Cazibeniz ve alçakgönüllülüğünüz sayesinde insanları anlama yeteneğiniz çok daha güçlü olabilir. 

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir. ¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Kova Burcu

Venüs ve Pluto arasındaki işbirliği, size esrarengiz bir içgüdüsel güç getirebilir. Saklı hazineleri veya bir süre önce kaybolan değerli bir şeyi aniden bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Balık Burcu

Venüs ve Pluto’nun birlikteliği, profesyonel veya romantik bir ilişkinizi başka bir şeye dönüştürebilir. Bir arkadaşınıza karşı bazı duygusal şeyler hissettiğinizi fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sonradan aşık olunan arkadaşlar, size aşık olduğunu öğrendiğiniz eski bir arkadaş ve daha bunun gibi pek çok örnek… Böyle şeyler hemen hemen hepimizin hayatında yaşanıyor ve arkadaşlık-aşk kavramlarını sorgulamamıza neden oluyor. “Aşk ve arkadaşlık arasındaki benzerlikler ve farklılıklar nelerdir?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!