29 Mayıs 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Kariyerinizle ilgili çok önemli bir ilerleme kaydedebilecek güce sahipsiniz. Artık dünyaya, çevrenize kim olduğunuzu ve potansiyelinizi göstermenin vakti gelmiş olabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Boğa Burcu

Bir şeyleri öğrenme sürecinde olduğunuzu fark edebilirsiniz. Şunu unutmayın ki dünyanın en iyi öğretmenleri, sürekli öğrenme isteğiyle dolu öğrencilerdir. Bilginin güç olduğunu unutmayın ve başladığınız yolculuğa devam edin. 

Uplifers önerisi: Yeni şeyler öğrendiğiniz bir dönemde hafızanızı doğru kullanarak öğrenme sürecini hızlandırabilirsiniz. ¨Hafızanızı geliştirmenin yolları¨

İkizler Burcu

Söz konusu para kazanmak olduğunda, son günlerde etrafınızdakileri kıskandıracak bir noktada olabilirsiniz. Yine de buna güvenip çok fazla harcama yapmayın, paranızı stratejik kullanın. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Yengeç Burcu

Geçmişte ilişkinizle ilgili sıkıntılı bir dönem geçirmiş olabilirsiniz. Ancak bu sıkıntıların sizi daha güçlü kıldığını unutmayın. Aranızdaki bağ, eskisinden çok daha kuvvetli. 

Uplifers önerisi: Fikir ayrılıkları yaşamak, her ilişkide olan, normal bir durumdur. Eğer bu fikir ayrılıklarını birbirinizi geliştirmek için kullanırsanız, faydalı bile olabilir. Fikir ayrılığı yaşamak, karşınızdaki insanın size yeni bir şeyler katabileceğini gösterir. Bu yüzden ilişkinizde görüş ayrılıklarını konuşarak, sakin bir dille çözmek çok etkili sonuçlar yaratabilir. “Mutlu ilişkiye giden yol, fikir ayrılıklarında sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçiyor

Aslan Burcu

Odak noktanız çok keskin bir şekilde belirlenmiş durumda ve bugün bir şeyleri ertelemeye hiç niyetiniz yok. Disiplininizin kuvvetli olması, size pek çok başarı getirebilir. 

Uplifers önerisi: Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. “Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları

Başak Burcu

Eğer bekarsanız, online platformlar üzerinden biriyle tanışabilirsiniz ve bu kişi sizi çok etkileyebilir. İçgüdülerinizin peşinden gidin ve bu esrarengiz kişiyi biraz daha tanımaya çalışın. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Terazi Burcu

Söz konusu aile ve evle ilgili konular olduğunda, hiç de hafife alınmayacak bir gücünüz ve etkiniz var. Aileniz için neşe ve mutluluk istiyorsanız, bunun azıyla yetinmeyin, daha güzel günleri düşleyin. 

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Akrep Burcu

Sevdiğiniz bir arkadaşınız veya varsa kardeşiniz zor bir dönemden geçiyor olabilir ve ona bu konuda yardımcı olmaya odaklanmış olabilirsiniz. Vereceğiniz destek, çok büyük bir fark yaratabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Yay Burcu

Finansal anlamda şimdiye kadar olduğunuzdan çok daha güçlü bir konuma gelebilmek için nadir rastlanan bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı mutlaka değerlendirmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Oğlak Burcu

Sandığınızdan çok daha çekici ve alımlı olduğunuzu fark etmelisiniz. Kendinize güvenin ve biraz daha olumlu düşünün. Siz pozitif oldukça, şans ve güzellik de sizi bulacaktır. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Kova Burcu

Çok yoğun ve duygusal bir ruh haline sahip olabilirsiniz. Eğer kendinizi çevrenize karşı daha duyarlı ve hassas hissediyorsanız, bunu insanlarla paylaşıp bir faydaya çevirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Birmingham ve Southampton Üniversiteleri’ndeki araştırmacılara göre hayatın ilerleyen dönemlerinde gönüllü faaliyetlerde bulunmak, zihinsel sağlığa ve mutluluğa iyi geliyor. İlginç olansa, BMJ Open’da yayımlanan çalışmaya göre, gönüllülüğün söz konusu etkileri 40 yaşından sonra daha belirgin. “Yaşlandığınızda mutlu olmak için gönüllü faaliyetlerde bulunun

Balık Burcu

Güçlü ve etkili kişlerle her zamnakinden daha çok görüşüyor olabilirsiniz. Bu görüşmeler sizi önemli bir noktaya götürebilir. Hayatta kimi tanıdığınızın, kimlerle birlikte olduğunuzun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha fark ediyorsunuz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!