29 Haziran 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Jüpiter, Oğlak burcundaki Pluto ile güçlerini birleştiriyor. Bu da özellikle kariyerinizle ilgili konularda sizi etkiliyor. Profesyonel hayatınızdaki kazanımlar bakımından yılın en şanslı dönemine girmiş olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Boğa Burcu

Yurt dışından gelecek bir habere çok şaşırabilirsiniz. Geçmişte bir iş seyahatinde tanıştığınız bir kişi, size bol kazançlı bir iş teklifinde bulunabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

İkizler Burcu

Güzel bir haber alabilirsiniz. Bu haber sigortada gelecek bir para, ummadığınız bir yardım veya sosyal destekle ilgili olabilir. Bu yüzden telefonunuzu, maillerinizi sık sık kontrol etmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Yengeç Burcu

Bu dönemde yapacağınız iş bağlantıları çok karlı sonuçlar getirebilir. Ajansınız, muhasebeciniz veya yatırım danışmanınızla görüşüp en karlı seçenekleri masaya yatırmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Aslan Burcu

Jüpiter’in Oğlak burcunda Pluto ile buluşması sizi de etkiliyor. İş hayatında yükselme, öne çıkma, terfi alma şansınız çok yüksek. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Başak Burcu

Jüpiter ve Pluto’nun güçlerini Oğlak burcunda senkronize etmesi sizi de etkiliyor. Özellikle yaratıcılığınızla ilgili konularda güzel gelişmeler olabilir. Sizin için hobi olan bir yeteneğiniz, gelir kaynağına dönüşebilir. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Terazi Burcu

Eğer bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız, eski bir gayrimenkulü elden çıkararak kendinize kaynak yaratabilirsiniz. Bu sizin için uzun vadede çok daha karlı sonuçlar doğurabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Akrep Burcu

İletişim bugün sizin en iyi yaptığınız şey olabilir. Bu yüzden konuşma, yazma gibi kendinizi ifade edeceğiniz alanlarda öne çıkmaktan kesinlikle çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Yay Burcu

İşle ilgili konularda ilham kaynaklarınız ve cesaretiniz çok yüksek. Bir ortaklık kurabilir veya fikirlerinizi hayata geçirip para kazanmak için yepyeni yollar keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Oğlak Burcu

Tutkuyla bağlı olduğunuz bir proje, kendiliğinden gerçekleşmeye başlayabilir ve size güzel bir gelir kaynağı oluşturabilir. Hayallerinize engel olmayın çünkü başarıya çok yakınsınız. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Kova Burcu

Gözünüzü ve kulağınızı dört açın. Güçlü insanlardan alacağınız destekle, kariyerinizde çok büyük bir adım atabilirsiniz ve bu sizi bambaşka yerlere taşıyabilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Balık Burcu

Jüpiter ve Pluto’nun Oğlak burcundaki karşılaşması sizi de etkiliyor. Kısa bir süre önce gelir kaynağı ararken, kendinizi bir anda para ve bolluk içinde bulabilirsiniz. Bu şansınızı iyi kullanın. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!