28 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Önem verdiğiniz, üst düzey isimler bugün sizin olaylara karşı olumlu yaklaşımınızdan çok etkilenebilir. Aranızda sıkı bir bağ kurabilir ve bunu daha sonra profesyonel anlamda bir fırsata çevirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Boğa Burcu

Sosyal medya üzerinden kuracağınız bağlantılar, size gelecekte pek çok fırsat sunabilir. Bunu sadece ticari anlamda düşünmeyin. Toplumsal fayda sağlayacak pek çok şey yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Networkingin ne olduğundan çok ne olmadığını bilmek, konuya çok daha detaylı yaklaşmanıza ve networkingle ilgili konulara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. “Bağlantılarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz ‘networking’ teknikleri: Salt maruz kalma etkisi

İkizler Burcu

Jüpiter ve Neptün, size finansal başarı anlamında fırsatlar sunuyor. Önemli bir bonus alabilir, beklemediğiniz bir gelir sayesinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yengeç Burcu

Yeni yerler keşfetme arzunuzu bir süreliğine daha bastırmak iyi olabilir. Merak ettiğiniz yerlerle ilgili kitaplar okuyabilir, araştırmalar yapabilir, özgürce seyahat edebileceğiniz günleri planlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bavul hazırlamak biraz kafa karıştırıcı bir iş. Fakat bazı basit ipuçlarını uygulayarak bu karmaşık işi kendiniz için son derece kolay bir hale getirebilirsiniz. “Seyahate çıkarken pratik, kullanışlı ve hafif bir bavul hazırlamanın püf noktaları

Aslan Burcu

Jüpiter ve Neptün, çevrenizdeki insanların iyi niyetli yaklaşımlarını daha çok görmenize, hissetmenize yardımcı oluyor. Bu, hem siz hem de çevrenizdekiler için hayatı daha güzel bir yer haline getiriyor. 

Uplifers önerisi: Hayatınızı daha mutlu bir hale getirmek sizin elinizde. Atacağınız adımlarla ve günlük yaşamınızda uygulayacağınız ufak şeylerle kendinizi daha iyi hissedecek, yaşamdan zevk alacak ve her anın tadını çıkaracaksınız. “Daha iyi bir yaşam için 20 hayat sırrı

Başak Burcu

Jüpiter ve Neptün arasında tatlı bir açı oluşuyor. Ruh eşinizi bulmak, sandığınızdan daha kolay olabilir. Sadece etrafınıza biraz daha alıcı gözle bakmalısınız. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Terazi Burcu

Dün Neptün-Jüpiter arasındaki bağ, size pozitif bir yaklaşım getiriyor. Bedeninizi ve zihninizi beslemek için bir şey yapabilirsiniz. Ufak bir egzersiz molası bile iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Ruhani bir yolculuğa çıkmak için meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Akrep Burcu

Neptün’ün etkisiyle içinizdeki romantik ve yaratıcı karakteri dışarı çıkarabilirsiniz. Şiir yazabilir, resim yapabilir hatta hafif hafif şarkılar mırıldanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yay Burcu

Bugün parasal konular zihninizi meşgul edebilir. Satürn’ün geri yönlü hareketi, size daha iyi para kazanma ve daha akıllıca harcamalar yapmanın yollarını gösterebilir. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Oğlak Burcu

Geçtiğimiz 1,5 yılın muhasebesini yapmak, neleri tamamlayıp neleri yarım bıraktığınızı veya hiç başlayamadığınızı gözden geçirmek iyi olabilir. Böylelikle önümüzdeki aylarda hayatınızda yapacağınız değişikliklere karşı daha sağlıklı adımlar atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Kova Burcu

Satürn’ün de yardımıyla evinizde ihtiyaç duymadığınız şeylerden kolayca kurtulabilirsiniz. Dolapları düzenlemek, artık kullanmadığınız şeylerden kurtulmak ve yenileri için yer açmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanoğlunun çektiği acıların en büyük kaynağının bağlanma alışkanlığı olduğunun altını çizen Buda, mutluluğun anahtarını “bırakmayı öğrenmek” olarak gösteriyor.¨Bırakma sanatı: Vazgeçmeyi öğrenmek¨

Balık Burcu

Neptün’ün Balık burcundaki yolculuğu sebebiyle bugün kendinizi biraz daha hassas hissedebilirsiniz. Belki her konuda biraz daha dikkatli olmak, bu hassas günü daha kolay atlatmanıza yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!