28 Temmuz 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Merkür ve Mars bugün kafa kafaya geliyor. Yapacağınız pazarlıklar kızışabilir ve karşınızdaki kişinin motivasyonunun arkasında yatan gerçeği görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Boğa Burcu

Güneş, Venüs ve Merkür’ün Aslan burcu içerisinde olduğu bu günde evinize lüks bir şeyler alabilir ya da beş yıldızlı bir matine düzenleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizle bir araya gelmek için, evinizde küçük bir parti düzenleyin. Lezzetli kokteyl tarifleri için; “Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyller

İkizler Burcu

Merkür’ün Mars ile yakın gelecekte yaşayacağı itilaf sonucu hızlı bir karar verme konusunda baskı altına girebilirsiniz. Eğer böyle bir baskı üzerinize gelirse araştırma yapmak için fazladan zamana ihtiyacınız olabilir.

Uplifers önerisi: İş hayatı, zaman zaman baskı ve stres yaratabilir. Böyle durumlarla başa çıkabilmek için, “İşte stres etkisini azaltmak için 5 pratik yöntem” yazımıza göz atmanız yardımcı olabilir.

Yengeç Burcu

İnternet ortamında karşınıza bir fırsat çıkabilir. Kendiniz bir şeyler kurmaya karar verebilir ya da tamamen başka bir alana yönelebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Aslan Burcu

Son dakika fırsatı ile karşınıza çıkan bir seyahat planına karşı koyamayabilirsiniz. Ayrıca dikkatli olursanız bu fırsatın yanında çok daha değerli şeyler olduğunu görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sık sık seyahat eden kişiler dünyayı keşfederek hayat becerisi ediniyor. “Sık seyahat eden kişilerin başarılı olmasının 15 nedeni

Başak Burcu

Teknolojik aletlerden kendinizi soyutlayabiliyorsanız, kısa bir ara size iyi gelebilir. Günlük zorunluluklarınızdan uzaklaşmak ve kafanızı dinlemek enerji depolamanıza katkı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Turkuaz rengi denizleri, incecik kumlarıyla cennetten bir köşe tabirinin hakkını veren Türkiye’de tatil yapmak için birçok yer var. “Bu yaz tatilinizde kesinlikle keşfetmeniz gereken Türkiye’deki saklı rotalar

Terazi Burcu

Yakın zamanda imzaladığınız sözleşmeyle ilgili sorunlarınız varsa sabırlı tutumunuz size meyvelerini verebilir. Pazarlıklarınızı sonlandırmak için aceleci davranmamak istediğinizi elde etmenize yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız sorunlar iş hukuku dahilindeyse, Bahçeşehir Üniversitesi Anayasa Hukuku Bölümü öğretim görevlisi Mert Nomer’in ¨Geçim ekonomisinin değişen yüzü¨ yazısını inceleyebilirsiniz.

Akrep Burcu

İş hayatınızda kendinizi daha fazla tatmin etmek, hak ettiğiniz yerlere gelmek istiyorsanız iş değiştirme fikrine sıcak bakabilirsiniz. Bulunduğunuzdan farklı bir pozisyona başvurmak aradığınız şey olabilir.

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Yay Burcu

Elde edilen bir başarının ardından tüm gözler üzerinizde olabilir ve önünüzdeki projelerin başarıya ulaşması için gerekli bağlantılara sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sosyal ve iş hayatında başarıya, hedefleri önceden net bir şekilde belirlenmiş kişiler tarafından ulaşılır. Başarılı kişiler ne istedikleri üzerinde detaylı düşünür ve plan yaparlar. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Oğlak Burcu

Akrep Burcu’nda yer alan Mars sosyal anlamda size gerekli özgüveni sağlayabilir. Bunun sonucu bir hayır işine gönüllü olabilir ve gönlünüzden geçen yardımları yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan bu büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik.¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Kova Burcu

Bugünlerde ilginiz dört bir yana dağılmış olabilir ve ne istediğinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Eğer böyle bir durumdaysanız yoğun gündeminizi en büyük önceliğinize ayırmak, isteklerinizi belirlemek için size yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. “Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları

Balık Burcu

İş yerinizde kafanızı kaldıracak vaktiniz olmamasına rağmen yeni bir macera hayalleri kuruyor olabilirsiniz. Son zamanlarda kendinize fazla zaman ayıramadıysanız, planlarınızı tekrar gözden geçirmelisiniz.

Uplifers önerisi: Tek başınıza seyahat etmek mecaracı ruhunuzu besleyeceği gibi, kendinize güveninizi de yükseltir. Ünlü gezi blogger’ı Keith Jenkin’ten; ¨Tek başına seyahat etmek için 10 sebep¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!