29 Mayıs 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Gökyüzündeki hareketlilik ve bazı gezegenler arasındaki birliktelik sizi hayallere sürükleyebilir. Yeni fikirler ve projeler aklınıza gelebilir. Bunları bir yere not etmeyi unutmayın.

Uplifers önerisi: Yaratıcı olmak istiyorsanız, trend, tanımlama veya tarz gibi kalıpları önemsemeyin. Özel bir şeyler ortaya koymak ve herkesten farklı olmak istiyorsanız, kendinizi herhangi bir kalıba sokmaya çalışmayın. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Boğa Burcu

Başkalarıyla birlikte yeni bir proje ortaya koymak, yeni bir şey yaratmak için karşınıza harika fırsatlar çıkabilir. Ekip arkadaşlarınızla birlikte şirketiniz için çok önemli bir çalışmaya imza atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

İkizler Burcu

Terfi veya maaş konularıyla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Finansal kaynaklar ve ödüller havada uçuşabilir.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Yengeç Burcu

Venüs Yengeç burcunda yer alıyor. Bunun etkisiyle yaratıcı fikirlerinizi ifade etme, daha önce hiç girmediğiniz alanlara girmek sizin için çok daha kolay olabilir.

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Aslan Burcu

Ev hayatınızın ön plana çıkacağı, önemli bir dönüşüm sürecinden geçebilirsiniz. Bu süreçte yaratıcı fikirlerinizi, önemli hayallerinizi anlatmak için biraz daha fazla çaba harcamanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular

Başak Burcu

İş hayatında biraz risk almak iyi olabilir. İş ortaklarınızı belli bir noktada buluşturmak ve yeni kitlelere ulaşabilmek için yeni çözüm önerileri geliştirmelisiniz.

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Terazi Burcu

İş hayatınızla kısmen ilgili olabilecek büyük bir hayaliniz bugünlerde yeniden gündeme gelebilir. Hayata dair önemli anlamlar içeren bir konuda harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Tüm hayallerinizin gerçek olduğunu düşünün; ne kadar başarılı, keyifli ve enerjik hissettiriyor, öyle değil mi? Hayallerin adının “hayal” olmasının bir sebebi var elbette, ancak hiçbir hayal ulaşılmaz değil. Hayallerinizi gerçekleştirmek, her şeyden önce zorlu; zaman ve sabır gerektiren bir süreç. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için sahip olmanız gereken özellik, araç ve beceriler

Akrep Burcu

Yepyeni bir şeyi keşfedebilir veya önemli bir konuyu ortaya çıkarabilirsiniz. Bu yenilik, kendinizi özgüvenle ve kararlılıkla ifade etmenizi kolaylaştırabilir.

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Yay Burcu

Hem acı hem tatlı bir tecrübe yaşayabilirsiniz. Bir yandan önemli bir kazanım elde ederken, bir yandan da bu kazanım sizi bundan sonraki süreçte daha fazla zorlayabilir.

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Oğlak Burcu

İş arkadaşlarınızla iş birliği yapmak, ortaklaşa çalışmalara imza atmak bugün daha kolay olabilir. Bir süredir bekleyen yaratıcı bir proje varsa, bugün harekete geçmek için doğru zaman olabilir.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Kova Burcu

İşle ilgili konulara biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Bugün biraz zorlanabilirsiniz ancak göstereceğiniz çaba, sizi ilerleyen dönemde ön plana çıkarabilir.

Uplifers önerisi: Günlük yaşamımızda karşılaştığınız zorlukları aşabilmek ve mutlu kalabilmek için, bu önerileri sizlerle paylaşmak istedik. Mutluluğun bir seçim olduğunu unutmayın. Sabah uyandığınızda, o gününüzü nasıl geçirmek istediğinizi düşünün ve mutlu olmayı seçin. “Mutluluk manifestosu

Balık Burcu

Fikirlerinizi değiştirmek, yeni şeyler araştırmak sizin için çok önemli sonuçlar getirebilir. Bakış açınızı geliştirmek için bugün yapacağınız yatırımlar, ileride güzel sonuçlar doğurabilir.

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!