3 Aralık günlük burç yorumları

3 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları
3 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

İşiniz ya da bir iş arkadaşınızla olan ilişkinizle ilgili güzel gelişmeler söz konusu olacak. Sağlığınız konusunda biraz daha dikkatli olmalı, spor ve sağlıklı beslenme konusunda vücudunuza özen göstermelisiniz

Uplifers önerisi: Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın.

Boğa Burcu

Özel hayatınızda romantizmin ve cinselliğin ön planda olduğu bir gündesiniz. Partnerinizle yapacağınız özgüven dolu bir konuşma aşk hayatınızı daha ileri boyutlara taşıyacaktır.

Uplifers önerisi:  Her nerede olursanız olun, partnerinizi etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları”

İkizler Burcu

Ailenizle ilgili hassas bir konuda yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz. İnsiyatif alarak evinizle ilgili küçük değişikliklerde bulunabilir, ailenizle olan ilişkilerinize farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Yengeç Burcu

Yaratıcılığınızın yaşamınızdaki her alanda öne çıkacağı bir gün olacak. Sanatsal ve kültürel anlamda kendinizi geliştirmek ve yeni hobiler edinmek için uygun bir gün olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Aslan Burcu

Ailenizden herhangi biri ile finansal konularda ortaklığa girmeniz sizin için uygun sonuçlar ortaya çıkarmayabilir ancak bir aile üyenizden alacağınız finansal öneriler gelecekte işinize yarayabilir.

Uplifers önerisi: Kendi işinizi kendiniz yapıyor olmak gurur duyulacak bir şeydir. Ancak ihtiyacınız olduğunda yardım istemeyi bilmelisiniz. ¨Üretken insanların ortak özellikleri¨

Başak Burcu

Bazı konularda dilinize hakim olamamanız başınıza ummadığınız işler açabilir. Karşılaştığınız problemlerde karamsarlığa düşmek yerine, mantığınızı kullanarak uygun çözüm yolları bulmayı deneyin.

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Terazi Burcu

Jüpiter’in iş alanınızda etkilerini hissettirmesiyle beraber, işinizle ilgili  olumlu gelişmeler ve yenilikler yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. İş yaşamınızdaki değişiklikler umduğunuz kadar hızlı olmayabilir ve bu durum sizde stres yaratabilir.

Uplifers önerisi:  İş ortamı stresin ortaya çıkmasına elverişli bir ortamdır. İş yerindeki stres faktörlerini ortadan kaldırmak için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun önerileri; ¨İş yerinde stresle nasıl başa çıkılır?¨

Akrep Burcu

Sosyal olarak aktif olacağınız bir gündesiniz. Yakın bir arkadaşınızın desteği yardımıyla çözeceğiniz küçük bir problem, özgüveninizin fazlasıyla artmasına yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi:  Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Yay Burcu

İşinizle ilgili bir konuda yetiştirmeniz gereken bir proje oldukça zamanınızı alabilir ve bu durum sizi sıkıntıya sokabilir. Bu zor dönemde iş hayatınız ve özel hayatınız arasındaki dengeyi kurabilmek sizi az da olsa rahatlatacaktır.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşabilmek için, hayatınızın her alanında dengeyi yakalamaya özen gösterin. Programlı ve planlı olduğunuz sürece, kendiniz için de zaman ayırın. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey“

Oğlak Burcu

Yakın bir arkadaşınızın önerisiyle daha önce kafanızda olmayan bir seyahat planı gündeme gelebilir. Planlarınızı yaparken son dönemlerde yoğunlaşan işlerinizi ve özel hayatınızı da dikkate almanız, son dakikada çıkacak kötü sürprizleri önlemenize yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni seyahat planları yapıyorsanız, Explore Up yazarlarımızdan Gökçen Gökyer’in sonbahar tatil önerilerine göz atabilirsiniz.

Kova Burcu

Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayacağınız ve yeni yatırımlar için adım atacağınız bir gün olacak. Finansal konulardaki endişelerinizi gidermek için eylemlerinizde sezgisel bir bakış açısı izlemeniz yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi:  Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir.¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Balık Burcu

Macerasever olmanızın ilişkinize pozitif olarak yansıyacağı bir dönemdesiniz. Partnerinizle yapacağınız seyahat planlarının ilişkinize farklı bir boyut kazandırması söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz.

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!