29 Kasım 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bir ortaklık anlaşmasını veya finansal kararı artık sonuca ulaştırabilirsiniz. Tüm detayları son bir kez gözden geçirip imza atmak için doğru bir zaman. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Boğa Burcu

Planlarınızı gözden geçirip, bazı anlaşmaları masaya yatırmak için harika bir zaman. Şimdi yapacağınız anlaşmalar, uzun vadede sizi güvence altına alabilir. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

İkizler Burcu

Size verilecek bir görev, idari bir yönlendirme bir anda önceliğiniz haline gelebilir. Verimliliğiniz arttıkça, ekip çalışmasının da aynı şekilde daha etkili olduğunu fark edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Yengeç Burcu

Eğer bekarsanız, yeni insanlarla tanışmak için kendinize fırsatlar yaratmalısınız çünkü bugün şansınız çok açık. Sizin için özel olabilecek bir kişiyle tanışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Aslan Burcu

Bir yakınınız, aile büyüğünüz kendisini pek iyi hissetmiyor olabilir. Onu doktora götürebilir ve rahatsızlıklarını dinleyip bir an önce tedaviye başlamasını sağlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Zor durumda olan ve yardımınıza ihtiyaç duyan yakınlarınıza yardım etmeyi ihmal etmeyin. Onlara vakit ayırarak, değerli olduklarını gösterin. “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Başak Burcu

Kalabalıkların karşısına geçip bir konuşma yapabilir veya yaratıcılığınızı kullanarak bir metin yazmanız istenebilir. Geniş kitlelere ulaşacağınız bir şeyle meşgul olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Terazi Burcu

Bir yakınınızdan finansal destek görebilirsiniz. Bu destek belki de parasal bir destek değil, başka türlü bir yardım şeklinde gelebilir. Böyle yakınlarınız olduğu için çok şanslısınız.  

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Her zamankinden daha konuşkan olabilirsiniz. Ancak bu, boşboğazlılıkla karıştırılmasın. Söylediklerinizin derin anlamları olacak ve karşınızdakileri etkileyebilecek. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Yay Burcu

Bir sonraki adımınıza hazırlanmak için biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İçinizdeki sesi dinleyerek, yakın zamanda anlamlandıramadığınız şeyleri aydınlatabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Oğlak Burcu

Etrafınızdakilerin saygısını kazanabilir ve buradan aldığınız güçle kitlelere seslenebileceğiniz bir konuşma yapabilirsiniz. Bu sayede geniş bir çevreye yayılan iş birlikleri oluşturabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Kova Burcu

Bir anlaşmayı sonlandırabilmek için bir dizi toplantılar, röportajlar düzenlemeniz gerekebilir. Yoğun bir gün sizi bekliyor. Stratejinizi uygulamak için üst düzey kişilerden destek almanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. “Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları

Balık Burcu

Hukuki konularda devam eden tartışmalar, sizin lehinize dönebilir ve uzun vadede size olumlu sonuçlar getirebilir. Bazı anlaşmaları sonlandırmak, sonuca ulaştırmak için doğru bir gün. 

Uplifers önerisi: Amerikan sinemasında sıkça gördüğümüz, hayatta hep başarısız olmuş, yeterince zeki, havalı, girişken olmayan karakterler için kullanılan bir sıfattır loser. Loser, yani kaybeden, beceriksiz ve bir türlü dikiş tutturamayan kişidir. Kazanan ise, hedeflerini gerçekleştirmiş, başarmış kişidir. Kazanan ya da kaybeden olmak da tamamen “hayat oyununu” hangi tarafta oynadığınıza bağlıdır. “Kazanan mısın kaybeden mi: Hayat oyununda hangi taraftasın?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!