29 Haziran 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yeni öğreneceğiniz bir şey veya fark edeceğiniz bir durum, sizi şaşırtabilir. Özellikle saygı duyduğunu birine karşı veya patronunuza karşı kafanızda soru işaretleri belirebilir. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen bir çok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Boğa Burcu

Kuracağınız her türlü iletişimin büyük etkileri olabilir. Mars ve Merkür bir arada hareket ediyor ve bu sayede atacağınız her türlü adım, sandığınızdan çok daha büyük etkiler yaratabilir. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

İkizler Burcu

Maddi konularda adım atmanız için üzerinizde bir baskı hissediyor olabilirsiniz. Önünüze konan şartları daha iyi değerlendirmek için biraz daha zaman isteyebilir, böylelikle sonradan pişman olma riskinizi en aza indirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gerçekten ‘paranın değerini bilen’ insanlar, ister zengin diye isimlendirin ister fakir olarak, yine de para hesabını hepimizden fazla düşünüyorlar. “Param var evet, almamayı seçiyorum yine evet!

Yengeç Burcu

Partnerinizle aranızda evle ilgili konularda bir anlaşmazlık yaşanabilir. Böyle durumlarda hemen öfkelenmek yerine karşınızdakini dinlemek ve karşınızdakinin endişelerini anlamaya özen göstermek daha iyi sonuçlar almanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Aslan Burcu

İş yerinde beklenmedik bir sorunla mücadele etmeniz gerekebilir. Şartlar ne olursa olsun pozitif kalmaya ve olumlu düşünmeye özen gösterin.  

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Başak Burcu

Hayalleriniz ve hedefleriniz hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Ancak böyle bir konuşmaya başlamadan önce, kalbinizden geçenleri dinlemeye ve en çok istediğiniz şeyin ne olduğunu belirlemeye özen gösterin. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Terazi Burcu

Merkür ve Plüton’un karşı karşıya gelmesi sonucu aile içinde bazı dargınlıklar yaşanabilir. Aileniz, onlara gerekli özeni göstermediğinizden veya yeterince vakit ayırmadığınızdan yakınabilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Akrep Burcu

Merkür ve Plüton’un karşı karşıya gelmesi sizi de etkiliyor. Gökyüzündeki bu konum sebebiyle yaşanan olaylar ve karşılaştığınız durumlarla ilgili daha derin düşüncelere girebilirsiniz. Özellikle size fazlasıyla olumlu görünen durumların, aslında öyle olmadığını anlamak için güzel bir fırsat olabilir. 

Uplifers önerisi: Entelektüel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sitemizde yer alan TED konuşmacıları dinleyebilir, üzerine düşünmediğiniz konularda düşünme imkanı bulabilirsiniz. Örnek bir çalışma olan nörobiyoloji söylemlerinin pazarlama dünyasındaki yansımalar için; ¨Sinirbilimsel zırvalıklar: Uyanık olun¨

Yay Burcu

Ödemeleriniz veya yatırımlarınız konusunda yeni bir strateji izleme istiyor olabilirsiniz. Bunun için hemen harekete geçmek yerine biraz vakit kazanıp araştırmak yapmak iyi bir tercih olabilir. 

Uplifers önerisi: Emeklilik dendiği zaman birçok insanın aklına yatırımlar ve birikimleri gelmektedir; fakat emeklilik aslında paradan çok daha fazlasıdır. Emeklilik; sağlık, aile, hayatın anlamını bulmak ve hayatınızın her aşamasında mutlu olmak için pozitif tutuma sahip olmak ve bu tutumu beslemek demektir. “Altın yıllarınıza değer katın: Emeklilik döneminde mutluluğu yakalama önerileri

Oğlak Burcu

Sevdiğiniz kişinin karşısına yeni bir kariyer fırsatı çıkabilir ve o da bu fırsatın peşinden gitmek isteyebilir. İlk başta bu olasılık sizi üzse de sevdiğiniz kişinin nasıl mutlu olacağına odaklanmalı ve empati yeteneğinizi güçlendirmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Empati yapmanın bizim bilinçli olarak seçtiğimiz bir eylemden çok, nörolojik bir durum olduğu ve düşündüğümüzden çok daha fazla tepkiyi etkilediği, özellikle son yirmi yılda yapılan çeşitli araştırmalarla ortaya kondu. “Ayna nöronlar sayesinde, insan beyni empati yapmaya programlanıyor

Kova Burcu

Merkür ve Mars, iş hayatınızı etkisi altına alıyor. Bir süre iş yerinizde çok hızlı gelişmeler yaşanabilir, karşınıza engeller çıkabilir. Böyle durumlarda işleri zorlamak yerine zamanın akışına bırakmaya çalışın. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz.” Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında ‘çok çalışmak’ ve ‘verimli çalışmak’ arasındaki ilişki nedir?

Balık Burcu

Romantik hayatınızda yaşanan gelişmeleri yakın arkadaşınıza anlatmak için büyük heyecan duyuyor olabilirsiniz ancak arkadaşınız sizin kadar heyecanlı olmayabilir. Buna alınmayın. Yaşadığınız romantik duyguların size özel olduğunu unutmayın.  

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!