29 Kasım 2013 burç yorumları

29 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları
29 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Tatil için yurtdışına gitme planlarınız varsa, biletinizin tarihi için şimdiden planlarınızı yapmaya başlamalısınız. Yapacağınız tatil konusundaki tüm endişelerinizi unutun. Bu tatil sizin için bir lüks değil, ihtiyaç.

Uplifers önerisi: Okyasnus aşırı seyahatleriniz için Explore Up yazarımız Irmak Yazım’ın Karayipler ve Hindistan turlarını okumadan hazırlık yapmış sayılmazsınız. 

Boğa Burcu

Uzun zamandır içinde bulunduğunuz ekonomik darboğazdan çıkacaksınız. Kredi kartı ödemeniz için sunulacak özel bir kampanya, finansal durumunuzun rahatlamasına yol açabilir.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

İkizler Burcu

Uzun zamandır görüşmediğiniz eski bir arkadaşınız tarafından aranabilir ve buluşmaya çağırılabilirsiniz. Arkadaşınızla yapacağınız konuşmalar ve paylaşımlar, profesyonel yaşamınızda oldukça işe yarayacak.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨

Yengeç Burcu

Duygularınız, sürekli partnerinizi memnun etme çabalarınız yüzünden yıpranmış durumda. Karar verme süreçlerinizde duygularınızdan çok mantığınızla hareket etmelisiniz.

Uplifers önerisi: Bazı psikologlara göre bilişsel önyargılarımız, özellikle tehlikeli durumlarda, edindiğimiz bilgileri daha etkin şekilde işlememize yardımcı oluyor. Ancak bu durum, hata yapmamıza engel olamıyor. ¨Mantığımıza engel olan bilişsel yanılgılar¨

Aslan Burcu

Bugünlerde içiniz kıpır kıpır. Enerjinizle etrafınızdaki insanlara kış ortasında yazı yaşatıyorsunuz. Sevdiğiniz insanlar için hediyeler almak hem sizi, hem onları mutlu edecektir.

Uplifers önerisi: Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

Başak Burcu

Evinizde sevdiklerinizle kaliteli zaman geçiriyorsanız, ailenizle ilgili sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Taşınma ya da ailenizle tatile çıkma gibi bir hareket durumu söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Haftasonu için yakınlarda bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız, İstanbul çevresindeki butik otellere göz atabilirsiniz. ¨Butik oteller rehberi¨

Terazi Burcu

Bu aralar dünyayı omuzlarınızda taşıyormuşsunuz gibi hissetmenizin nedeni, herkesi aynı anda memnun etmeye çalışmanız. Yavaş yavaş kendinize de zaman ayırmaya başlamalısınız.

Uplifers önerisi: Son zamanlarda kendinizi sürekli yorgun hissediyorsanız bunun iş yoğunluğu dışında da sebepleri olabilir; ¨Kendinizi sürekli yorgun hissetmenizin sebepleri ve çözüm önerileri¨

Akrep Burcu

Yeni yıl için hediye alacağınız insanların listesi kafanızda az çok oluşmuş gibi. Alışverişe çıktığınızda kendinizi de bir kaç parça yeni kıyafetle ödüllendirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni sezona girerken, giyim ve stil önerileri sunduğumuz Style Up kategorisine göz atabilir, kombin önerilerinden ilham alabilirsiniz. 

Yay Burcu

Kalbinizden geçen şey her neyse peşinden gidin. Duygularınızla hareket ettiğiniz sürece istediğiniz sonuçları kısa sürede elde edecek, kendinize olan güveninizi arttıracaksınız.

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Oğlak Burcu

Haftasonu alışverişe çıkmak ve kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınız konusunda dikkatli olmalı, gereksiz şeyler almaktan kaçınmalısınız.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Kova Burcu

Arkadaş grubunuzla dışarı çıkmak size kendinizi iyi hissettirebilir. Uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan alacağınız güzel bir haber sizi sevinçten havalara uçuracak.

Uplifers önerisi:  Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken şu kanıya varıyor: Hayatınızdaki en önemli şey, diğer insanlarla olan ilişkileriniz.¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Balık Burcu

Kendiniz ya da ailenizle ilgili hedeflediğiniz önemli bir başarıya bugünlerde ulaşmanız söz konusu. Kazandığınızı görmek, sizi daha iyisini hedeflemeye yöneltecek.

Uplifers önerisi: Amaçlarının farkında olmayan insan neyi başarmak istediğini netleştiremez. Hedef belirlemek için öncelikle ne istendiğinin farkında olmak gerekir. ¨Başarıya ulaşmanın yolları: Hedef belirlemek¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!