3 Aralık 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs ve Mars uyumlu bir diyalog yakalıyor. Güçlü kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Bunun bir sonucu olarak geliriniz artabilir veya finansal hedeflerinize yaklaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Boğa Burcu

Burcunuzun yöneticisi Venüs, aksiyonun gezegeni Mars ile flört ediyor. Sosyalleşmek, özel bir randevuya çıkmak için daha uygun bir gün olamaz. 

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

İkizler Burcu

Havada aşk kokusu var. Üstelik bu aşk, çalıştığınız ortamdan biriyle ilişkili olabilir. İş ortamınızdan birisiyle flört etmek ilk başta sizi de biraz şaşırtabilir. 

Uplifers önerisi: İçinde bulunduğumuz iş ortamı, çoğu zaman duygusal boşluk anlarında yardımımıza koşuyor ve böylece, bizler çalıştığımız iş yerinde, potansiyel partner olabilecek kişileri belirliyoruz. Tabi, bu durumun birçok eksisi ve artısı oluyor. Kimileri profesyonel bir iş hayatında aşk yaşamayı kendince etik bulmazken, kimileri bu durumu destekleyerek, bunun her iki taraf için de motive edici bir hal aldığını savunuyor. ¨İş yerinde aşk¨

Yengeç Burcu

Hem profesyonel hayatınızda hem de özel hayatınızda iş birliği ve uyumun tadını çıkarabilirsiniz. Bu uyumun tadını çıkarın ve ne kadar verimli olduğunuzu bir kez daha fark edin. 

Uplifers önerisi: Atalarımız “vakit nakittir” derken, kendi zamanları için doğru bir önermede bulunuyorlardı. Belli bir ustalık ya da alışkanlık gerektiren işler için ne kadar zaman ayırırsanız o kadar verimliydiniz. Oysa günümüzde, verimlilik konusunda dikkat ve enerji, zamandan çok daha etkili. “Verimliliğin yeni denklemi: Dikkat + Enerji > Zaman

Aslan Burcu

İşle ilgili konularda harika gelişmeler yaşanabilir. Bir artış aldığınızı öğrenebilir veya çalışma koşullarınızla ilgili önemli bir iyileşme söz konusu olabilir. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Başak Burcu

Aşk ve eğlence dolu bir ortamın içinde buluyorsunuz kendinizi. Bir seyahate çıkabilir veya aile üyelerinizden biri sizi evine davet edebilir. Birlikte geçirdiğiniz vaktin tadını çıkarın. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

Terazi Burcu

Eğer taşınmayı veya ev satın almayı planlıyorsanız, tam hayalinizdeki gibi bir ev karşınıza çıkabilir. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek sandığınızdan çok daha kolay olabilir. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Akrep Burcu

Eğer bir seyahatteyseniz, bu sizin için unutulmaz bir romantik deneyime dönüşebilir. Aşk oklarınızı kendinize çekmek için ihtiyacınız olan cazibeye sahipsiniz. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

Yay Burcu

Biraz pahalı, hatta sizin için müsriflik sayılabilecek bir şeye aklınız takılmış olabilir. Ancak sizin gibi başkaları da olduğunu unutmayın. Arada ufak kaçamaklar yapmak herkese iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Oğlak Burcu

Bir sivil toplum kuruluşuna veya yardım derneğine katılmak iyi olabilir. Üstelik böylelikle çevrenizi genişletebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Kova Burcu

Kariyerinizle ilgili konularla çok fazla vakit harcıyor olabilirsiniz. Belki biraz kendinizi dinlemek, meditasyon yapmak, zihninizi sakinleştirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Balık Burcu

Uluslararası çapta bir yardım organizasyonuna katılmak, insanlara destek olmak size kendinizi çok başka hissettirebilir. Belki de hayattaki asıl tutkunuzun bu olduğunu keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!