29 Nisan 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

İş yerinizde size yeni bir pozisyon teklif edilebilir veya başka bir şirkete geçme fırsatınız olabilir. Karar vermeden önce bulunduğunuz konumu ve kendi koşullarınızı iyice gözden geçirmekte fayda var. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Boğa Burcu

Sabırlı olmalısınız. Eğer hukuki bir meselenin içindeyseniz veya devletle ilgili bir işiniz varsa, sabırsız davranmamalısınız. Yavaş yavaş aşama kaydettiğinizi görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

İkizler Burcu

Finansal konular veya kaynaklarınızla ilgili bir planınız varsa, içgüdülerinize güvenmelisiniz. Böylelikle önemsiz gibi görünen konularla daha detaylı ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yengeç Burcu

Eğer yeni bir ortalık veya ilişkiye başladıysanız, karşınızdaki kişi sizin sabrınızı test edebilir. Ancak içgüdülerinizin size en iyi şekilde rehberlik edeceğine güvenmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir. ¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Aslan Burcu

Sağlığınızla ilgili konulara odaklanmak iyi olabilir. Böylelikle özel hayatınızla iş hayatınız arasındaki dengeyi sağlamak da daha kolay olabilir. Kendinize biraz vakit ayırmanın tadını çıkarmalısınız. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Başak Burcu

Yavaş ve emin adımlarla ilerlemek, romantizm yolculuğunda size yardımcı olabilir. İlişkinize daha derinden bakarak bunu daha ileri götürmek isteyip istemediğinizi düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Terazi Burcu

Ailevi bir konuda aradığınız duygusal desteği kolayca bulabilir. Ailenizle ilgili meseleleri düzene koyabilmek için ne yapabileceğinizi iyice düşünmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Akrep Burcu

Sevdiğiniz ve önem verdiğiniz bir kişi, üzerinde çalıştığınız konuya daha farklı bir açıdan bakmanızı sağlayabilir. Özgüvenli adımlar atmadan önce, müzakere masasında yavaş ve sakin adımlarla ilerlemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Yay Burcu

Kazancınızı ve harcamalarınızı not etmek iyi olabilir. Böylelikle finansal durumunuzu gözden geçirip, gerekli adımları daha kolay belirleyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Oğlak Burcu

Özel hayatınızla ilgili konular, tam istediğiniz şekilde ilerliyor. Artık ihtiyacınız olmayan ne varsa belirleyin ve hayat yolculuğunuzda bu tür şeylerden kurtulup kendinize daha sakin bir yol belirleyin. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir nesnenin ya da bir kişinin değerini belirleyen şey sizin ona yüklediğiniz anlamdır. Yüklediğiniz anlam bir nesneyi çok kıymetli yapabilir. Yine aynı şekilde yüklenen anlamlara göre hayatınızdaki bir kişiyi yüceltebilirsiniz. “Çevrenizdeki her şeyin değeri, sizin ona biçtiğiniz değer kadardır

Kova Burcu

Bir süredir uyguladığınız bir tedavi varsa, bu konuda daha sabırlı olmalısınız. Bedeninize karşı daha özenli davranmalı ve onun isteklerine kulak vermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Balık Burcu

Bir iş arkadaşınız sizden daha farklı bir bakış açısına sahip olabilir. Bu arkadaşınızın sizin bakış açınızı anlaması için biraz daha sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!