3 Aralık 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs gittiği her yere huzur ve neşe götürüyor. Bugünlerde ise size doğru ilerliyor. Özellikle kariyerinizle ilgili çok güzel haberler alabilir, işlerin yoluna girdiğini fark etmeye başlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

Boğa Burcu

Venüs, burcunuzun ortaklıklar alanını etkisi altına başlıyor. Bu yüzden kişisel veya iş hayatınız hareketlenmeye başlayabilir. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

İkizler Burcu

Kariyer sektörünüzü etkisi altına alan Mars, Güneş ile sürtüşme halinde. Kariyer odağınızla ilişkileriniz arasında bir anlaşmazlık olabilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Yengeç Burcu

Bu hafta her şeyden uzaklaşmak istiyor olabilirsiniz. Ancak bu fikrinizi önümüzdeki haftaya saklayabilirsiniz. Önümüzdeki hafta Merkür yeniden doğrusal pozisyona geçecek ve Güneş ile çekişmeyi sonlandıracak. 

Uplifers önerisi: Aracınızla en fazla üç saat içerisinde ulaşabileceğiniz destinasyonlarda nerede kalınır, ne yer, ne içilir, neler yapılır merak ediyorsanız, tüm cevaplar bu yazıda yer alıyor. “Hemen keşfetmek isteyeceğiniz İstanbul’a yakın 9 kaçamak rotası

Aslan Burcu

Mars ile Güneş arasındaki çekişme, yavaş yavaş etkisini yitiriyor. Siz de böylelikle kendinizi daha rahat hissetmeye başlıyorsunuz. Merkür’ün perşembe gününden itibaren doğrusal konuma geçmesi de işleri yoluna koyuyor. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

Başak Burcu

Mars, burcunuzun ortaklıklar, sözleşmeler alanını etkisi altına alıyor ve Güneş ile bir tartışmaya giriyor. Bu durum ev hayatınızı etkileyebilir. Bu hafta biraz sabırlı olmaya çalışın. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Terazi Burcu

Mars ve Güneş arasındaki ilişki bu hafta biraz zorlayıcı olabilir. Özellikle iş yerinde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatinizi dağıtan şeylerden kurtulmak için zihninize güvenebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Liderler uyandıkları andan itibaren dikkat dağıtan şeylerin ve türlü türlü isteklerin bombardımanına uğrar. Akıllı telefonlarında hiç susmak bilmeyen e-mail uyarı sesleri, mesajlar, talepkar telefon konuşmaları, hatırlatmalar liderin tüm ilgisini ve dikkatini adeta boğar. “Zihinsel farkındalığı yüksek bir lider olmak için edinmeniz gereken 7 alışkanlık

Akrep Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketi yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Neptün ise Güneş ile tehlikeli olabilecek bir açı yaratıyor. Bazı iletişim kanalları etkilenebilir, dikkatli olmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Çiftler, iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. “İlişkide yaşanan tartışmaları yapıcı ve olgun şekilde yönetebilmenin 5 yolu

Yay Burcu

Hayatınızda bazı gecikmeler veya anlaşmazlıklar yaşanabilir. Biraz sabırlı olun çünkü Jüpiter önümüzdeki 12 ay boyunca size tüm nimetlerini sunacak. Büyük hayaller kurmaya başlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen içimizde yoğun bir istek ve motivasyonla güne başlıyoruz, hayaller kuruyoruz. Ancak söz konusu bu hayalleri gerçekleştirmek olduğunda, hemen “Ben bunu yapamam” cümlelerine başlıyoruz, sayısız bahaneler sıralıyoruz, yaşımızın geç olduğunu, yeterince tecrübemiz olmadığını, beceriksiz olduğumuzu düşünüyoruz. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir zaman geç olmadığının kanıtı

Oğlak Burcu

Telefonunuzu uçak moduna alıp, kendinizle biraz baş başa kalmak iyi olabilir. Yeni bir kitaba başlayabilir, film izleyebilir veya doğada yürüyüşlere çıkabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Kova Burcu

Merkür, önümüzdeki Perşembe gününden itibaren yeniden doğrusal pozisyona geçiyor, Venüs ise kariyerinizi etkileyeme başlıyor. İş hayatınız veya harcamalarınızla ilgili endişeleriniz yakında sona eriyor. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Balık Burcu

Aksiyonun gezegeni olan Mars, Balık burcunda yer alıyor ve Güneş ile yaptığı açı yüzünden yavaşlamaya zorlanıyor. Dışarı çıkmak, eğlenmek için hazırlanıp gidecek hiçbir yer bulamamaktan yakınabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!