28 Temmuz 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Güneş ve Mars’ın Aslan burcundaki birleşimi sayesinde, yaratıcı yönünüz harekete geçebilir. Yeni bir projeye başlayabilirsiniz ve ortaya attığınız fikirlerle başkalarına ilham kaynağı olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Boğa Burcu

Aile içinde fikir ayrılıkları yaşanabilir. Sizin kafanıza uymayan şeyleri kendinize saklamak yerine ailenizle paylaşmayı deneyin ve onları ne yapıyorsanız sürece dahil etmeye çalışın. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

İkizler Burcu

Bugün sesinizin daha çok duyulmasını, fikirlerinize daha çok değer verilmesini istiyor olabilirsiniz. Ancak yakınlarınızla bir anlaşmazlık, fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Böyle durumlarda sesinizi yükseltmek yerine söylemek istediklerinizi daha sakin bir dille anlatmalısınız. 

Uplifers önerisi: Fikir ayrılıkları yaşamak, her ilişkide olan, normal bir durumdur. Eğer bu fikir ayrılıklarını birbirinizi geliştirmek için kullanırsanız, faydalı bile olabilir. Fikir ayrılığı yaşamak, karşınızdaki insanın size yeni bir şeyler katabileceğini gösterir. Bu yüzden ilişkinizde görüş ayrılıklarını konuşarak, sakin bir dille çözmek çok etkili sonuçlar yaratabilir. “Mutlu ilişkiye giden yol, fikir ayrılıklarında sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçiyor

Yengeç Burcu

Hafta sonu gelirken sizin dikkatiniz biraz dağılmış olabilir. Hafta sonunu biraz kendinize ayırmak yerine, sahip olduğunuz eşyalar veya gayrimenkullerle meşgul olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha üretken ve keyifli vakit geçirebilmek, hayatın tadını çıkarabilmek için; yaşama sevincinizi ve heyecanınızı kaybetmeyin. Çevrenizdekilere de bulaştırmaktan çekinmeyin. “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Aslan Burcu

Güneş ve Mars, Aslan burcunda. Hafta sonuna büyük bir coşku ve heyecanla giriyorsunuz. Bu heyecanınızı birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İlişkinizin artık heyecanlı olmadığını, partnerinizin sizi eskisi kadar sevmediğini düşündüğünüz noktada bu durumun sebebi genelde bir tarafın ilişkiye ya da karşısındaki insana karşı ilgisinin azalması oluyor. “İlişkide zamanla azalan ilgiyi ve yakınlığı canlandırmanın yolları

Başak Burcu

Bugünlerde kendinize biraz daha özen göstermelisiniz. Hem zihinsel hem de fiziksel olarak kendinize vakit ayırın, böylelikle zihninizdeki karmaşadan kurtulabilir ve yine kendinize odaklanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gün içinde yaptığımız ciddi işlere gereğinden fazla odaklanıp hayatı kaçırdığımızın farkına varmak için bile zaman bulamayabiliyoruz. ¨Gün içinde kendine zaman ayırmanın kısa yolları¨

Terazi Burcu

Hareketli bir hafta sonu sizi bekliyor. Sosyal çevreniz hem gürültülü eğlenceler hem de sizi tatmin eden işbirlikleriyle dolu olabilir. Tadını çıkarmaya bakın. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Akrep Burcu

Güneş ve Mars’ın Aslan burcundaki birleşimi, size verimli bir gün getirebilir. İş yerinde uzun süredir bekleyen işleri sonuçlandırabilir, prensipte anlaşmalar sağlayabilirsiniz.  

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Yay Burcu

Yeni keşiflere hazır olun. Belki kültürel belki de zihinsel anlamda yeni bir maceraya yelken açabilir, hafta sonunuzu hiç yaşamadığınız şeyleri deneyimleyerek geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dünyanın dört bir yanında insanlar, yaşamı dolu kılan güzellikleri, gelenek ve kültürlerinde yaşatıp birbirine hatırlatıyorlar. Bu gelenek ve festivaller size gelecek tatil planlarınız için bir fikir verebilir. “Dünyanın her yerinden önemli yaşam dersleri veren festival ve gelenekler

Oğlak Burcu

Hafta sonu, başkalarıyla ilişkilerinizi incelemek ve bunun üzerine düşünmek için bir fırsat yakalayabilirsiniz. İnsanlarla nasıl ilişki kurduğunuz, ortak projelerde hangi rolü üstlendiğiniz veya ilişki içindeki rolünüz gündeminizi oluşturabilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. ¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Kova Burcu

İş arkadaşınız veya özel hayatınızdaki biriyle yapacağınız ortak etkinlikler ve bu etkinlik sırasında içinizdeki rekabet duygusu, aslında kişiliğinizle ilgili size çok şey anlatabilir. Biraz daha kendinize odaklanmak isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Balık Burcu

Hayat tarzınıza ve beslenme şeklinize en uygun olan bir spor programı arıyorsanız, bu hafta sonu aradığınızı bulabilirsiniz. Yeni başlangıçların verdiği heyecanın tadını çıkarın. 

Uplifers önerisi: Dengesiz beslenme, spor eksikliği, düzensiz uyku ve stres sağlığımızı ve zihinsel sakinliğimizi etkiler. Bu da düşünce dağınıklığı ve motivasyon eksikliği yaratabilir. Yaşam kalitenizi artırmak için sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeniz olmazsa olmazlardan. “Aktif ve sağlıklı bir yaşam için motivasyonunuzu sürekli kılabilmenin yolları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!