29 Ekim günlük burç yorumları

29 Ekim günlük burç yorumları

Koç Burcu

Beklediğiniz ödemeler sonunda gerçekleşebilir. Devlet dairesindeki işleriniz için belgelerinizin tam olduğundan emin olarak hayatınızdaki stresi engelleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dengesiz beslenme, spor eksikliği, düzensiz uyku ve stres sağlığımızı ve zihinsel sakinliğimizi etkiler. Bu da düşünce dağınıklığı ve motivasyon eksikliği yaratabilir. Yaşam kalitenizi artırmak için sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeniz olmazsa olmazlardan. “Aktif ve sağlıklı bir yaşam için motivasyonunuzu sürekli kılabilmenin yolları

Boğa Burcu

Bir tandığınız sayesinde yeni insanlara tanışabilirsiniz. Kendinizi yeni ilişkilere açık tutun ve çevrenizi genişletmeye bakın.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

İkizler Burcu 

Yeni bir spor kursuna yazılabilir, müziğin verdiği motivasyonla ve sporun keyfini çıkartabilirsiniz. Su sporlarına da yönelmeniz sizin için beş yıldızlı bir deneyim olacaktır.

Uplifers önerisi: Hayatınızı olumlu yönde geliştirebilmek için, önce sağlıklı olmaya bakın. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için “Live up” kategorimizdeki beslenme ve spor önerilerine göz atın.

Yengeç Burcu

İlişkinizde çok özel bir noktaya doğru hızla gidiyorsunuz. İlişkiniz derinlik kazanarak sizin için oldukça anlamlı bir konuma gelebilir. Partneriniz varsa çocuklarla ilgili ilginç bir haber alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Her yıl binlerce çift ‘hastalıkta, sağlıkta, varlıkta ve yoklukta’ bir arada olmak için birbirlerine söz vererek uzun süreli bir beraberliğe doğru ilk adımlarını atarlar. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü“.

Aslan Burcu

İş yerinizdeki azimli çalışmalarınız sonucunda başarılı sonuçlar alabilir, bütün gözlerin üzerinize dönmesini sağlayabilirsiniz. Yeni başarılara da açık olun.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Başak Burcu

Planlarınız arasında egzotik bir tatil varsa uygulamak için tam zamanı. Yeni maceralara atılıp aynı zamanda kendinizi dinleyeceğiniz bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni seyahat planları yapıyorsanız, Explore Up yazarlarımızdan Gökçen Gökyer’in romantik tatil önerilerine göz atabilirsiniz.

Terazi Burcu

Maddi konularla ilgili sıkıntıları bir bir aşabilirsiniz. Önemli olan kontrolü ele alıp gerekli düzenlemeleri çekinmeden yapmanız.

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Akrep Burcu

Kendinize ve çevrenize karşı dürüst olmak size pek çok şey kazandırabilir. Neye ihtiyacınız var, neye sahipsiniz ve ne kadarını istiyorsunuz sorularının cevaplarını yakınlarınızla beraber çözmeniz, puslu havayı dağıtacaktır.

 Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Yay Burcu

Ortamınız iyi yaşam hakkında düşünmek ve harekete geçmek için çok ideal. Diyete girmek istiyorsanız ertelemeyin. Diğer sağlıklı yaşam ritüllerini de yapabilirsiniz, yeter ki azimli olun.

Uplifers önerisi: Farklı diyet uygulamaları, egzersiz serileri, paleo diyeti, alkali diyet, crossfit antremanları gibi sağlıklı yaşama dair bilinmesi gerekenleri ¨Live Up¨ kategorimizden takip edebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Kendinize bir yaşam arkadaşı arıyorsanız çalıştığınız yerdeki, seyahat ederken tanıştığınız veya yeni bir kursa yazıldığınızda karşınıza çıkan kişilere bir şans verin.

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

Kova Burcu

Önümüzdeki günlerde yaratıcılık yönünüz ışıldayabilir. Elinizden peyzaj, güverte ya da egzotik bir avlu tasarımı bile çıkabilir. Bu enerjinin boşa akmasına izin vermeyin.

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Balık Burcu

Önümüzdeki günlerde alacağınız bir karar ile çıkacağınız seyhat hayatınızı değiştirebilir. Hayatınızın macerasını yaşayabilirsiniz. Monotonluktan sıyrılmak için güzel bir fırsat olabilir.

Uplifers önerisi: Tek başınıza seyahat etmek mecaracı ruhunuzu besleyeceği gibi, kendinize güveninizi de yükseltir. Ünlü gezi bloggerı Keith Jenkin’ten; ¨Tek başına seyahat etmek için 10 sebep¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!